• Головна
  • Новини
  • У Києві готується VIII Міжнародна наукова конференція «Православ’я в Україні»...

У Києві готується VIII Міжнародна наукова конференція «Православ’я в Україні»

18.08.2018, 11:51
У Києві готується VIII Міжнародна наукова конференція «Православ’я в Україні» - фото 1

20 листопада 2018 року в Києві відбудеться VIII Міжнародна наукова конференція «Православ’я в Україні» на тему «Українська Церква в історії українського державотворення», яка приурочена до 100-ліття Української революції, державного органу в справах релігій та боротьби за автокефалію.

20 листопада 2018 року в Києві відбудеться VIII Міжнародна наукова конференція «Православ’я в Україні» на тему «Українська Церква в історії українського державотворення», яка приурочена до 100-ліття Української революції, державного органу в справах релігій та боротьби за автокефалію, повідомляє"Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

конференція.jpg

Організаторами заходу виступають Українська Православна Церква Київського Патріархату, Київська православна богословська академія УПЦ КП, Національна Академія Наук України, Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського, Міністерство культури України, Національний заповідник «Софія Київська».

Основні напрями роботи конференції:

    Богослів’я
    Церква в роки Української Революції (1917–1923 рр.)
    Етапи, періодизація, та специфіка державного органу в справах релігій
    соборна діяльність Української православної церкви
    Церковне право
    церковна історія
    біографістика. Постаті в історії Церкви
    Джерела. Джерелознавство. Історіографія
    братський рух
    історія освіти та науки гетьманщини
    бібліологічна, богословська, церковно-історична спадщина КДА
    українська церква та богословська думка в діаспорі
    сучасні проблеми духовності в українському суспільстві
    православна церква в україні: виклики XXI ст.
    історія культури та мистецтвознавство
    відродження української богословської освіти в незалежній україні

Робочі мови: українська, англійська. Видання матеріалів конференції передбачається у фаховому видані з богослів’я «Трудах КДА» та окремому збірнику.

Подія відбудеться 20 листопада 2018 р. в Київській православній богословській академії (Київ, вул. Трьохсвятительська 8, Актова зала).

Контакти: [email protected] (+38066-3507129), [email protected] (+38067-6058863).