Перший обласний Форум сім’ї організовують релігійні організації Львівщини спільно з ОДА (оновлено)

6 вересня 2018, 13:45 | Анонси | 10 |   | Код для блогу |  | 

13 вересня у національному університеті імені Івана Франка відбудеться перший Львівський обласний форум “Українська сім'я: виклики і завдання”.

300х250w.gif

Завданням заходу є об’єднання зусиль представників органів влади, громадських та релігійних організацій, закладів освіти та медицини для утвердження сімейних цінностей та спільна участь у формуванні державної сімейної політики регіону.

У Форумі візьмуть участь представники християнських, мусульманських та єврейських спільнот, представники Львівської обласної та районних адміністрацій, члени громадських організацій, науковці, освітяни, просімейні активісти та волонтери.

У першій частині програми Форуму – доповіді експертів на важливі питання сьогодення. Зокрема свої доповіді представлять такі ключові спікери Форуму:

о.Ігор Бойко, доктор морального богослов'я, ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ (про ґендерну ідеологію, виклики та завдання в біоетичному аспекті); Уляна Оксенюк - володарка титулу Місіс Відкритий Світ Україна 2018, юрист з питань сімейного права (про відповідальне батьківство); Максим Бондаренко, учасник міжнародного руху Tato.net (про інтеграційну модель Центрів підтримки сімей в умовах військового конфлікту); Людмила Гридковець, завідувач кафедри психології та педагогіки Київського інституту бізнесу та технологій (про формування психосексуальної культури молоді) та Юрій Підлісний, доктор філософії, завідувач кафедри політичних наук, керівник програми “Етика-Політика-Економіка” УКУ (про нормотворчі процеси в контексті інституту сім’ї).

У другій частині Форуму відбуватимуться дискусії у тематичних секціях: законодавчі ініціативи стосовно сімейної політики, потенціал релігійних організацій у розбудові інституту сім’ї, ґендерна ідеологія: міфи та реальність, жіноче лідерство в контексті сім’ї, сексуальна освіта в школах, партнерство і конкуренція у сучасній сім’ї. Учасниками дискусій будуть провідні спеціалісти та просімейні активісти.

Релігійні організації у панельних дискусіях представлятимуть такі спікери: о. Роман Лаба (РКЦ, м. Київ), о. Михайло Сивак (УПЦ КП), о.Михайло Коник (УПЦ МП), рабин Мордехай Шломо Болд,  Ернест Абкелямов, керівник культурного центру кримських татар та релігійної громади мусульман у Львові, о. Юрій Блажиєвський (УГКЦ), о.Микола Мишовський (РКЦ, м. Вінниця), о. Петро Майба (УГКЦ), о. Дмитро Романко (УГКЦ), о.Ростислав Пендюк (УГКЦ).

Форум ініціювала громадська організація "Платформа розвитку стосунків" за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації та організовується у співпраці з Українським католицьким університетом, Комісією УГКЦ у справах родини, Львівською Архідієцезією Римо-католицької Церкви, представниками міських та обласних громадських організацій.

Найближчим часом організатори оприлюднять програму форуму.

Реєстрація для участі:  goo.gl/9shcuU

Координатор форуму – Ольга Матвійчук

Контактний телефон: 067 77 62 930

Електронна пошта: platorost@gmail.com

Слідкуйте за новинами, програмою та спікерами тут:

https://www.facebook.com/events/368992633588240/

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

Система Orphus
Рейтинг
0
0
10коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • fedirtsiv | 10 вересня 2018, 21:35
  Коментувати коментар

  Коли релігійні фанатики починають навчати людей як, скільки і з ким треба займатися коханням - то вони лізуть зі своїм уставом у чужий монастир. Це уділ медицини та психотерапії. А вони, бачте, очолюють цей процес, наче без церковників діла не буде. Тому що мають свій інтерес: притлумлювати людську особистість і підпорядкувати її їхній самовпевнено-захланній волі. Всюди пхають свій ніс, поєднують непоєднуване, аби тільки їхнє було зверху. І як не дивно духовенство неадекватне у своїй основі, що яскраво бачимо з цього допису http://catholicnews.org.ua/kardinal-berk-katoliki-i-musulmani-ne-viryat-v-odnogo-boga Думаю після цієї новини мусульмани відмовляться від участі у цьому піар-заході :) Як показує психологія церковників, усі вони рвуться до влади над людьми, тільки спихають вину на конкурентів!!! А часто винують в усіх гріхах вірян, особливо на сповіді усі секрети сексуального життя випитують :) Бач як їм кортить усе знати про ліжкові стосунки, бо своїх не мають - мазохісти :) А віряни - раби церковників мучаться без сексу у піст і ніяк їм не збагнути, що треба начхати на такі настанови і жити повноцінним сексуальним життям! А підліткам можна мастурбувати і не боятися кари Божої. Скільки поколінь виросло у страху, залякуванях і кривді, а моральної компенсації так і не отримали :( Може досить уже бездумно вірити церковникам і в усьому їм підкорятися?

 • velovs@ukr.net | 10 вересня 2018, 16:10
  Коментувати коментар

  Депутати 50 місцевих рад стали на захист інституту сім'ї: http://rodyna.org.ua/2018-9-8-3/

 • fedirtsiv | 10 вересня 2018, 13:35
  Коментувати коментар

  Проведення таких "амбіційних заходів" показує слабкість та неспроможність духовенства гідно вести людей на правду, свідоме публічне використання тиску та маніпуляцій! Церковники перелякані відтоком вірян і залякують вірян, що ще відвідують релігійні обряди та інших людей міфічними загрозами. Замість того, щоб у своїх релігійних спільнотах плекати міцні подружжя, вони усю відповідальність перекладають на світську владу (чиновників, депутатів та урядовців),поширюють свою пропаганду і монополістичний вплив на всю громаду області, в т.ч. людей невіруючих або тих, хто розчарувався в релігії. Тому такі "заходи" варто розглядати як пряму відверту церковно-релігійну пропаганду, що суперечить загальним принципам існування держави, толерантному ставленню держави до кожного громадянина і є прямим нав"язуванням певних релігійнгих догм, що однозначно є неприйнятним і не може відбуватися апріорі у демократичній країні. Залучати державні органи до такої заангажованої церковно-релігійної пропаганди є чітким проявом порушення Законів України і зазіханням на базові принципи рівності та свободи.

 • velovs@ukr.net | 7 вересня 2018, 08:22
  Коментувати коментар

  Досить дивно, що у цьому регіональному Форумі з нинішніх актуальних проблем сім'ї НЕ БРАТИМУТЬ участі представники місцевих ПРАВОСЛАВНИХ конфесій!!! Невже все таке їх наразі ніяк не обходить?! Мабуть, вони наразі так сильно переймаються цією ситуацією з ймовірним отриманням Томосу від Царгороду, що все інше, що тепер діється в українському суспільстві, їм видається набагато менш важливим і значущим... :-) ------- Навіть і той тотальний масштабно-масований наступ і запекло-агресивні - "правозахисні" зазіхання на традиційні моральні цінності нашого народу, що сьогодні їх - абсолютно відверто, цинічно й гидотно - вчиняють сили диявольсько-демонічної темряви та численні їхні підручні і агенти - як на Заході, так і, власне, в Україні, з підступно-руйнівною метою всебічного розбещення і розтління, насамперед та особливо, підростаючого покоління й молоді нашої держави... А жаль.

  • velovs@ukr.net | 7 вересня 2018, 09:37
   Коментувати коментар

   Р. S. Хочу ПЕРЕПРОСИТИ тут ось за що. Справа в тому, що у перших абзацах цієї новини серед тих релігійних конфесій, які візьмуть участь у цьому важливому просімейному заході Львівщини, ЧОМУСЬ (?!) не були названі регіональні ПРАВОСЛАВНІ спільноти. А це і навело на таку думку, що вони, мовляв, просто ІГНОРУЮТЬ цей Форум. ---------- Одначе надалі по тексту - серед спікерів його панельних дискусій - оголошені і, власне, ПРАВОСЛАВНІ священнослужителі - експерти з сімейної проблематики. --------- І дуже добре і слава Богу, що у такому - спільному значущому зібранні разом беруть діяльну й зацікавлену участь презентанти РІЗНИХ тамтешніх (та запрошені гості) - як християнських, так і інших релігійних громад, широкої громадськості (регіонального громадянського суспільства), науковці, освітяни і повноважні представники обласної влади! --------- І, як вбачається, цей досвід і практика неодмінно мають бути поширені на ВСЮ Україну. З тим, щоби спільними зусиллями опрацювати та впровадити в життя, включаючи і навчально-виховний процес у всіх освітніх закладах та установах нашої країни, ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОЇ, ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ сімейної стратегії і політики.

  • velovs@ukr.net | 7 вересня 2018, 10:10
   Коментувати коментар

   Р. Р. S. Необхідність для всіх християн мати постійний ПОКАЯННО-СМИРЕННИЙ дух і відповідне щоденне життя-буття НІЯК, одначе, не відміняє, а навпаки - всіляко ЗАОХОЧУЄ і СТИМУЛЮЄ їх, зокрема, до прискіпливої уваги і вчасної належної реакції і щодо оточуючих, у т. ч. соціальних і громадсько-суспільних, процесів і тенденцій. Включаючи, безумовно, і морально-етичний та духовний стан усього загальнонаціонального соціуму.

 • fedirtsiv | 6 вересня 2018, 22:12
  Коментувати коментар

  ЩОБ ЖИТИ ХРИСТИЯНСЬКИМ ЖИТТЯМ, ТРЕБА ЗВИНУВАЧУВАТИ САМИХ СЕБЕ, А НЕ ІНШИХ http://catholicnews.org.ua/shchob-zhiti-hristiyanskim-zhittyam-treba-zvinuvachuvati-samih-sebe-ne-inshih Ось важлива теза для християн на щодень. А паразити і вовки в овечих шкурах, самозакохані пихаті чваньки, жорстокосердні садисти-людці і далі продовжують справу фарисеїв - шукають "білих ворон", не таких як усі, щоб їх таврувати, очорнювати і на їхньому фоні самостверджуватися. Уділ таких паразитів - тьма кромішня, де буде плач і скрегіт зубів!

 • velovs@ukr.net | 6 вересня 2018, 15:40
  Коментувати коментар

  Ось що нині готують і, зокрема, українським ДІТЯМ європейські і заокеанські СОДОМИТИ (гей-збоченці) та їхні "політкоректні" - ліберастно-гомофільні патрони і лобісти (в т ч. і, власне, в Україні): https://voicerevival.com/snaryazhenie/interesne-video/sodom-gommora-nastupayut-pusty-ukraina-izmenitsya.html

  • velovs@ukr.net | 7 вересня 2018, 18:19
   Коментувати коментар

   Наразі, напевно, є - і все далі посилюється й актуалізується - одна, по суті й безсумнівно, незаперечна істина і проблема. Себто, вочевидь, що нині, зокрема, тема ЗАХИСТУ (й, передусім, якраз на ДЕРЖАВНОМУ рівні!) життя, в т. ч. ще ненароджених дітей, та інституції традиційних (для України - саме ХРИСТИЯНСЬКИХ) - шлюбу і сім'ї та родинних й інших морально-етичних вартостей, на чому повсякчас наполягають вітчизняні Церкви та християнська громадськість, набуває в сучасній Україні особливого значення і змісту. Іншими словами, одного з найважливіших, пріоритетних та нагальних питань НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ!!!

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

 • velovs@ukr.net | 22 жовтня 2019, 18:29

  Р. S. От у Вікіпедії знайшов, зокрема, таку інфу. Тобто, що у с. Сартана (недалеко Маріуполя) була збудована нова ГРЕЦЬКА церква Святого Георгія (2005 р.) – за активної участі Маріупольської

 • velovs@ukr.net | 22 жовтня 2019, 17:51

  А, може, в Маріуполі є? Як відомо, це місто було засновано і заселено, переважно, етнічними греками, яких царський уряд виселив з Криму...

 • ukrlem | 22 жовтня 2019, 16:15

  Назовіть хоча одну грецькомовну громаду на сході України будь ласка. Хоч одну!

 • ukrlem | 22 жовтня 2019, 16:11

  Ой так, так 12 листопада!!! Які ви професйонали.

 • Ігор Затятий | 22 жовтня 2019, 14:28

  Під гаслом: "Згинь нечисть!"

Популярні статті місяця