В УГКЦ затвердили Правильник візитації єпархії Патріархом

10 листопада 2017, 09:30 | УГКЦ | 5 |   | Код для блогу |  | 

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав проголосив Декрет, згідно з яким набирає чинності Правильник візитації єпархії Патріархом.

synod1_b0a4b.jpg

У тексті Декрету мовиться, що Синод Єпископів УГКЦ, що відбувся у Львові (Брюховичах) 3–12 вересня 2017 р., бажаючи забезпечити Главі УГКЦ ефективний інструмент для виконання його влади управління в очолюваній ним Церкві, затвердив Правильник візитації єпархії Патріархом.

Завершуючи передбачену правом процедуру, відповідно до норми кан. 112 Кодексу канонів Східних Церков, Декретом Глави УГКЦ проголошується Правильник візитації єпархії Патріархом і постановляється впровадити його в законну силу через два місяці від дня електронного опублікування цього законодавчого документа на офіційному веб-сайті УГКЦ.

Канонічна візитація, відзначається у документі, є плодом довголітнього досвіду Христової Церкви та однією з основних обов'язків пастирської опіки Глави УГКЦ, за допомогою якої здійснюється перевірка душпастирського, персонального, адміністративно-канонічного, фінансово-економічного та літургійного стану єпархії чи екзархату.

Метою канонічної візитації єпархії чи екзархату, яку здійснює Глава УГКЦ є загальне ознайомлення з її станом, виявлення можливих зловживань в її управлінні або інша потреба.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
5коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • В. Ясеневий | 10 листопада 2017, 20:45
  Коментувати коментар

  Вірувати, покаятися, молитися і т.д.- це не одноразові акти.Це постійний стан душі.Це - результат безперервної великої і важкої духовної боротьби проти пристрастей.зваб світу цього,гріхів і диявола.Найкращими вчителями , наставниками і прикладом для всіх у цій боротьбі є.звісно - святі.То ж наслідуймо подвиг їхнього святого життя і любові.

 • В. Ясеневий | 10 листопада 2017, 18:57
  Коментувати коментар

  Боже Провидіння ніколи і нікого ни приневолює!Україна і її розмаїтий Божий люд одинаковісінько дорогі Творцеві ,як і кожний народ на світі. Та на жаль молитва ніколи і нікого не спасе (!!!) (Не кожен ,хто каже Господи...), якщо не буде святого життя до (!!!) і після (!!!) молитви!!!

  • velovs@ukr.net | 10 листопада 2017, 20:07
   Коментувати коментар

   Не скажіть. Слово Боже однозначно каже і наголошує, що "і буде: хто [вчасно та в щиросердному покаянні - молитовно] прикличе ім'я Госпднє, спасеться" (Іоїл 2:32). "Віруй в Господа Ісуса Христа і спасешся ти і весь дім твій" (Діян.16:31). Тобто наші - згідно з волею і задумом Божим - повсякчасні й наполегливі молитви, як кажуть, РУХАЮТЬ руку Господню. Тобто, будучм Ним вислухані, вони - рано чи пізно - неодмінно отримують належну ВІДПОВІДЬ. І тут Господеві дійсно однакові любі й дорогі ВСІ люди, ВСІ країни і ВСІ народи на землі. І для КОЖНОГО з них у Нього є Його суверенна воля - "блага, угодна і довершена" (Рим.12:2) - і свій конкретний план-задум для виконання. І, звичайно, що ніяк НЕ через НАСИЛЛЯ, ПРИМУС чи ТИСК. А суто УСВІДОМЛЕНО і ДОБРОВІЛЬНО, завдяки благотворній співпраці Божого Свято Духу з відродженим людським духом і розумом. А от щодо "святого життя", то воно, безумовно, є ДАР Божий, що отримуємо та ПОСТУПОВО осягаємо через благословенну дію Його благодаті. Іншими словами, це - плід СПІЛЬНИХ прагнень і зусиль, власне, самої людини, котру в цьому надихає, помагає і провадить той же Святий Дух.

 • В. Ясеневий | 10 листопада 2017, 12:51
  Коментувати коментар

  Дуже любуюся нашими духовними князями УГКЦ.Завжди такі гарні,веселі і щасливі.Де-які з них могли б навіть вигравати конкурси на найкращу усмішку.А тут читаєш, що проект вільна та незалежна УКРАЇНА остаточно закриється вже через два роки...Тому і хочеться тільки дивитися на наших життєрадісних архіфеодалів і набиратися від цього споглядання якнайбільше позитиву...Та чи були б вони такі щасливі тільки зі своого так званого служіння Богові та вірним ,якби ці нещасні та всіма зневажені бідні українці(особливо пенсіонери) не віддавали їм останні копійки, яких,до речі, їм самим не вистачає на ліки компослуги і підтримку дітей та внуків??? По кілька разів в рік (на Різдво, на Йордан , на Паску, на день народження, на день Ангела,на роковини хиротонії) священики з цих злидарів-українців збирають данину на цих добрих пастирів чималі суми,десь до 1-го млн.в рік і не менше...Та їм все мало і мало...Шкода ,що вони не розуміють,що таке зубожіння...Як це ходити по магазинах і ринках шукати найдешевші товари і ,осбливо-продукти... Сьогодні навіть багато дітей буквально недоїдають...Та що це для наших владик? У них палаци ,обнесені високими мурами, охорона. автопарки крутих іномарок, особисті водії, кухаоки-пралки і т.д. Чому б їм не чутися щасливими??? Та дуже страшно бо читаю і чую від людей,що УКРАЇНІ залишилося ще два роки існування... А хіба ні, коли все в нас помирає:не тільки економіка і т.д., але й духовно-моральне життя ...Хто це заперечує, той або сліпий ,або глухий, або немудрий! А чи усвідомлюють наші Церковні князі це катастрофічне становище нашого бідного нароу, Церкви та України???

  • velovs@ukr.net | 10 листопада 2017, 14:15
   Коментувати коментар

   Насправді ж Господнє Провидіння визначило й приготувало для незалежної і соборної України та її розмаїтого Божого люду, а особливо на завершальному етапі всесвітньої Історії спасіння, ось таку місію і роль: https://kyrios.org.ua/literature/articles/20424-dzvoni-chornobilja-bozhe-poslannja-dlja-ukrayini-i-svitu.html А тому тут нам, вітчизняним християнам, зовсім не варто впадати у надзвичайний відчай, негатив і зневіру. А постійно, наполегливо і, головне, - з твердою ВІРОЮ й повною ДОВІРОЮ всемогутньому, милостивому й преблагому Богові молитися, аби цей Його благословенний план-задум - будь-що - переможно й остаточно ЗРЕАЛІЗУВАВСЯ!

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Shvagyrr | 26 вересня 2018, 15:46

  Ban Moscow in all its poisonous forms from Ukraine. The Russian governnment and its puppet Russian Orthodox Church are evil.

 • lerer10225@com.ua | 26 вересня 2018, 14:23

  Просто дивує така бараняча впертість очільників УПЦ МП! Нагнітання обстановки, погрози виникнення конфліктів на релігійній основі... От абсолютно впевнений, що якщо вони не будуть провокувати таке,

 • velovs@ukr.net | 26 вересня 2018, 13:55

  Зазвичай, СПЕЦСЛУЖБИ - ніколи й ніяк - (самі по собі) не оприлюднюють (принаймні, ДОБРОВІЛЬНО) списки різних своїх АГЕНТІВ і СЕКСОТІВ. А тим паче - їх псевдо. Гадаю, що КГБ-ФСБ тут не становить

 • velovs@ukr.net | 26 вересня 2018, 13:43

  Так що: будемо рівнятися і брати приклад зі світу диких ТВАРИН? ---- Чи - все-таки - будемо прагнути й старатися бути ЛЮДЬМИ? Причому, саме такими, як це благословенно задумав і створив нас наш

 • Fr. Valerii | 26 вересня 2018, 11:35

  УСІ єпископи РПЦ в СРСР так чи інакше працювали на КПСС і КГБ. Хто не працював, того компартія на єпископство не ставила. Згідно з російськомовною Вікіпедією Філарет мав псевдонім Антонов, а Кіріл -

Популярні статті місяця