Вогнеборці ліквідували загоряння у чоловічому монастирі на Дніпропетровщині

28 березня 2014, 12:25 | Надзвичайні ситуації | 0 |   | Код для блогу |  | 

Вогнеборці ліквідували загоряння у Свято-Миколаївському Самарському чоловічому пустинному монастирі, що у м. Новомосковськ на Дніпропетровщині. Загиблих та постраждалих унаслідок події немає.

Повідомлення про загоряння у монастирі надійшло за номером 101 27 березня о 08:48. На місце події оперативно прибули вогнеборці ДСНС України та негайно приступили до гасіння.

О 09:25 пожежу ліквідували. Полум’я пошкодило постільні речі та покриття підлоги у приміщенні тимчасового перебування послушників (спальне приміщення) на площі 10 кв. м.

Попередня причина виникнення загоряння – необережне поводження з вогнем, повідомляє сайт ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• velovs@ukr.net | 9 грудня 2019, 18:49

Так, вони - проімперські московські і промосковські (в Україні) церковники, безумовно, "знають", що чинять... Але це - т. зв. їхнє "знання" продиктоване і накинуте їм, по суті...

• barni | 9 грудня 2019, 16:20

П.Velovs, я не можу і не в праві заперечити слова Господа нашого Іісуса Христа, але скажу московські церковники добре знають, що вони чинять. І тут хотілося б нагадати свою позицію, щодо істерики

• barni | 9 грудня 2019, 16:05

"А ти коли молишся, " увійди до своєї комірчини, зачини свої двері, і помолися" Отцеві своєму, що в таїні; а Отець твій , що бачить таємне, віддасть тобі явно" (Мт 6:6). Звичайно

• velovs@ukr.net | 9 грудня 2019, 15:54

Ну а тепер дещо про етимологію цієї дефініції - ПРАВОСЛАВ'Я. ------ Так от, бути воістину ПРАВОСЛАВНИМ - це означає: прагнути й старатися ПРАВИЛЬНО й ПРАВДИВО та щиросердно почитати й СЛАВИТИ

• velovs@ukr.net | 9 грудня 2019, 15:29

Ні: я - гуманоїд-інопланетянин, шановний п. ivanmorozenko. :) Але щоб уже - вповні задовольнити Вашу (перепрошую) параноїдну цікавість, тобто дуже точно й безперечно - дізнатися всю, як мовиться,

Популярні статті місяця