1800 листів до святого Миколая від сиріт та дітей, що позбавлені батьківського тепла, чекають нашої підтримки

2 листопада 2015, 10:01 | Благодійність, соціальне служіння | 0 |   | Код для блогу |  | 

св.-Миколай-1w.jpgexklusiv.gifМальтійська Служба Допомоги на початку листопада розпочинає традиційну акцію «Святий Миколай іде до сиріт». Метою акції є приготування подарунків дітям та сиротам, які проживають в інтернатах і дитячих будинках Івано-Франківська та області до дня Святого Миколая, а також забезпечення їх речами першої необхідності.

«Цього року майже 1800 дитячих листів надійшло до офісу Мальтійської Служби Допомоги. У листах дітки пишуть не тільки про омріяні подарунки, які б вони хотіли отримати, а також розповідають про себе, свої уподобання, свої мрії та особливі здібності. Пишуть також про те, що болить і чого бракує.  З листа можна багато дізнатись про дитинку і вже  обрати - для кого ж то можна подарувати трішки радості, тепла та щастя», -  каже Роман Яручик, керівник організації Мальтійська Служба Допомоги в м. Івано-Франківськ.  

Такого листа до Святого Миколая можна отримати в приміщенні Мальтійської Служби Допомоги за адресою в місті Івано-Франківську: вул. Лесі Українки,1 (навпроти Катедрального собору). Також тут Вам детально розкажуть про те, як найкраще здійснити дитячу мрію.

Миколай-4-w.jpg

Миколай-3-w.jpg

«Не хвилюйтесь, що Ви не взмозі допомогти св.Миколаю виконати всі дитячі прохання, - додає Роман Яручик. - Закликаємо Вас дивитися на них творчо і з розумінням. Не потрібно надто дорогих подарунків, краще придбати речі, які, на ваш погляд, будуть корисними. Заохочуємо написати також кілька гарних слів  до дитини, як відповідь від св.Миколая.  Допомогти святому Миколаю ще можна так: молитись за дітей та не бути байдужими до їх проблем, стати волонтером Мальтійської Служби Допомоги, придбати одяг, взуття, книги, шкільне приладдя, засоби гігієни, ігри, забавки, спортивний інвентар тощо, розмістити скарбничку для пожертв у своєму магазині, аптеці, кав’ярні, приєднатися до групи «Святий Миколай іде до сиріт» у соцмережах і запросити своїх друзів, надати транспортну підтримку, скласти грошову пожертву в офісі Мальтійської Служби Допомоги або ж у мальтійські скарбнички, перерахувати кошти на розрахунковий рахунок Мальтійської Служби Допомоги, завітати самому до сирітського закладу, Помічником святого Миколая може стати кожен, просто необхідне Ваше бажання! Чекаємо на Вашу допомогу!».

Миколай-5w.jpgНа приготування подарунка дається достатньо часу. Святково запакований подарунок потрібно принести у офіс Мальтійської Служби у термін до 10 грудня. У часі свята Миколая під час урочистого дійства кожна дитина з двадцяти сиротинців, притулків чи шкіл – інтернатів отримує свій особистий подарунок з рук Святого Миколая. Про це РІСУ повідомила Наталя Палій.

Подібні акції проводяться у всіх містах України, де діє Мальтійська Служба Допомоги.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • ukrlem | 28 травня 2020, 18:02

   достатньо цих фейків !

  • enzian | 28 травня 2020, 15:34

   Березовський та наближені до нього "єрархи упц" - аморальні брехливі негідники, тому наведена інформація є цілком імовірною.

  • velovs@ukr.net | 28 травня 2020, 13:47

   "Юдейські вчителі бачать аналогію між добровільним прийняттям Рут юдаїзму і прийняттям Тори єврейським народом." ============= Крім того, в цій старозавітній історії вбачається і певний

  • Михаил | 28 травня 2020, 13:42

   Ха-ха-ха! Неоригинально, уже что-то похожее писали много раз. А "патриарх" Денисенко принимает ванны из крови молодых невинных девушек. А "митрополит" Сирожа Чокалюк-Думенко мажет

  • Nic21 | 28 травня 2020, 13:10

   В окурка Пукіна повні штани через цього шамана, обнулений кагебешник виявився забобонним боягузом перед магією північних шаманів. Заховався в бункері і думає, що його ніхто не знайде. Гундяєв тут

  Популярні статті місяця