• Головна
  • Новини
  • Чужої біди не існує: Багатодітна родина священника потребує допомоги...

Чужої біди не існує: Багатодітна родина священника потребує допомоги

31.10.2019, 11:36
Чужої біди не існує: Багатодітна родина священника потребує допомоги - фото 1
Священик УГКЦ Михайло Димид просить допомогти багатодітній родині о. Володимира Продавця, у якого згорів будинок.

Священик УГКЦ Михайло Димид просить допомогти багатодітній родині о. Володимира Продавця, у якого згорів будинок.

Про це священнослужитель написав у себе на Фейсбуці.

«Дорогі друзі! Подзвонив до мене мій друг - отець Іван Рибарук із Криворівні із таким проханням. Знаєте, я православний, побачив біду в греко-католицького священника. Хочу допомогти!

І розповідає: в отця Володимира Продавця (5 діток) в с. Богдан, Рахівського р-ну, Закарпатської обл. згоріла хата.

Його картка ПриватБанку 5363542308298620.

Чужої біди не існує!» - зазначив о. Михайло Димид.

Пожежа у помешканні священника Володимира Продавця сталася 29 жовтня.

Про це написав сайт телеканалу Sirius – kanalsirius.tv.

«О 17:16 до Служби порятунку «101» повідомили про пожежу, яка охопила триповерховий житловий будинок у селі Богдан Рахівського району, що належить місцевій греко-католицькій громаді.

На місце пригоди поспішили рятувальники. Від районного центру до села треба подолати близько 15 кілометрів гірського бездоріжжя.

Пожежу площею 170 кв. м було локалізовано о 18:35, а повна ж ліквідація тривала до 23:00. Вогнем було знищено крівлю та перекриття третього поверху, а також пошкоджено перший та другий поверхи і наявне в будинку майно.

Загалом на місці виклику працював 21 рятувальник, чотири автоцистерни та дві мотопомпи. Також надзвичайникам допомагала й пожежна команда Карпатського біосферного заповідника. Причина виникнення пожежі встановлюється. Загиблих та травмованих не було».