Полтавським євангелістам повернули приміщення, з якого їх виселили після конфлікту з експертами-криміналістами

21 лютого 2019, 12:06 | Земельні і мaйнові проблеми | 0 |   | Код для блогу |  | 

Депутати міськради дали в оренду громаді євангельських християн «Сучасної Християнської Церкви» приміщення на Леваді — строк дії до кінця року. Про це повідомляє сайт «Полтавщина».

На сесії Полтавської міської ради 19 лютого депутати більшістю голосів надали у річну оренду приміщення на вулиці Чураївни, 1/1 «Сучасній Християнській Церкві». Першочерговим проектом рішення планувалося передати зайняте євангелістами приміщення криміналістам, однак пастор церкви Євген Антонець і голова фракції ВО «Свобода» Юліан Матвійчук переконали депутатів повернути приміщення протестантам. Пояснимо проблему.

На початку 2018 року місто передало церкві в оренду кілька кімнат на 2-му поверсі будинку, загальною площею 177 м². Приміщення використовували для різних проектів.

— Церква займається громадською роботою. За свої кошти ми проводимо соціальні проекти. Ми виконали проектів на 2 млн грн. Ці кошти ми вклали у розвиток міста, людей, і підготовку спеціалістів, — розповів пастор на сесії.

Сусідами євангелістів на поверсі були експерти-криміналісти із Полтавського відділення Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. заслуженого професора М.С. Бокаріуса.

— Коли ми тільки туди заїхали, криміналісти через поліцію та СБУ намагалися нас вижити, але в них це не вдалося тоді. Вони не були раді, що їх сусідами стала церква і вони шукали привід до нас підкопатися. В суботу перед Різдвом, ми репетирували українські різдвяні пісні, щоби поїхати проводити службу в зоні ООС. Криміналісти увірвалися, лаяли нас і сказали, що напишуть на нас листа. Міська рада під приводом цього наклепом відмовила нам у продовженні дії оренди, — розповів пастор.

6 лютого 2019 року до церкви надійшов лист від управління майном міста із вимогою упродовж 3 днів звільнити приміщення. Протестанти виконали вимогу.

Начальник управління майном комунальної власності міста Наталія Курнакова пояснила причини виселення:

— Був вільний доступ до приміщень. Приміщення не охоронялося. У робочий час деякі кімнати були відкриті. Я б це не назвала конфліктом, просто режим використання організацією приміщення не зійшовся з нашими вимогами. Також за опалювальний період заборгованість цієї релігійної громади перед «Полтаватеплоенерго» складає 16 тис. грн.

Управління майном запропонувало євангелістам інше місце на вулиці Баяна. За словами пастора Євгена Антонця, це була розвалена хата, тому протестанти від неї відмовилися.

— У них Богослужіння досить гучні. Дамо їх інше місце — знову будуть конфлікти із сусідами. Ідеально було для них окремо розташована будівля. На вулиці Баяна є будівля, але вона потребує ремонту, — розповіла депутатам Наталія Курнакова.

У січні 2019 року розпорядженням міського голови євангелістам продовжили термін оренди до 31 січня. Інший пункт того ж документу передбачав збільшення площі оренди криміналістам з 338 м² до 515 м² — рівно на 177 м². Тобто приміщення церкви планували передати криміналістам.

Це розпорядження мало бути затверджене сьогодні на сесії. Після виступу пастора Євгенія Антонця депутат Юліан Матвійчук запропонував внести правку в проект рішення і продовжити оренду протестантам до кінця року. Більшість депутатів підтримали цю пропозицію. Тепер євангелісти мають повернутися назад.

 

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • Михаил | 19 червня 2019, 00:54

   4 Патриархата это Константинопольский, Александрийский, Антиохийский и Иерусалимский, Московский на 5м месте. Кто из 4х зависим от Кремля и подчиняется ему? Варфоломей?

  • Михаил | 18 червня 2019, 22:56

   Правильно! Это Новинский и Онуфрий созывают "собор упц кп" 20 июня, чтобы расколоть всемирно признанную "пцу"!

  • Михаил | 18 червня 2019, 22:53

   Перепугались, что "митрополит Михаил", недовольный результатами "объединительного собора" снюхается с Денисенко и прибежит к нему на "собор упц кп" 20 июня! Приперся аж

  • Михаил | 18 червня 2019, 22:46

   Если такое поведение турецкого патриарха будет продолжаться, то Мировое Православие будет вынуждено принять меры для поддержания канонического порядка и послушания Мировому Православию.

  • enzian | 18 червня 2019, 22:44

   Не треба нам вішати на вуха про "древние патриархаты". Це малочисельні і бідні організації, фінансово залежні від Кремля і покірні йому.

  Популярні статті місяця