Патріарх Філарет приїжджав на лінію фронту

9 жовтня 2016, 10:55 | Віра і зброя | 2 |   | Код для блогу |  | 

Патріарх УПЦ КП Філарет 7 жовтня відвідав військових у зоні АТО на Донеччині. Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Павло Жебрівський.

«Велика несподіванка! Ввечері до нас завітав Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Дивовижної сили чоловік. Я захоплююся його мудрістю та світлістю думки. Чоловік молитви і дії. Без малого 88-літній Патріарх приїхав на лінію фронту підтримати свою паству. Це ще збільшує повагу до цього світлого чоловіка», - написав Жебрівський.

Патріарх відвідав військових, зустрівся із командувачем АТО, благословив воїнів на захисту України.

«Більше години спілкувались ми із Патріархом, - зазначив він, - обмінювались думками. Святійший жваво цікавився ситуацією на Донеччині, як йде відбудова зруйнованого краю. Особливо Патріарха цікавило те, як на Донеччині пробуджується український дух та глибинна українська духовність. А коли я розповів Святійшому про наш проект створення в громадах мережі опорних модерних україномовних шкіл, очі його заіскрились радістю. Адже мала батьківщина Патріарха – село Благодатне, Амвросіївського району – сьогодні знаходиться на окупованій території.

На завершення Патріарх поблагословив нашу працю на відбудову та оновлення Донеччини і твердо сказав: – «Працюйте натхненно! Що б не було, не падайте духом, сміливо йдіть уперед. Перемога буде наша, бо правда з нами і Господь з нами».

Система Orphus
Рейтинг
0
0
2коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • Оленка | 10 жовтня 2016, 14:34
    Коментувати коментар

А з мирним населенням зустрітись мужності не вистачило? Чи людська біда виключно на військових завершується? Колись очі світились гнівом, як чув українську мову, тепер же ж знаний патріот. Господь йому суддя.

• Леонтій | 11 жовтня 2016, 09:54
      Коментувати коментар

Зовсім не хочу порівнювати. Але тим не менше. Скажімо, св. ап. Павло - коли ще був фарисеєм Савлом - запекло гнав і переслідував ранню Церкву Христову. А от потім у нього (на шляху до Дамаску) відбулася певна - карколомна, доленосна подія (зустріч із Самим Ісусом), внаслідок якої його світогляд і життєва дорога круто розвернулися на 180 град.! І подібні ситуації були у доволі БАГАТЬОХ людей на їх життєвому шляху... І нерідко саме такі кардинальні ментально-світоглядні зміни у - тих чи тих - людей Боже Провидіння успішно й плідно використовувало для реалізації певних Своїх планів і цілей... Одначе, як виглядає, отим - примітивно-"ватним" адептам і тролям "русского мира" цього зрозуміти й усвідомити НЕ ДАНО!!! Тим пече, що їхні хазяї-працедавці платять їм гроші за зовсім інше...

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• Ігор Затятий | 13 жовтня 2019, 17:47

Розглядайте, розглядайте, до другого пришествія.

• velovs@ukr.net | 13 жовтня 2019, 14:39

Шановний lerer10225@com.ua! Я в Біблії НІДЕ і НІЯК не читав, що, мовляв, слід молитися за сатану та йому підлеглих злих, нечистих духів (демонів і бісів). Наша, християн, боротьба, як наголошує св.

• enzian | 13 жовтня 2019, 14:04

В таких ситуаціях дуже добре заспокоює ціаністий кал.

• lerer10225@com.ua | 13 жовтня 2019, 09:46

velovs@ukr.net Та згоден я з вами щодо сумління і т.д. Ну, а щодо молитв за ворогів, то так можна дійти й до того, що за сатану треба молитися. Тільки от він точно знає, що творить. І Кирило та Путін

• velovs@ukr.net | 13 жовтня 2019, 07:44

Шановний lerer10225@com.ua, дякую за відповідь. :) Євангеліє я читаю і (начебто) знаю. Так от, там, наскільки я пам'ятаю і розумію, немає ніяких градацій, обмежень і дискримінацій - за яких саме

Популярні статті місяця