Вадим Колесніченко: Я навіть не знаю, хто такі догналіти

4 лютого 2013, 13:57 | Релігія і політика | 0 |   | Код для блогу |  | 

exklusiv.gifДепутат-регіонал Вадим Колесніченко підтвердив РІСУ інформацію про те, що до нього зверталися представники релігійного угрупування Антоніна Догнала з проханням посприяти реєстрації їхньої релігійної громади - УПГКЦ. Депутат каже, що листи йому вони почали писати ще три роки назад.

«Минулого року до мене, як до народного депутата України, дійсно письмово звернулися представники Синоду єпископів УПГКЦ із скаргою, що їм відмовляють у реєстрації та попросили відновити щодо них законність», — сказав він.

Лист КолесніченкаОзнайомившись із листом, Вадим Колесніченко 1 листопада 2012 року скерував депутатський запит до міністра культури Михайла Кулиняки. Однак відповідь до нього не надійшла й досі.

«Відповідно із законом я зобов’язаний захищати права людей, які звертаються до мене про допомогу. Тому я скерував запит до міністра культури», — каже депутат.

За словами Вадима Колесніченка про діяльність групи Антоніна Догнала – хто вони такі і чим займаються — йому нічого не відомо. Депутат, який у нинішньому парламенті очолює міжфракційну групу «На підтримку канонічної Православної Церкви», також не знає, що «релігійна меншина» Догнала свого часу піддала анафемі Патріарха РПЦ Кирила.

«Про цю релігійну групу я не знаю абсолютно нічого. За п’ять років моєї депутатської діяльності до мене звернулося більше, ніж 70 тисяч громадян та організацій. Усі вони на це мають право. А я зі свого боку зобов’язаний скерувати лист, звернення до компетентного органу, який перевірить цю заяву і дасть відповідь заявнику і мені», — пояснив Колесніченко.

Депутат повідомив, що представники релігійного угрупування Антоніна Догнала й раніше просили його посприяти із реєстрацією, зокрема, у 2010 році. З міністерства культури тоді Колесніченку надійшла відповідь, що йде перевірка. Цього разу, вочевидь, через те, що посада міністра є вакантною, запит його залишився без розгляду.

«До мене, знаєте, зі Львова, Івано-Франківська дуже багато приходить різних листів - і образливих, і з проханням допомогти. Пишуть і представники релігійних організацій. Усі їхні скарги я переадресовую до тих, хто від імені держави уповноважений вирішувати питання такого характеру», — наголосив Вадим Колесніченко.

Як вже повідомляла РІСУ, у вересні минулого року колишній католицький священик, один із лідерів релігійного угрупування Антоніна Догнала, Маркіян Гітюк звернувся до депутата-регіонала Вадима Колесніченка. У своєму листі автор попросив депутата допомоги у реєстрації їхньої громади. Маркіян Гітюк пояснює Вадиму Колесніченку, що на Львівщині проти реєстрації їхньої Церкви виступають ті ж люди, які засуджують його мовний законопроект.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • Михаил | 15 вересня 2019, 19:39

   Рыжий Зоря, как всегда врет, выдаёт желаемое за действительное, и не дружит с головой и юриспруденцией. С его пту-шным образованием очень сложно понять, что такое обеспечительные меры, накладываемые

  • velovs@ukr.net | 15 вересня 2019, 15:41

   А що заважає, зокрема, представникам "традиційних" християнських конфесій в Україні - православним, римо- та греко-католикам доєднатися до святкування цього Всеукраїнського Дня подяки

  • velovs@ukr.net | 15 вересня 2019, 07:30

   Може, якийсь "святейший" і дійсно (де-факто) буде проти. Але ж на то є чітка й однозначна БОЖА ВОЛЯ і ПЛАН-ЗАДУМ. Й тому ХТО, врешті-решт, здатен і направду зможе завадити і не допустити їх

  • barni | 15 вересня 2019, 05:27

   Взагалі то, є три ОСНОВНІ гілки християнства це католики, православні і протестанти і говорити про визнання т.зв "угкц", ну на край смішно. А щодо об"єднання - хто ж проти, але

  • Ігор Затятий | 14 вересня 2019, 19:28

   Що за "Київська Русь", а також Московська, Новгородська, Африканська та Антаркидна (для пінгвінів). Недоумки -"Київська держава"

  Популярні статті місяця