Глава УГКЦ у Львові зустрівся з незрячими дітьми

21 вересня 2019, 13:26 | УГКЦ | 0 |   | Код для блогу |  | 

20 вересня 2019 року, в Патріаршому домі, що у Львові, Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав зустрівся із незрячими дітьми та солістами «Піккардійської Терції», які разом працюють над проєктом «Казка на білих лапах». Учасники ініціативи розповіли Предстоятелю про роботу над цим проєктом, а також попросили благословення у Глави Церкви.

Крім того, музиканти та діти спільно запросили Блаженнішого Святослава на урочистий концерт, який відбудеться взимку в Національному драматичному театрі імені Марії Заньковецької. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Львів_зустріч.jpg

«Коли я дізнався, що готується така різдвяна програма, у якій незрячі діти можуть заспівати, то я був дуже зворушений. Адже той, хто не бачить світ своїми очима, той по-особливому виражає його в своєму серці, своїм слухом і голосом. Внутрішній і духовний світ таких дітей є надзвичайно глибоким і красивим. А коли я почув назву цієї феєрії — «Казка на білих лапах», — то отримав неймовірне відчуття ніжності. Адже у цьому проявляється цікавий символ Різдва. Різдво — це момент, коли ми потребуємо ніжної ручечки новонародженого Спасителя, який торкається нею до душі кожної людини», — зазначив Блаженніший Святослав.

На його думку, незрячі діти потребують великої уваги. Він сподівається, що їхній спів зворушить серця інших людей, оскільки такі проєкти вкрай потрібні для сучасної України. Саме тому Глава УГКЦ висловив слова глибокої вдячності усім учасникам проєкту за їхню важливу місію та батькам (рідним) незрячих діток за підтримку.

«Цей задум допомагає змінювати світ на краще!» — наголосила керівниця проєкту «Казка на білих лапах» Оксана Потимко, а також подарувала Блаженнішому Святославу збірку Грицька Чубая «П'ятикнижжя», яку надрукували шрифтом Брайля і великим шрифтом одночасно. Окрім цього, книга доповнена аудіоверсією у виконанні Соломії Чубай. До слова, презентація збірки відбулася цього ж дня у рамках 26-го Букфоруму, який триває у Львові.

«Мабуть, кожна людина, яка чекає на Різдво, чекає і на ту мить, коли вкотре можна повернутися у дитинство. Бо, напевно, у дитинстві вона найяскравіше відчувала це свято. Можливо, саме завдяки цим дітям ми знову повертаємося у своє дитинство і ми дуже раді підтримати їх, зокрема своїми голосами», — поділилися вокалісти акапельної формації «Піккардійська терція».

«На жаль, зараз у світі відбувається так звана «комерціалізація Різдва». Людина з цього свята виганяє самого Бога, і тоді Різдво втрачає свій оригінальний зміст (значення). Тому я щиро вдячний, що ви даруєте людям не тільки мистецтво, а й самих себе, і стаєте поруч з ними, зауважуєте їх. Я радий, що ви своїм проектом повертаєте Бога у це свято», — звернувся до солістів «Піккардійської Терції» Блаженніший Святослав.

Додамо, що фінансову підтримку проєкту надає Український культурний фонд. Різдвяний альбом збираються випустити у листопаді цього року. Платівка буде безкоштовною, її розповсюдять у різних куточках України, а також вона з’явиться у мережі.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • Стефан | 14 липня 2020, 22:39

   Схиигумен Сергий Романов прав, обвиняя лизоблюдов и подхалимов, которым нечего  ему возразить по существу предъявляемых им обвинений в отступлении от Православия, предательстве верующих, когда

  • wari2011 | 2 липня 2020, 22:42

   Кредит справа делікатна, тому треба обережно з його оформленням. Можу порадити блог, де багато корисної інформації про кредитування

  • bopa | 8 червня 2020, 11:43

   То перераховані факти ви називаєте "фантазиями и ночными кошмарами"? Чому викладену інформацію ви "Очередная статья нижайшего интеллектуального уровня"? У вас

  • Slava43 | 4 червня 2020, 13:46

   Це жодна агітація. На Буковині казали :»Мойше герехт, Сури герехт».

  • Slava43 | 4 червня 2020, 13:39

   За часів союза, УПЦ підлягала моіковському патріярхату, примусово. Від незалежності УПЦ старалась отримати незалежність від Москви. Тепер, коли Україна має ТОМОС та незалежність то Лавру потрібно

  Популярні статті місяця