Депутата Вадима Колесніченка змусили відкликати свій голос на підтримку Патріарха Йосипа Сліпого

29 березня 2012, 11:18 | Релігія і політика | 2 |   | Код для блогу |  | 

Вадим КолісниченкоПід впливом громадськості народний депутат України від Партії регіонів Вадим Колесніченко, який очолює Координаційну раду організацій російських співвітчизників і депутатську групу на підтримку канонічного православ'я, направив голові Верховної Ради звернення з відкликанням свого голосу з приводу святкування 120-річчя від дня народження Патріарха УГКЦ Йосипа Сліпого, хоча спочатку не збирався цього робити, повідомляє "Релігія в Україні".

«Хм ... Напевно, мене просто в залі не було. Просто спрацювала картка », - сказав Вадим Колесніченко кореспонденту російського «Нового Регіону», який зв'язався з депутатом після голосування.

На уточнююче питання журналіста про те, чи буде депутат звертатися до Регламентного комітету, щоб відкликати свій голос, Колесніченко сказав: «А скільки там було? Рішення прийнято? А! Ну, я не думаю, що це настільки принципово, щоб там боротися проти цього питання».

Згодом депутат все ж направив голові Верховної Ради звернення, в якому написав, що не голосував за постанову парламенту про відзначення 120-річчя від дня народження Патріарха УГКЦ, виступає проти прийняття постанови і просить не зараховувати його голос.

Примітно, що раніше депутат Вадим Колесніченко проголосував за внесення проекту постанови на голосування. Свої дії він пояснив рішенням фракції Партії регіонів (депутат Колесніченко є заступником голови фракції) і тим, що розгляд цього питання в залі "дозволило б висловити свою позицію і поставити на місце людей, що намагаються героїзувати фашистських посібників. За словами депутата, тепер він "вивчає правові можливості скасування цієї постанови".

Система Orphus
Рейтинг
1
0
2коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • deserving | 30 березня 2012, 09:22
    Коментувати коментар

Весь московський рух так званого "русского православія" на жаль майже нічого не має спільного з хрисиянством. Принаймні ціннісно він дуже далекий від християнського духу, бо весь сповнений аґресії язичницького щтибу найгіршого ґатунку. На жаль всі мирські адепти подібні до Каліснічена ще більш явно сповнені ненавистю до всього українського бо є виплодом імперського шовіністичного чадного міту "великодержавної величі". Наразі маємо підтвердження діагнозу хвороби, що проґресує, яка перебуває у хронічній формі без будь-якийх надій на одужання. Отже єдиним виходом для розвязання подібних проявів нехристиянського та антиукранського божевілля має постати пакет заходів системного їхнього витіснення. Історія підтвердила, що з азіятами московського ґатунку лише так необхідно вчиняти, а ніяк не інакше.

• Yurko | 29 березня 2012, 22:53
    Коментувати коментар

"А! Ну, я не думаю, що це настільки принципово, щоб там боротися проти цього питання».- сказала людина без принципів.От і все.Чого ще хотіти?

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

• Zenia | 20 вересня 2019, 16:43

Правильно й мудро сказав владика Симеон.. як завжди!

• Zenia | 20 вересня 2019, 16:41

Бог у поміч! Саме на сході країни дуже не вистачає храмів ПЦУ, бо дуже багато людей там вже полишили храми російського загарбника й лишилися без храмової молитиви...

• Zenia | 20 вересня 2019, 16:38

пробачаюсь, для Александрії.))

• Zenia | 20 вересня 2019, 16:37

Котра вона буде за чергою - це вже не так важливо! Важливіше те, що проти Константинополя ця церква теж не піде, бо та "велика" росія для Антіохії що є, що нема.)))

• Zenia | 20 вересня 2019, 16:32

А кто здесь врёт, кроме тебя, лживый москаль Мишка?))

Популярні статті місяця