У ДТП загинув греко-католицький священик

31 січня 2018, 10:15 | Надзвичайні ситуації | 0 |   | Код для блогу |  | 

30 січня стало відомо про трагічну загибель у ДТП під Житомиром колишнього настоятеля греко-католицького храму Св.Верховних апостолів Петра і Павла смт Тересва о.Василя Довганича, якого місяць тому перевели з Тересви до Києва.

Як повідомляє Тячів, ДТП сталася близько 7-ї ранку на 152 км автодороги Київ-Чоп, поблизу с. Іванівка Житомирського району. Легковий автомобіль Skoda, за кермом якого був 39-річний священик, в’їхав у колесовідбійник.

«Внаслідок зіткнення несумісні з життям травми отримали водій та пасажирка, яка сиділа за його спиною. Ще двоє пасажирів самостійно залишили авто», – йдеться у повідомленні ДСНС у Житомирській області».

Всі обставини надзвичайної події з’ясовують фахівці.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• barni | 24 липня 2019, 05:46

З Господнього благословіння, думаю ворожнечі немає, а от конкуренція за вірних ...??? Хоч тут є і свої великі плюси. Недалекий час покаже хто, особливо, з попів є хто. Хто за Україну, а хто ...???

• Ігор Затятий | 23 липня 2019, 23:32

А що, між ними ворожнеча? Зрозуміло, що не згадуючи мацкалів, які цілий світ ненавидять

• barni | 23 липня 2019, 22:51

Одне питання до попсько-феесбешно-гундяєвського пропогандона - назви Європейську країну і час в якій був останній раз т.зв. хресний хід?

• barni | 23 липня 2019, 22:43

Звичайно,не дослівно, але я передав зміст одного вірша з однієї Великої Книги, напевно ти попсько-феесбешно-гундяєвський пропогандон ЇЇ в руках не тримав. Я не тільки про РПЦвУ, я про всі і всякі

• Agiopolis | 22 липня 2019, 23:13

Отож "дехто" з СБУ і робить це, прикриваючись "московськими попами"...

Популярні статті місяця