• Головна
  • Новини
  • Міськрада Херсона надала мусульманам землю під будівництво культурного центру...

Міськрада Херсона надала мусульманам землю під будівництво культурного центру

27.06.2016, 10:10
Депутати Херсонської міської ради на сесії у п'ятницю проголосували за надання релігійній громаді мусульман Херсона у постійне користування земельної ділянки на проспекті Адмірала Сенявіна для зведення культурного центру.

Депутати Херсонської міської ради на сесії у п'ятницю проголосували за надання релігійній громаді мусульман Херсона у постійне користування земельної ділянки на проспекті Адмірала Сенявіна для зведення культурного центру.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Я вважаю, що треба підтримати можливість людей звертатися до Господа саме у тих будівлях, які вони будують. Якщо там буде побудований культурний центр, я думаю, що це буде тільки краще громаді", - сказав під час розгляду даного питання головуючий на сесії міський голова Володимир Миколаєнко.

Проте голосувати з цього питання депутатам довелося двічі. Перший раз рішення не набрало необхідної кількості голосів - не вистачило двох ("за" проголосували 26 із 35 депутатів, присутніх у сесійній залі).

"Мені шкода, чесно кажучи, такого рішення", - заявив після голосування мер.

Відтак, на пропозицію депутатів дане питання було знову поставлено на голосування, і його вже підтримали 28 із 29-ти депутатів. Один депутат не голосував.

Як повідомлялося на сесії, надати у Херсоні земельну ділянку під будівництво свого культурного центру громада мусульман міста просила місцеву владу 20 років. Проте під різними приводами це прохання не задовільнялось.