В Україні вперше відбулася церемонія введення в уряд національної управи Лицарів Колумба

28 жовтня 2019, 08:40 | УГКЦ | 0 |   | Код для блогу |  | 

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового благословив новообрану управу Лицарів Колумба в Україні та іменував владику Михайла Бубнія, Екзарха Одеського, капеланом Національної ради Лицарів Колумба в Україні. Помічником владики Михайла Бубнія призначено отця Володимира Мальчина.

Департамент інформації УГКЦ відзначає, що церемонія введення в уряд національної управи Лицарів Колумба в Україні відбулася вперше.

«Сьогодні в нашому соборі ми хочемо особливо вшанувати, представити як взірець школи любові особливе братство – братство «Лицарів Колумба». Це братство відновлює старовинні лицарські традиції, які наш народ плекав з первісних часів Київської держави», – відзначив Глава Церкви.

Бути лицарем, сказав Предстоятель, не означає просто отримати якийсь додатковий аксесуар до свого костюма. Бути лицарем – означає свідомо і добровільно, мужньо взяти на себе відповідальність любити. «Так, щоб любити, треба мати мужність. Хто любить, завжди наражається на небезпеку. Завжди стає вразливим на того, хто не сприйме твою любов. Лицарство – це мужній спосіб бути християнином у сучасному світі. Це є мужній спосіб діяльно жити: прийняти таїнство хрещення, миропомазання, усі ті джерела божественної любові, які спливають на християнина Христової Церкви сьогодні», – додав архиєрей.

За словами Глави УГКЦ, уже другий рік поспіль на світовому рівні саме українські лицарі визнані як ті, що найбільш динамічно по-справжньому ростуть і розвиваються.

Предстоятель зауважив, якщо потрібно доручити комусь важливу справу, то він завжди шукає когось зі спільноти Лицарів Колумба.

Лицарі Колумба – це найбільша у світі католицька братерська організація, яка налічує понад 1,8 млн членів. Її заснував у США преподобний отець Майкл Дж. МакГівні 1882 року.

Світлої пам’яті Блаженніший Любомир Гузар у серпні 2005 року під час 123-ї Верховної конвенції Лицарів Колумба, що проходила в Чикаго (США), запросив лицарів розпочати діяльність в Україні.

Перша рада Лицарів Колумба в УГКЦ була створена з нашого благословення 20 вересня 2013 року при Патріаршому соборі Воскресіння Христового і названа на честь св. Володимира Великого.

Від початку заснування в Україні Лицарі Колумба стрімко розвинулися та активно долучаються до багатьох акцій і важливих суспільних та церковних благодійних проектів. Було створено Національну раду Лицарів Колумба в Україні та понад 25 локальних рад у різних містах України. Це стало результатом плідної праці українських лицарів.

10-12 травня 2019 року в м. Івано-Франківську відбулася перша Національна конвенція Лицарів Колумба в Україні, де вперше було обрано провід Національної ради та визначено шляхи подальшого розвитку.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні новини

  Останні коментарі

  • velovs@ukr.net | 10 грудня 2019, 19:49

   Діти з релігійним вихованням щасливіші і мають міцніше здоров'я: ----------- https://slovoproslovo.info/dity-z-relihijnym-vykhovanniam-shchaslyvishi-ta-maiut-mitsnishe-zdorov-ia/

  • fedirtsiv | 10 грудня 2019, 19:48

   Філарета примусово відправити на спокій в монастир подалі від Києва, щоб більше не сіяв чвари і не позорив Україну та українців. Потрібно відібрати у нього звання "героя України", бо він

  • fedirtsiv | 10 грудня 2019, 19:43

   А скільки земельки вже духовенство загребло під свої потреби за часи незалежності хто порахує? Саме духовенство в усі часи і у всіх державах прагнуло бути і було латифундистами, а люди століттями

  • fedirtsiv | 10 грудня 2019, 19:33

   Треба нарешті церкві іти в ногу з часом, а не гальмувати розвиток суспільства, як це вона робила завжди. Тому сам народ має повне право вершити свою долю, якщо церковники такі перестрашені та

  • fedirtsiv | 10 грудня 2019, 19:28

   Нарешті правда випливає хто насправді герої у нашій державі і кому треба щиро подякувати та вшановувати. Не президенти, не патріархи, а звичайні держслужбовці. Тому народ робіть висновки і не

  Популярні статті місяця