• Новини
  • В Івано-Франківську відбувся футбольний турнір на кубок Архиєпархії УГКЦ...

В Івано-Франківську відбувся футбольний турнір на кубок Архиєпархії УГКЦ

12.05.2018, 16:53
В Івано-Франківську відбувся футбольний турнір на кубок Архиєпархії УГКЦ - фото 1
З нагоди святкування 1030-річчя Хрещення Руси України та 175-ї річниці від дня народження першого єпископа Станіславівського Юліана Пелеша, 11 травня в Івано-Франківську відбувся турнір з міні-футболу на кубок Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ.

У змаганнях взяли участь діти 2005-2008 років народження та дорослі від 2002 року народження з різних парафій та мирянських спільнот Івано-Франківська та області. Всього 16 дитячих команд і 6 дорослих серед яких одна зі священиків.

«Ініціатором та ідейним натхненником змагань став архиєпископ і митрополит Івано-Франківський УГКЦ Володимир (Війтишин), - розповідає референт у справах спорту Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ отець Микола Крушец. – Такі змагання відбуваються уже четвертий рік поспіль, тому стали традиційними».

Отже у футбольному турнірі на кубок Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ перемогли - дитяча та доросла команди з Братківців Тисменицького району, які отримали перехідні кубки за перше місце. Кожен гравець отримав медаль і грамоту.

Друге місце серед дорослих учасників футбольного турніру посіла команда з міста Болехова та третє - села Липівки Тисменицького району.

Друге місце серед дитячих команд – команда з приміської Ямниці та Липівки.

Змагання відбувалися в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання, інформує Наталія Палій.