Кандидат у депутати вплутав у свою агітацію митрополита УПЦ (МП)

3 жовтня 2012, 12:39 | Релігія і політика | 2 |   | Код для блогу |  | 

Іриней СереднійУ Дніпропетровську перший заступник міського голови Анатолій Крупський до своєї агітації незаконно залучив митрополита УПЦ (МП) Іринея (Середнія). На провладних міських каналах активно крутять агітаційний ролик, в якому митрополит Дніпропетровський та Павлоградський Іриней агітує за Крупського.

Як повідомляють «Факти», побачивши себе на екрані владика обурився. Завдання Церкви — молитися, а не брати участь у політичній боротьбі – зауважує Іриней.

«Церква молиться, говоримо віруючим, щоб вони пішли в день виборів на виборчі дільниці, проголосували за найкращих кандидатів, але агітувати за когось конкретно, ми цього не можемо робити», – каже митрополит Дніпропетровський та Павлоградський Іриней.

Свою згоду на участь у виборчій агітації, стверджує владика, він не давав. Йому не пояснили, для чого знімають відео, піарники першого заступника міського голови обіцяли, жодної політичної реклами. Його обманули — наголошує митрополит.

Владика Іриней вже оприлюднив офіційного листа із забороною використовувати його ім’я та зображення у передвиборчих кампаніях.

«Переконливо прошу негайно припинити використання моїх фото і висловлювань, а також демонстрацію політичних роликів з моєю участю, в іншому випадку мені доведеться оскаржити Ваші дії в суді. В силу Синодальної Заяви нашої Церкви, я знімаю всі свої висловлювання на підтримку тих чи інших кандидатів і буду старанно молитися про дарування всім нам Божого благословення», - цитує слова митрополита офіційний сайт Дніпропетровської та Павлоградської єпархії УПЦ (МП).

Кандидат в нардепи Анатолій Крупський коментувати свій вчинок категорично відмовляється.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
2коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • Dzhmil | 4 жовтня 2012, 10:16
    Коментувати коментар

Цей, прости Господи, "владика" прямо каже: "Крупскій - ета очєнь хароший чілавєк, я патдєрживаю єво..." і далі в такому ж дусі. То чого він обурився? "Не брати участь у боротьбі"! А чи він сам записав ці слова для сімейного вжитку? Бреши-бреши, та не забріхуйся. Втім, "чесність" та "порядність" кліру "маасковскава патріархату" відомі всім і давно.

• anomei | 4 жовтня 2012, 15:21
      Коментувати коментар

Вам ще не набридло??? Скільки ви будете язвити?? Подивіться в новинах, владика чітко каже, що згоди не давав...

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• velovs@ukr.net | 21 вересня 2019, 09:20

P. S. І до такого ґрунтовного обговорення обов'язково має долучитися не лише ВРЦіРО (як така), а й, власне, ВСЯ ВІТЧИЗНЯНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДСЬКІСТЬ загалом!

• velovs@ukr.net | 21 вересня 2019, 08:09

УВАГА! ---- Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ 20 вересня ц. р. підписав Указ № 713/2019 щодо заходів про забезпечення економічного зростання і запобіганню корупції, в якому - серед різного

• Zenia | 20 вересня 2019, 16:43

Правильно й мудро сказав владика Симеон.. як завжди!

• Zenia | 20 вересня 2019, 16:41

Бог у поміч! Саме на сході країни дуже не вистачає храмів ПЦУ, бо дуже багато людей там вже полишили храми російського загарбника й лишилися без храмової молитиви...

• Zenia | 20 вересня 2019, 16:38

пробачаюсь, для Александрії.))

Популярні статті місяця