• Головна
  • Новини
  • Єпископ УГКЦ Василь (Івасюк) попросив мера Одеси допомогти з виділенням землі під храм...

Єпископ УГКЦ Василь (Івасюк) попросив мера Одеси допомогти з виділенням землі під храм

10.05.2011, 13:57
Єпископ УГКЦ Василь (Івасюк) попросив мера Одеси допомогти з виділенням землі під храм - фото 1
«Спостерігаю біль у людських серцях, бо не маємо землі під будівництво храму, а всі бажаючі не можуть розміститися в невеличкій капличці на п'ятдесяти квадратних метрах», - сказано у зверненні.

Василь_(Івасюк).jpgОдесько-Кримський екзарх УГКЦ Василь (Івасюк) звернувся до мера Одеси Олексія Костусєва з проханням посприяти якнайшвидшому виділенню земельної ділянки для будівництва греко-католицької церкви.

ЯК зазначено в листі, 25 квітня 2011 року в час Пасхального Богослужіння у Свято-Андріївському храмі на вул. Гімназійній брали участь понад тисячу мирян. «Всі ставлять мені одне і те саме запитання: коли буде вирішене наше земельне питання під будівництво храму. Я завжди наголошую, що це залежить від міського голови і депутатів, котрих ми вибираємо», - пише владика Василь.

«Спостерігаю біль у людських серцях, бо не маємо землі під будівництво храму, а всі бажаючі не можуть розміститися в невеличкій капличці на п'ятдесяти квадратних метрах», - сказано у зверненні.

«Хочу пригадати, що кожна влада є від Бога, а не від людей, - підкреслює Одесько-Кримський екзарх. - Під час виборів Ви взяли на себе особисто відповідальність за кожного одесита і за кожну людину, проживаючу в Одесі. Вже скоро буде двадцять років, а громаду УГКЦ одеська міська влада до сьогодні так іще й не почула. Чи можемо ми сподіватись бути тими людьми, яких на цей раз почують в Одеській міській раді?»