На Херсонщині дощенту згорів недіючий костел

13 липня 2016, 09:47 | Надзвичайні ситуації | 0 |   | Код для блогу |  | 

4481_1414.gif-t.gifВипадково кинутий на пустирі недопалок призвів до повного вигоряння недіючого костелу у селі Преображенці на Херсонщині. Від цього недопалку спалахнула суха трава, а далі вогняний вал докотився до храму.

Підлога костелу була захаращена всяким непотребом, що теж миттю зайнявся. Двоповерхову споруду площею у півтисячі квадратних метрів гасили сім годин, але врешті вона таки вигоріла дощенту -- залишилися хіба закіптюжені стіни. Від перекидання полум'я на оселі селян врятувало тільки те, що костел від них відділяв стадіон, і палаючі тріски та сміття віття вітер відносив на поле, повідомляє Голос України.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• velovs@ukr.net | 21 січня 2020, 19:51

Р. Р. S. І дещо подібне сталося і з "кондитерсько"-олігархічним - п'ятим екс-ґарантом. ---- Тобто цю свою "Томос-епопею" він потужно й вперто та до кінця грав, аби щоби -

• serge1717 | 21 січня 2020, 19:39

Михаил |рашківські злодюги ніяк не заспокояться. Вам мало гундяя,чапліна і сатановського????

• velovs@ukr.net | 21 січня 2020, 19:28

Р. S. Скажу навіть більше. ---- На ТОМУ - певному етапі боротьби за створення повноцінної і масово-масштабної незалежної Православної Церкви в незалежній Україні (90-ті рр.), по суті, НЕ БУЛО більш

• velovs@ukr.net | 21 січня 2020, 19:07

"Дивує те, що його все ще намагаються ставити в один ряд з людьми, котрі поклали своє здоров'я, своє життя заради побудови автокефальної церкви в Україні." ------------- Як не крути-верти,

• Paraeklezyarh | 21 січня 2020, 18:47

Мені чомусь даже і не жаль оцього чоловіка, котрий на старості заробляє на хліб тим що людей смішить (як говориться "від суми і від тюрми не зарікайся"). Дивує те, що його все ще

Популярні статті місяця