Окупанти знесли в Криму недобудовану мечеть

5 червня 2018, 10:14 | Протести і конфлікти | 1 |   | Код для блогу |  | 

У перших числах червня 2018 року в Сімферопольському районі представники фірми "Акура" спецтехнікою зруйнували будівлю недобудованої мечеті Ар-Рахман. За словами активістів "галявини протесту Стрілецька", мечеть будувалася на гроші громади. Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Адвокат Маммет Мамбетов зазначив, що "Акура" не надала громаді мікрорайону рішення суду на знесення споруди.

Раніше повідомлялося, що на місці «галявини протесту Стрілецька», де у приватних будинках проживають люди, планують збудувати новий район на 9 тисяч осіб під назвою «Кримська роза».

Одного з активістів "галявини протесту" Фазила Ібраїмова затримали 15 лютого 2018 року в Сімферополі, проти нього порушили дві кримінальні справи. Зараз він утримується у СІЗО Сімферополя.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• barni | 26 серпня 2019, 12:16

До адміну, "дуже оперативно" День незалежності був два дні назад, а ві тільки "повісілі" привітання супур "вчасно" !!!

• barni | 23 серпня 2019, 22:01

Останнє рішення вл. Епіфанія суперове! Перекрити грошові потоки вл. Філарету! І тоді (вже й зараз) стане зрозуміло, чи вл. Філарет є УКРАЇСЬКОГО СПРЯМУВАННЯ, чи він є "патріарх" з ПРИМУСУ

• barni | 22 серпня 2019, 22:08

Як на мене, то рішення вл.Епіфанія ПРОСТО СУПЕРОВЕ, це потрібно було зробина на слідуючий день після об"єднавчого собору. Оце б ще клєрки від "культури і духовності" перекрили

• barni | 21 серпня 2019, 22:45

Хотілося б запитати вл.Макарія, як він "працював" з московськими попами, адже кількість парафій, яка йому підпорядковувалась, до ОБ"ЄДНАННЯ, все зменшувалась і зменшувалась! Поділіться

• barni | 21 серпня 2019, 22:34

Я, не про реставрацію, а про життя. Родина моєї дружини з "так званих переселенців". на зорі українського становлення (за п. В.Чорновола) мати моєї дружини поїхала в те село де народилась.

Популярні статті місяця