Львівські священики УПЦ (МП) передали бійцям Нацгвардії бронежилети п'ятого рівня захисту

31 липня 2014, 15:51 | Віра і зброя | 0 |   | Код для блогу |  | 

2-a.jpgСвященики Львівської єпархії УПЦ (МП): єромонах Маркіан (Каюмов), протоєрей Роман Стеценко та священик-капелан Дмитро Бадира 30 липня передали бронежилети п'ятого рівня захисту військовій частині № 3002 міста Львова Нацгвардії України. Священиків зустрів заступник командира частини з виховної роботи полковник Задворний Олександр Іванович.

Як повідомляє сайт Львівської єпархі УПЦ (МП), під час зустрічі військові розповіли найсвіжіші новини зі Сходу та поділилися своїми прогнозами і спостереженнями. Отці запевнили військових у своїй молитовній підтримці та побажали аби всі солдати, під покровом Пресвятої Богородиці цілі і неушкодженні повернулися до частини і рідних домівок.

Останнім часом Львівська єпархія постійно проводить збір коштів для придбання бронежилетів, надання гуманітарної допомоги мирному населенню Сходу України та пораненим військовим, що проходять реабілітацію у Львівському шпиталі. Всі військові, котрі є парафіянами Львівської єпархії УПЦ (МП)вже отримали бронежилети з рук парафіяльних священиків через своїх батьків та рідних.

Система Orphus
Рейтинг
0
1
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• velovs@ukr.net | 17 грудня 2018, 19:48

Р. S. Так, маю визнати: іноді я і сам дозволяю собі певні - емоційно-різкуваті епітети щодо войовничо-злобних російських шовіністів-агресорів... ----- Вочевидь, маю - в цьому контексті - завжди

• velovs@ukr.net | 17 грудня 2018, 19:38

Попри те, що я останнім часом намагаюся уникати з Вами, шановний п. Валентине, якихось дискусій та обговорень, тим не менше, хочу ось що Вам тут зауважити. --------- Тобто саме ЦЬОГО я від Вас -

• Михаил | 17 грудня 2018, 19:22

То, что РПЦ не поминает Варфоломея это неправильно. Пока он является каноническим турецким патриархом и его не лишили сана, РПЦ обязана его поминать. Лишат сана, предадут суду - не поминайте.

• В. Ясеневий | 17 грудня 2018, 18:02

Ензіан. А як показати те чого офіційно не маєш???

• В. Ясеневий | 17 грудня 2018, 17:59

МИХАИЛ!!! Да, как вы терпите и почему молчите на такие коменты???А, вы дежурите...А свои гениальные безбожные и сатанинские безграмотные и алогические коменты будете тотправлять после 24 00, после

Популярні статті місяця