У Бердянську горіла одна зі споруд кафедрального собору УПЦ МП

9 серпня 2019, 14:16 | Надзвичайні ситуації | 0 |   | Код для блогу |  | 

Пожежа сталася на території кафедрального собору Бердянська Української Православної Церкви. Про це повідомляє "Бердянськ24", передає портал Depo.Запоріжжя.

Бердянськ.jpg

На території кафедрального собору Бердянська Української Православної Церкви сталася пожежа. На щастя, вогонь не зачепив будівлю самого храму – пожежа виникла в одній із споруд на території кафедрального собору.

Бердянськ_2.jpeg

За попередньою інформацією рятувальників, причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем в кімнаті котельної. Частина приміщення практично повністю вигоріла.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

• barni | 21 серпня 2019, 22:45

Хотілося б запитати вл.Макарія, як він "працював" з московськими попами, адже кількість парафій, яка йому підпорядковувалась, до ОБ"ЄДНАННЯ, все зменшувалась і зменшувалась! Поділіться

• barni | 21 серпня 2019, 22:34

Я, не про реставрацію, а про життя. Родина моєї дружини з "так званих переселенців". на зорі українського становлення (за п. В.Чорновола) мати моєї дружини поїхала в те село де народилась.

• barni | 21 серпня 2019, 22:17

"людина повинна свідчити Христа тим, які Його потребують" Як на мене то це просто ЖАХ !!! Свідчити про Христа тим хто його не потребує це НАЙПЕРШЕ І НАЙГОЛОВНІШЕ ДЛЯ

• lerer10225@com.ua | 21 серпня 2019, 19:00

Zenia Ви правильно сказали, підтримую... Московити нахабні, злі, лицемірні і хитрі, християнськими чеснотами в них і не пахне... Їх церква - це церква одурманення легковірних людей для збереження і

• enzian | 21 серпня 2019, 13:37

На жаль, вони повернуться.

Популярні статті місяця