Карітас України посилено працює в умовах пандемії COVID-19

28 березня 2020, 14:03 | Благодійність, соціальне служіння | 0 |   | Код для блогу |  | 

Карітас України посилює свою роботу в умовах пандемії захворювання COVID-19 та продовжує докладати максимум зусиль для організації допомоги найбільш вразливим категоріям населення в різних регіонах нашої держави.

К1.gif

Більшість осередків Карітасу, хоч і працюють дистанційно, але не полишають відвідини самотніх людей похилого віку (з усіма необхідними засобами безпеки), надають послуги психологічної та духовної підтримки по телефону та в режимі онлайн, проводять вебінари та транслюють майстер-класи для дітей, консультують щодо пошуку роботи.

У ці непрості часи Карітас започаткував співпрацю з компанією Procter&Gamble і разом з нею запускають новий соціальний проект. Самотнім літнім людям по всій Україні запропонують новий благодійний сервіс - послуги безконтактних пралень, які діють при місцевих осередках Карітас. Procter&Gamble надає для них пральні порошки Ariel і Tide, миючі засоби Fairy і Mr.Proper.

К2.gif

«Надзвичайно важливо сьогодні об’єднати зусилля представників бізнесу, неурядових організацій, Церкви та державних структур заради спільних ефективних дій, направлених на профілактику захворюваності на COVID-19 та допомогу тим, хто вже бореться з цією хворобою. В фокусі допомоги Карітасу України – найбільш вразливі категорії громадян та медичні заклади, працівники яких знаходяться в авангарді боротьби з цією небезпечною недугою», - заявив Президент Карітасу України Андрій Васькович.

waskowyczw.gif

За повідомленням прес-служби Карітасу, місцеві організації мережі Карітасу в Україні намагаються посилити допомогу своїм підопічним. Наприклад, Карітас Івано-Франківськ закуповують продукти харчування, засоби гігієни та ліки, після чого доставляють їх потребуючим безпосередньо додому. Для дітей благодійники влаштували онлайн кулінарний майстер-клас, щоб зайняти малечу корисним та дати трохи відпочити їх батькам. Продукти та ліки потребуючим також доставляє Карітас Коломия.

К3.gif

Карітас Маріуполь, за підтримки програми ООН із відновлення та розбудови миру, в рамках проекту «Ефективне врядування і залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля та соціальної єдності у східній Україні» проводить заходи по наданню безоплатної первинної правової допомоги у Волноваському, Мангушському і Мар'їнському районах Донецької області.

У Хмельницькому без змін працює проект «Соціальне таксі», що розвозить по місту людей з інвалідністю, адже це дуже важливо зараз, коли їм стало ще важче добиратись на лікування або реабілітацію.

Складно зараз і людям, що не мають де жити. Саме тому, при Карітасі Самбірсько-Дрогобицької Єпархії продовжує працювати спільнота взаємодопомоги "Наша Хата", що допомагає безхатькам.

25 березня 2020 року Кабінет Міністрів України запровадив режим надзвичайної ситуації по всій країні та на місяць продовжив стан карантину, тому Карітас України продовжує залучати міжнародних та національних партнерів аби організувати допомогу максимальній кількості потребуючих у найвіддаленіших куточках нашої держави.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • Halo | 2 червня 2020, 16:46

   Табачник відпочиває...

  • Halo | 2 червня 2020, 16:45

   Нема харізми, поганенько вкид вийшов.

  • Стефан | 2 червня 2020, 15:54

   Последние события показали глубокий кризис РПЦ МП, где только отдельные редкие священнослужители твёрдо исповедуют Православную Веру, как схиигумен отец Сергий Романов, которого сейчас травят

  • fedirtsiv | 2 червня 2020, 14:33

   Як би не старалися оцерковлені релігійні фанатики просувати культ сім*ї - вони забувають, а насправді ігнорують просту істину: саме в традиційних сім*ях народжуються геї, лесбійки, бісексуали,

  • enzian | 2 червня 2020, 13:24

   Краще б зелені каламойські слуги не чіпали ані мови, ані релігії, ані історії. Це тільки прискорить їхній кінець.

  Популярні статті місяця