На аукціоні продали ікону з сірників: куплений лот подарували онкохворому хлопчику

8 липня 2019, 10:59 | Благодійність, соціальне служіння | 0 |   | Код для блогу |  | 

Ікона із сірниківНа благодійному аукціоні продали ікону з сірників, яку створив люблинецький майстер, щоб зібрати гроші на лікування онкохворого Матвія Хвищука.

Про це повідомляє Матвій Олійник на своїй сторінці у Facebook, пише видання Район.Ковель.

«Куплену ікону Спасителя із сірників на аукціоні власник забажав подарувати хворому Матвійку Хвищуку! Дякуємо Ігорю Костянтиновичу за підтримку і розуміння! Також вдячні за виготовлення образу нашому умільцю Юрію Семенюку! Хай Бог нагородить Вас земними і небесними дарами», – йдеться у дописі Матвія Олійника.

Нагадаємо, у Ковелі збирають кошти для трирічного онкохворого Матвійка.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• barni | 24 липня 2019, 05:46

З Господнього благословіння, думаю ворожнечі немає, а от конкуренція за вірних ...??? Хоч тут є і свої великі плюси. Недалекий час покаже хто, особливо, з попів є хто. Хто за Україну, а хто ...???

• Ігор Затятий | 23 липня 2019, 23:32

А що, між ними ворожнеча? Зрозуміло, що не згадуючи мацкалів, які цілий світ ненавидять

• barni | 23 липня 2019, 22:51

Одне питання до попсько-феесбешно-гундяєвського пропогандона - назви Європейську країну і час в якій був останній раз т.зв. хресний хід?

• barni | 23 липня 2019, 22:43

Звичайно,не дослівно, але я передав зміст одного вірша з однієї Великої Книги, напевно ти попсько-феесбешно-гундяєвський пропогандон ЇЇ в руках не тримав. Я не тільки про РПЦвУ, я про всі і всякі

• Agiopolis | 22 липня 2019, 23:13

Отож "дехто" з СБУ і робить це, прикриваючись "московськими попами"...

Популярні статті місяця