Одеса відкрила серію регіональних конференцій Альянсу "Україна ​​без сиріт"

28 лютого 2012, 11:30 | Благодійність, соціальне служіння | 0 |   | Код для блогу |  | 

Україна без сиріт24 лютого в Одесі стартував перший етап нового проекту Альянсу «Україна без сиріт» - «Регіональні конференції «Область без сиріт». Конференція «Одеса без сиріт» відбулась в інтерактивному форматі: представники обласної державної адміністрації, керівники профільних служб і громадських організацій представляли своє бачення та плани щодо подолання сирітства в Одеській області. Участь в обласному заході взяв голова Альянсу «Україна без сиріт» Руслан Малюта. Про це РІСУ повідомили у прес-службі Одеської Народної Церкви.

Захід було проведено у приміщенні Арт-центру Олександра Коробчинського, а отже окрім конференції організатори включити в рамки заходу фотовиставку, присвячену темі сирітству. Фотовиставка «Область без сиріт» в залі проведення конференції була організована волонтерами громадських організацій, які працюють з дітьми в школа-інтернатах. Очі дітей, які дивилися з фото, нагадували учасникам про відповідальність за кожного з них, а відеоролики про життя дітей-сиріт заохочували присутніх глибше зрозуміти їхнє життя і потреби, а також долучитися до допомоги, якої потребують сироти.

учасники конференції

Денис Сердиченко, співголова координаційної ради керівників громадських і благодійних організацій при Одеському міському голові, а також старший пастор Одеської Народної Церкви,  розповів про мету проекту. Петро Дудник, співзасновник Альянсу "України без сиріт", презентував роботу руху національного усиновлення "Ти будеш знайдений".

Руслан Малюта, президент Альянсу 'Україна без сиріт'

Президент Альянсу «України без сиріт» Руслан Малюта запропонував кілька концептуальних напрямів: запобігання сирітству через підтримку кризових сімей, розвиток усиновлення; а також закликав громадськість міста та області до консолідації зусиль для вирішення проблеми сирітства в регіоні. Дмитро Волошенков, заступник губернатора Одеської області, відзначив важливість підняття рівня духовності.

В'ячеслав Пузанов, президент БФ «Насліддя» і координатор проекту в Одеській області, підсумував, що громадські організації, церкви та органи місцевої влади разом набагато швидше досягнуть поставлених цілей щодо запобігання такого явища, як сирітство.

З планами на найближче майбутнє виступив керівник проектів Альянсу Андрій Федун, розповівши, що такі конференції будуть проходити в різних областях України для того, щоб інформувати та залучати громадські організації, церкви та місцеву владу до співпраці, обміну досвідом та участі в спільних проектах задля допомоги дітям-сиротам та дітям груп ризику в конкретній області.

Окрім аналізу ситуації в регіоні та кращого розуміння статистики, формат конференції надав делегатам можливості для особистого знайомства, що послужило поштовхом для нових спільних ідей. Одна з них була вилилась в бажання створити громадську організацію для підтримки дітей - випускників дитячих будинків та шкіл-інтернатів.

Підвів підсумок конференції Руслан Малюта, подякувавши всім присутнім та організаторам. Він зазначив, що на кожній подібній обласній конференції планується обговорення загальної стратегії ефективної роботи на обласному рівні. Через поширення бачення «України без сиріт» та обмін досвідом на всій території країни будуть розвиватися місцеві громадські рухи «Область без сиріт».Також на конференції був представлений соціальний проект “Одна надія”, який займається пошуком, навчанням та супроводом наставників для дітей-сиріт. Мета проекту - через наставництво підготувати до самостійного життя дітей-сиріт, що перебувають в інтернатах та дитячих будинках.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • storozh | 20 серпня 2019, 11:17

   Щось менi пiдказує, що владика Епіфаній цього не читатиме... :)

  • barni | 19 серпня 2019, 21:54

   Оце ж бачте п. Славко Мельник, ми вже тягнем свю історію, а що не дотягуєм то це завдяки таким головним редакторам, особливо районних газет, які нам весь радянський період вішали лапшу на вуха в

  • barni | 19 серпня 2019, 21:40

   Кажуть "любопитній Варварі носа відірвали". От мені ну так цікаво, ну так цікаво, а чого ж це наш головний український католик не прийняв участі в св"яткуванні такої ж дати УАПЦ (вже

  • S.Melnyk | 19 серпня 2019, 21:31

   То може вам, різним там женям, яких москалі так запудрили, що вони навіть не знають як їх ім'я українською, просто краще вивчити свою історію? Але не за кремлівськими штампами і фейками. Чи вам так

  • barni | 19 серпня 2019, 21:25

   А шо, заработал на продуктах сатани "водочке-селедочке и папиросках" теперь своему ж покровителю надо "кровно заработанние" и отдавать? А шо пуцер больше не дает зарабативать!? Ну

  Популярні статті місяця