«Ми віримо, що Господь поставить Віктора Федоровича», — митрополит УПЦ

25 січня 2010, 15:13 | Релігія і політика | 2 |   | Код для блогу |  | 

Mitunh.jpgДОНЕЧЧИНА — Митрополит Донецький і Маріупольський УПЦ Іларіон 23 січня, після посвячення храму архистратига Михаїла, відповів на запитання журналістів. Питання зокрема стосувалися і виборів Президента України та кандидатів на цю посаду. Митрополит Іларіон вважає що одним із тих кандидатів, «який повинен стати Президентом нашої держави, православної держави Україна», є Віктор Янукович.

Наводячи низку прикладів того, як лідер «партії регіонів» дбає про Церкву, митрополит УПЦ, як інформує прес-служба «Партії регіонів» у Донецьку, підсумував: «Узагалі, про цю людину потрібно говорити не тільки як про кандидата, але й як про віруючу православну людину, і моя діяльність як митрополита тут, на Донбасі, в Донецькій області, розпочалась з його допомогою, коли він був губернатором».

«Сьогодні я, звичайно, повинен, засвідчити: уся православна Церква знає про його заслуги перед Господом, перед Церквою нашою православною, перед єдністю наших народів, і я думаю, що це один з тих кандидатів, який повинен бути Президентом нашої держави, православної держави Україна», — наголосив митрополит Іларіон.

Щодо запитання журналістів про заяву Юлії Тимошенко, в якій вона сказала, що «рука Януковича ніколи не ляже на Пересопницьке Євангеліє», митрополит Іларіон відзначив: «Кого Господь вибере, той і положить руку. Ми думаємо, що так буде. І ми сподіваємося, що Віктор Федорович положить руку на Євангеліє всупереч усіляким заявам».

«Скільки можна ділити наш народ? Комусь можна, а комусь не можна класти руку на Євангеліє? Ми не знаємо, кого Господь поставить, та віримо, що Господь поставить Віктора Федоровича. Ми йому бажаємо успіхів», — завершив владика.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
2коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • serg | 28 січня 2010, 18:31
  Коментувати коментар

  Этот Сергий Горобцов известный аферист. Он "разводит" разные партии под выборы.Уже он побывал у социалистов,у Литвина в ЭКО и вот теперь ахмуряет Тимошенко!

 • serg | 28 січня 2010, 18:27
  Коментувати коментар

  Там дальше по тексту:" Представителями СМИ был задан также вопрос касательно такого неоднозначного факта, как регистрации одного из священников УПЦ Киевского патриархата в качестве доверенного лица Юлии Тимошенко в Донецкой области. «У нас в стране складывается довольно интересная ситуация, - отметил Епископ Горловский и Славянский Митрофан. - Вот мы сейчас сказали несколько добрых слов про кандидата в Президенты Виктора Януковича, а потом православную церковь обвинят в агитации, скажут, что мы занимаемся поддержкой одного из кандидатов в Президенты, будут ссылаться на закон Украины, который запрещает религиозным организациям прямую поддержку кого-либо из кандидатов и участие в политическом процессе. Церковь действительно не участвует в политике, потому что, заходя в храм, человек не должен думать: здесь находятся его ли политические оппоненты, или его союзники. Но сегодня, когда некий Сергий Горобцов, именующий себя архиепископом Киевского патриархата, является доверенным лицом одного из кандидатов в Президенты, - это прямое нарушение государственного законодательства, и никто не обвиняет так называемый Киевский патриархат в агитации». «Священослужители имеют политические права, - добавил Митрополит Илларион. - Но агитировать и быть доверенным лицом епископу… Нас это удивляет, дико удивляет, почему ЦИК зарегистрировал такое доверенное лицо. Или же он скрыл перед ЦИК, что он в сане епископа Киевского патриархата? Поэтому мы были в недоумении, почему так: одним можно, а другим нельзя. Сколько можно делить наш народ? Кому-то можно, а кому-то нельзя ложить руку на Евангелие? Мы не знаем, кого Господь поставит, но мы верим, что Господь поставит Виктора Федоровича. Мы ему желаем успехов»."

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

 • velovs@ukr.net | 29 березня 2020, 19:28

  "ПАТРІАРХ КИРИЛ ЗАКЛИКАВ СВОЮ ПАСТВУ НЕ ХОДИТИ ДО ХРАМІВ ПІД ЧАС ЕПІДЕМІЇ" --------- "Не ходите, дети, в Африку гулять..." :)

 • velovs@ukr.net | 29 березня 2020, 19:05

  І, як бачимо, в УПЦ МП не все конче так погано і темно, як деколи намагаються "малювати" певні, а надто - "вельми патріотичні" публіцисти, літератори та різні інші

 • velovs@ukr.net | 29 березня 2020, 17:02

  Р. S. А взагалі-то зацитований мною тут останній абзац з цієї статті - це, по суті, досить типовий і тривіальний "зразок" поклоніння і прославлення не всемогутнього й премудрого

 • velovs@ukr.net | 28 березня 2020, 17:55

  "Христос більший за своє євхаристичне Тіло і Кров - святе причастя. Христос - це Боже Слово і Божа Премудрість, з якою ми зустрічаємося і якою ми наповнюємося, читаючи Святе Письмо. Христос - це

 • velovs@ukr.net | 28 березня 2020, 14:10

  "А біля тих храмів, які залишалися відкритими, на Великдень чатували міліціянти і комсомольці. Це було всього 30 років тому." -------- 30 років тому - це, значить, 1990 р. Одначе тоді,

Популярні статті місяця