Священик УПЦ став сільським головою на Рівненщині

5 листопада 2010, 09:53 | Релігія і політика | 4 |   | Код для блогу |  | 

Мешканці села Пісків, Костопільського району, Рівненської області обрали сільським головою настоятеля місцевої церкви отця Георгія (в миру Юрій Кожарко). Він править там уже близько 20 років.

За інформацією видання «Рівне вічірнє», якщо єпархіальна рада не дозволить отцю Георгію поєднувати працю на духовній ниві і в миру, він заявив, що готовий працювати сільським головою, якщо люди йому довірилися.

О. Георгій є настоятелем Свято-Покровського храму УПЦ у с. Пісків. Згідно з інформацією, поданою Костопільською районною держадміністрацією, про мережу церков і релігійних організацій цієї місцевості, священик також править у ще двох храмах УПЦ в районі: у Свято-Юріївській церкві в с.Рокитне та Свято-Духівському храмі в ст.Моквинські хутори.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
4коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • spoky_tooth@mail.ru | 21 листопада 2010, 17:55
    Коментувати коментар

Колись славнозвісний Федір, князь Острозький покинув правління заради того щоб стати монахом і бути ближче до Бога, а тут.......слів не підібрати!

• svetsash | 9 листопада 2010, 01:47
    Коментувати коментар

Зовсім з глузду з'їхали наші батюшки. Більше не скажеш нічого...

• Zakorka | 6 листопада 2010, 01:52
    Коментувати коментар

Теократія. Папа Георгій І.

• Юзьо | 5 листопада 2010, 10:02
    Коментувати коментар

Симфонія в дії: два мечі в одних руках!

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• barni | 23 серпня 2019, 22:01

Останнє рішення вл. Епіфанія суперове! Перекрити грошові потоки вл. Філарету! І тоді (вже й зараз) стане зрозуміло, чи вл. Філарет є УКРАЇСЬКОГО СПРЯМУВАННЯ, чи він є "патріарх" з ПРИМУСУ

• barni | 22 серпня 2019, 22:08

Як на мене, то рішення вл.Епіфанія ПРОСТО СУПЕРОВЕ, це потрібно було зробина на слідуючий день після об"єднавчого собору. Оце б ще клєрки від "культури і духовності" перекрили

• barni | 21 серпня 2019, 22:45

Хотілося б запитати вл.Макарія, як він "працював" з московськими попами, адже кількість парафій, яка йому підпорядковувалась, до ОБ"ЄДНАННЯ, все зменшувалась і зменшувалась! Поділіться

• barni | 21 серпня 2019, 22:34

Я, не про реставрацію, а про життя. Родина моєї дружини з "так званих переселенців". на зорі українського становлення (за п. В.Чорновола) мати моєї дружини поїхала в те село де народилась.

• barni | 21 серпня 2019, 22:17

"людина повинна свідчити Христа тим, які Його потребують" Як на мене то це просто ЖАХ !!! Свідчити про Христа тим хто його не потребує це НАЙПЕРШЕ І НАЙГОЛОВНІШЕ ДЛЯ

Популярні статті місяця