Депутати "регіонали" для УПЦ (МП) хочуть дати податкові пільги

13 грудня 2010, 18:21 | Релігія і політика | 1 |   | Код для блогу |  | 

sobor-MP.jpgНародні депутати від Партії Регіонів Олександр Єдін і Михайло Зубець пропонують звільнити від податків будівництво найвищої православного собору, яке веде УПЦ в Києві. Депутати-"регіонали" пропонують парламенту внести зміни до Податкового кодексу України, пише "Дело".

Текст документа депутати хочуть доповнити пунктом про те, що до здачі в експлуатацію кафедрального собору УПЦ кошти, всі пожертви передані на будівництво об'єкта, не підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.

Біля станції метро "Либідська" у Києві Українська Православна Церква (Московського Патріархату) почала будувати найвищий в Європі православний храм Святого Воскресіння висотою 120 м.

Це комплекс на 22 тис. кв. м, в якому, окрім собору на 5 тис. прихожан, проектувальники заявили резиденцію митрополита, численні офіси, гімназію, духовно-просвітницький центр, готель для паломників, телестудію, конференц-зал на 1 тис. чоловік, спорткомплекс і підземний паркінг на 126 місць.

Законопроект "регіоналів" у разі його прийняття також звільнить від обкладення ПДВ операції з поставки товарів, послуг і будівельно-монтажних робіт, ввезення на митну територію України товарів (послуг), у тому числі обладнання і матеріалів для будівництва собору.

Не будуть обкладатися ПДВ і операції з надання благодійної допомоги для спорудження храму.

Також на період будівництва собору від оподаткування прибутку будуть звільнені ті підприємства та організації, які спрямують не менше 50 відсотків свого прибутку на будівництво об'єкта.

Суми коштів або вартість товарів та виконаних робіт добровільно перераховані платниками податку на прибуток підприємств включаються до складу витрат, що враховуються при розрахунку прибутку таких платників.

Як вже повідомлялося, депутати Київради виділили 11 млн. гривень на будівництво Свято-Воскресенського кафедрального собору Української Православної Церкви УПЦ (МП).
 
Містобудівна рада, схваливши проект, рекомендувала підняти собор над рівнем сусідніх транспортних розв'язок. 
Представники міської влади заявляли, що мають намір підтримувати будівництво, серед іншого, відремонтувавши під'їзні шляхи та інженерні мережі.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • firemark | 13 грудня 2010, 23:05
  Коментувати коментар

  Yаші зібранні податки ще й не повертаються в ніякомуи вигляді до казни! "Депутати-"регіонали" пропонують парламенту внести зміни до Податкового кодексу України... Текст документа депутати хочуть доповнити пунктом про те, що до здачі в експлуатацію кафедрального собору УПЦ кошти, всі пожертви передані на будівництво об'єкта, не підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб... Це комплекс на 22 тис. кв. м, в якому, окрім собору на 5 тис. прихожан, проектувальники заявили резиденцію митрополита, численні офіси, гімназію, духовно-просвітницький центр, готель для паломників, телестудію, конференц-зал на 1 тис. чоловік, спорткомплекс і підземний паркінг на 126 місць... Законопроект "регіоналів" у разі його прийняття також звільнить від обкладення ПДВ операції з поставки товарів, послуг і будівельно-монтажних робіт, ввезення на митну територію України... Не будуть обкладатися ПДВ і операції з надання благодійної допомоги для спорудження храму." А тепер питання: Нащо робити рейдерськи атаки на приходи УПЦ КП ( http://risu.org.ua/ua/index/all_news/st … ons/39586/ )? Вони вважають, що инші конфесії "помруть економічно", але помиляються, бо Церква живе, де Святий Дух, де збираються навколо Чаші в ім"я Господне. Вони думають, що так "заставлять" ходити до "єдиної правовірної" Церкви, але помиляються, бо наш нарід голосує "ногами".

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Paraeklezyarh | 26 січня 2020, 21:03

  Що ж , і цей товариш виявився рівним перед смертю. Будемо надіятись, що хоч перед смертю він усвідомив свої гріхи і покаявся .

 • bopa | 26 січня 2020, 20:11

  Спадково! Нащадки ГРУ не можуть бути іншими. Так сказано у Біблії!

 • fedirtsiv | 26 січня 2020, 19:50

  Багатьом українцям не подобається, що євреї керують в Україні та світі. Але вони продовжують ходити до церкви і читати біблію. Саме євреї запустили в євангелії рядки про те, що гроші треба віддавати

 • Ігор Затятий | 26 січня 2020, 19:35

  Возрадований шовінюга.

 • enzian | 26 січня 2020, 19:08

  Занадто багато було в ньому жовчі. Людський організм стільки витримати не може.