Анонс: 500-ліття Реформації: чи готові Церкви до оновлення?

29 листопада 2017, 12:20 | Анонси | 3 |   | Код для блогу |  | 

У п’ятницю, 1 грудня 2017 року, у Київському центрі УКУ (вул. Івана Мазепи, 10-А, м. Арсенальна) відбудеться семінар-дискусія «Реформація та ідеї оновлення церковного й суспільного життя в Україні: минуле та сучасність». Захід проводиться з нагоди  вшанування 500-ліття Реформації, який відзначаємо цього року.

Організатори: Інститут історії Церкви, Інститут екуменічних студій, Київський центр Українського Католицького Університету.

Час проведення: 14 .00-19.00.

Робочі мови: українська та англійська.

programa_R500w.jpg

«2017 рік у світі та в Україні позначений вшануванням 500-ліття Реформації. Християнський світ, реагуючи на тогочасні виклики та кризові явища, усвідомив нагальну потребу церковних реформ. Це зумовило зародження, інституційного оформлення та географічного поширення багатьох протестантських течій з одного боку, а з іншого – водночас реформаторські змагання охопили й Римо-Католицьку Церкву, — повідомляють організатори. — Східна Європа також прагне до оновлення церковного життя. Реформація суттєво спричинилася до сучасного розмаїття християнського світу та започаткування екуменічного діалогу. Ідейна парадигма Реформації – готовність і спроможність Церков до постійного оновлення власного церковного та ширшого громадянського життя – залишається напрочуд актуальною сьогодні».

Під час семінару-дискусії із доповідями та в обговореннях виступлять провідні дослідники та аналітики з Нідерландів, Німеччини, Франції, Швейцарії, України, що належать до різних християнських деномінацій та наукових осередків, а також представники церковної єрархії, державних структур, відомі політичні й громадські діячі.

Детальна програма

Система Orphus
Рейтинг
0
1
3коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • velovs@ukr.net | 30 листопада 2017, 10:11
  Коментувати коментар

  "Ідейна парадигма Реформації – готовність і спроможність Церков до постійного оновлення власного церковного та ширшого громадянського життя – залишається напрочуд актуальною сьогодні»." Й от головні зміст і сутність отої ідейної парадигми, мети й завдання й, насамперед, саме ЦЕРКОВНОЇ Реформації СЬОГОДНІ є таке оновлення - в дарах і плодах Божого Святого Духа - еклезіальних спільнот та рухів, щоби сучасне Тіло Христове було вповні готове от для чого. Тобто для успішної та ефективної реалізації нинішнього, а надто наступного - вже, судячи з усього, ЗАВЕРШАЛЬНОГО (есхатологічного) етапу всесвітньої Історії спасіння. Це коли (дійсно) духовно "народженими згори" (Ін.3:3,7) - свідомими християнами "і буде проповідане це Євангеліє Царства [Божого] по ВСЬОМУ світу, на свідчення УСІМ народам; і тоді прийде кінець" (Мт.24:14).-------------------------------------------- ------------------------------------------------------- І, як наголошував Ісус, отаке служіння глобальної євангелізації і спасіння "та аж до краю землі" (Діян.1:8), причому, "всьому творінню", цих - правдивих і активних "віруючих супроводжуватимуть такі знамення: іменем Моїм виганятимуть бісів; говоритимуть новими мовами, братимуть змій; і якщо смертоносне щось вип'ють, не пошкодить їм; покладуть руки на недужих [та хворих й покалічених], і вони будуть здорові" (Мк.16:15,17,18).--------------------------------------------------------------------------------------------- І якраз у цьому контексті Слово Боже обіцяє, що "з раннього ранку" - як тільки зійде "ранкова зоря" і настане "третій день" (=тисячоліття) історії Божого народу "нового завіту", то надзвичайно потужно "виллю від Духа Мого на всяку плоть" цей благословенний "пізній дощ", що благодатно "зросить землю" (Ос.6:1-3; Єр.31:31; Іоїл 2:28; 2Пет.3:8). Й таким чином належну "ви приймете силу", а тому "і будете Моїми свідками" і, зрештою, "зробите учнями [Моїми] ВСІ народи, хрестячи їх в ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа" (Діян.1:8; Мт.28:19).---------------------------------------------------------------------------------------------------- "І тоді [всі люди на землі] побачать Сина Людського, Який гряде на хмарах, з силою і славою великою. І тоді Він пошле ангелів Своїх і збере обраних Своїх від чотирьох вітрів, від краю землі до краю неба" (Мк.13:26,27). Амінь.

  • velovs@ukr.net | 30 листопада 2017, 12:29
   Коментувати коментар

   Іншими словами, внаслідок остаточного й завершального виконання Тілом Христовим цього Великого доручення Свого Глави й Господа Ісуса з Назарету - "отже, йдіть [по всьому світу], і зробіть учнями [Моїми] всі народи..." (Мт.24:14; 28:19) - до Його прощення, звільнення й відродження, зцілення та спасіння (тобто Божого Царства) "ввійде повна кількість язичників", разом з якими й "увесь Ізраїль спасеться" (Рим.11:25,26). "Так, гряди, Господи Ісусе!" (Одкр.22:20).

 • Kir | 29 листопада 2017, 21:22
  Коментувати коментар

  Дуже цікавий захід. Думаю, для слухачів буде дуже корисно

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

 • fedirtsiv | 23 лютого 2020, 21:23

  Церква використовує радянські методи агітації - паради, тільки під своїм "соусом". Такі переміщення "богообраних" виразно показує їхню гординю, самозакоханість, пихатість. А коли

 • velovs@ukr.net | 23 лютого 2020, 15:52

  А от як радіє і щиросердно дякує Господеві сучасна українська християнська молодь: ------------- https://www.youtube.com/watch?v=0Dif_2W0sRc

 • velovs@ukr.net | 23 лютого 2020, 15:25

  А тут повний запис, зокрема, останнього щорічного музично-пісенного концерту сучасного польського, здебільшого, молодіжного християнства "Jednego serca Jednego ducha - 2919" (що вщент

 • velovs@ukr.net | 23 лютого 2020, 15:03

  А отут добре й переконливо видно, як сучасна польська християнська, здебільшого, молодь весело радіє і торжествує, відчуваючи і святкуючи єдність і братерство зі старозавітнім вибраним народом Божим:

 • barni | 23 лютого 2020, 14:00

  А хіба воно ("духовенство") хоч колись працювало з людьми (за одиничними винятками). Прийшов піп да храму, у визначений час, помахав кадилом, згріб гроші з таци і гайда в бар, або ж по

Популярні статті місяця