В Одесі з'явиться різдвяна «Резиденція добра»

15 грудня 2017, 13:54 | Благодійність, соціальне служіння | 0 |   | Код для блогу |  | 

Благодійний фонд «Добрий самарянин» встановить на Дерибасівській «Резиденцію добра», де будуть працювати волонтери благодійних організацій, а небайдужі одесити зможуть принести теплі речі нужденним і подарунки дітям-сиротам. Про це на сьогоднішній прес-конференції в Укрінформі повідомили організатори благодійної акції «Збери подарунок сироті».

Резиденція_добра.jpg

Керівник БО «Добрий самарянин» Денис Сердиченко розповів про проект: «Цей проект унікальний тим, що в цьому році він посів перше місце серед акцій в рамках проектів благодійна Україна. З 744-х  благодійних проектів зайняв перше місце в номінації «Акції». Суть проекту - не просто дати дитині подарунок, виконати бажання дитини, кінцева мета - щоб люди після цього проекту хотіли усиновити дітей з інтернатів і притулків».

За словами Дениса Сердиченка, волонтери їдуть в інтернати, дізнаються бажання дитини, виготовляють з картинок «личка», де вписують ім'я дитини та її бажання. Потім люди отримують ці «личка» і збирають подарунки.

«Минулого року ми зібрали 4000 іменних і неіменних подарунків на 3.5 млн гривень. Це всеукраїнський проект, збирають подарунки не тільки в Одесі, але і в інших містах України», - повідомив Денис Сердиченко.

Меценат з Одеси, керівник соціальної платформи "Добра справа" Анатолій Кавун доповнив: «Це один з найважливіших проектів. Це не тільки подарунки, 98% складової цієї акції - це те, щоб дати людям задуматися, що ці діти потребують в першу чергу усиновлення. Ми об'єднуємо ідею, що самотніх дітей не повинно бути, вони повинні бути з батьками і поки вони самі, ми в Новий рік даємо їм можливість подарунками відчути, що вони не самотні. Тому цей проект багатогранний, він дає життя новим емоціям. Після цього проекту люди хочуть всиновлювати дітей».

Наталя Терехова, організатор Різдвяної Резиденції, розповіла, що «Резиденція добра» представить собою будинок білого кольору, який буде опалюватися зсередини. Почне він свою роботу на вул Дерибасівській в Одесі 23 грудня і простоїть до 8 січня. Час роботи - з 10:00 до 20:00. У Будиночку будуть майстер-класи, мультфільми, попкорн для дітей, а для дорослих - безкоштовна кава.

 Для дітей також буде можливысть поспілкуватися з медиками, рятувальниками і поліцейськими. Поруч будиночка змонтують 5-метрову ялинку, її прикрасять фотографіями 4 тисячі дітей-сиріт, які в минулому році отримали подарунки від небайдужих одеситів.

З 10 ранку і до 22.00 можна буде відвідати Резиденцію всією сім'єю, де кожен зможе відчути атмосферу справжнього Різдва.

«Резиденція добра» об'єднає під своїм дахом відразу три проекти: «Добрий гість», «Друге життя ваших речей», «Збери подарунок сироті». Туди можна приносити теплі речі для потребуючих одеситів, подарунки вихованцям інтернатів (ця акція триватиме до 30 грудня) і продукти харчування для людей похилого віку.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • lerer10225@com.ua | 9 грудня 2019, 09:54

   Ну, це, як говориться: скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти.... Цинізму і нахабству церковних очільників УПЦ МП немає меж. Всю свою паству дурять, що ми, мовляв, самостійна церква, - і

  • enzian | 9 грудня 2019, 09:50

   Та в них в усіх такі ярлики від московського хана.

  • velovs@ukr.net | 9 грудня 2019, 08:56

   Шановний п. ivanmorozenko! По-моєму, Ви вже достатньо повно прорекламували тут ці Ваші - тобто, по суті й змісту, НЕОЯЗИЧНИЦЬКІ ("колядницькі") погляди й аргументи. Й, зокрема, щодо

  • ivanmorozenko | 9 грудня 2019, 07:42

   Просвітницька робота має закликати українців до правди! Святкування православного Різдва у центрі Коляди, 7 січня, є надважливим! Бо Коляда, у свою чергу, визначає енергетику Землі, програмує

  • velovs@ukr.net | 9 грудня 2019, 06:42

   Дійсно: набагато ліпше й благословенніше щиро бажати й прагнути до взаємопрощення й примирення, аніж - люто й запекло та повсякчас - геть когось лихословити й проклинати! :) ---- Хоча тут водночас

  Популярні статті місяця