Глава УГКЦ зустрівся з представниками Спілки української молоді з 12 країн світу

23 листопада 2018, 09:14 | УГКЦ | 0 |   | Код для блогу |  | 

21 листопада 2018 року Глава Української Греко-Католицької Церкви Патріарх Святослав зустрівся в с. Княжичі, що поблизу Києва, зі Світовою управою Спілки української молоді та поспілкувався із представниками світової СУМівської спільноти із 12 країн світу, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

СУМ.jpg

Зустріч відбулася в день Архистратига Михаїла, який є покровителем СУМу. Також цього дня Україна відзначає День Гідності і Свободи. П'ять років тому настав абсолютно новий період в Україні – почалася Революція гідності і вона досі триває.

На думку Глави Церкви, Господь Бог дарує нам унікальні можливості, і ми не маємо права їх занедбати. «Свобода – це духовне поняття. Можна не мати зовнішнього примусу, але не почуватися свобідним. А можна бути в концтаборі, сталінському таборі –і лишатися свобідною людиною. Ми маємо незалежну державу, але ще мусимо збудувати вільну Україну», – сказав Глава УГКЦ.

Одним із великих викликів, які сьогодні стоять перед Україною, на думку Глави Церкви, є колосальна хвиля міграції. «Це можна по-різному оцінювати, проте ми сьогодні переходимо до нового виду спільності людей. Весь світ сьогодні рухається... І активним ядром того руху нині є українська молодь. І всім організаціям треба рухатися за молоддю», – сказав він.

Блаженніший Святослав подякував представникам Спілки за те, що організація рухається за молоддю і задекларував, що з боку УГКЦ Спілка має справді надійного партнера. «Із СУМом – не сумно. Здійснюймо разом наші виховні заходи, як в Україні, так і в рамках світового українства. Хочу задекларувати абсолютну підтримку для СУМу, для всіх ваших справ гуртування і виховання української молоді на засадах любові до Бога, до свого народу, не тільки в Україні, а й в усьому світі», – додав Предстоятель.

Духовний лідер українців висловив сподівання, що ця підтримка виллється в цілу низку різних ініціатив.

Протягом жовтня уся Католицька Церква відклала набік всі інші справи і зосередила свою увагу на темі молоді, її вихованні та покликанні в сучасному світі. «Я досі перебуваю під враженнями від Папського Синоду. І щоразу глибше починаю розуміти, наскільки відповідальним і непростим є завдання і Церкви, і зокрема СУМу, аби можна було глибокі засади гідності, свободи, відповідальності, добра прищепити нашій молоді», – поділився Глава Церкви.

Предстоятель зізнався, що відвідуючи країни по всьому світу, шукає контакти молодіжних організацій. І також подякував, що СУМ дуже активно намагається відкривати свої нові осередки, зокрема в нових громадах: Іспанії, Португалії. Висловив сподівання, що такі ж осередки будуть в Італії, Греції, Ізраїлі, ОАЕ, Південній Африці та всюди, де вже є українці та УГКЦ.

Також Глава Церкви закликав СУМ рухатися на Схід України, адже саме там сьогодні кується майбутнє України. «Українська молодь, зокрема на Сході України, у Центрі та Півдні, дуже потребує вашої присутності. «Сьогодні відкриваються унікальні можливості. Серця молодих людей відкриті до нової дійсності. Такі спільноти, як СУМ мають абсолютне відкрите поле для праці», – сказав Патріарх Святослав.

Система Orphus
Рейтинг
0
1
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • velovs@ukr.net | 21 вересня 2019, 09:20

   P. S. І до такого ґрунтовного обговорення обов'язково має долучитися не лише ВРЦіРО (як така), а й, власне, ВСЯ ВІТЧИЗНЯНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДСЬКІСТЬ загалом!

  • velovs@ukr.net | 21 вересня 2019, 08:09

   УВАГА! ---- Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ 20 вересня ц. р. підписав Указ № 713/2019 щодо заходів про забезпечення економічного зростання і запобіганню корупції, в якому - серед різного

  • Zenia | 20 вересня 2019, 16:43

   Правильно й мудро сказав владика Симеон.. як завжди!

  • Zenia | 20 вересня 2019, 16:41

   Бог у поміч! Саме на сході країни дуже не вистачає храмів ПЦУ, бо дуже багато людей там вже полишили храми російського загарбника й лишилися без храмової молитиви...

  • Zenia | 20 вересня 2019, 16:38

   пробачаюсь, для Александрії.))

  Популярні статті місяця