На Закарпатті загорілась церква УПЦ (МП)

23 червня 2014, 17:08 | Надзвичайні ситуації | 0 |   | Код для блогу |  | 

2-(1)-d.jpgУ селі Нересниця Тячівського району 23 червня сталася пожежа у місцевій церкві. О 05.36 на пункт зв’язку 8-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Тячів надійшло повідомлення про пожежу в приміщенні храму УПЦ (МП) святого Пантелеймона, що на вул. Гірській, у селі Нересниця Тячівського району, повідомляє сайт Заголовок.

На ліквідацію пожежі залучили чергові відділення 8-ї держаної пожежно-рятувальної частини м. Тячів, 2-го державного пожежно-рятувального поста смт Дубове та місцева пожежна команда с. Нересниця.

Пожежу локалізовали о 08:20. Загиблих та травмованих немає. Вогнем знищено крівлю та перекриття будівлі на площі 150 кв. м. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• Ігор Затятий | 13 жовтня 2019, 17:47

Розглядайте, розглядайте, до другого пришествія.

• velovs@ukr.net | 13 жовтня 2019, 14:39

Шановний lerer10225@com.ua! Я в Біблії НІДЕ і НІЯК не читав, що, мовляв, слід молитися за сатану та йому підлеглих злих, нечистих духів (демонів і бісів). Наша, християн, боротьба, як наголошує св.

• enzian | 13 жовтня 2019, 14:04

В таких ситуаціях дуже добре заспокоює ціаністий кал.

• lerer10225@com.ua | 13 жовтня 2019, 09:46

velovs@ukr.net Та згоден я з вами щодо сумління і т.д. Ну, а щодо молитв за ворогів, то так можна дійти й до того, що за сатану треба молитися. Тільки от він точно знає, що творить. І Кирило та Путін

• velovs@ukr.net | 13 жовтня 2019, 07:44

Шановний lerer10225@com.ua, дякую за відповідь. :) Євангеліє я читаю і (начебто) знаю. Так от, там, наскільки я пам'ятаю і розумію, немає ніяких градацій, обмежень і дискримінацій - за яких саме

Популярні статті місяця