Глави Церков та віруючі різних конфесій пройдуть центральними вулицями Києва на захист прав дітей та сім'ї

3 червня 2016, 13:14 | Анонси | 2 |   | Код для блогу |  | 

Вперше за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій 4 червня, у суботу, в Києві відбудеться спільна міжконфесійна хода на захист прав дітей і сім’ї.

Мета акції – привернути увагу до проблем захисту прав дітей, утвердити в суспільстві принципи любові й поваги, виступити на захист сім’ї як союзу чоловіка і жінки, що відповідає Божому задуму та природі людини.

Хода-w.jpg

Збір учасників розпочнеться о 10:00 на Софіївській площі, звідки об 11:00 єдина колона сімей із дітьми на чолі з главами Церков і релігійних організацій відправиться до Європейської площі – по вулиці Володимирській, проспекту Б.Хмельницького, по Хрещатику. Перехожі матимуть можливість за власним бажанням приєднатися до акції та поспілкуватися з віруючими сім’ями.

По завершенню ходи, о 12:00 на Європейській площі члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій висловлять урочисті звернення, здійснять молитви за дітей і сім'ї. Також відбудуться концертні виступи дитячих колективів та сімей, виставка дитячої творчості.

Акція носитиме мирний характер, без політичної символіки та гасел, без будь-якої агресії та нетерпимості. Про це інформує офіційний сайт ВРІіРО.

Міжконфесійна хода стане кульмінацією традиційного Дня захисту дітей, який в усьому світі відзначається 1 червня. Цей день є одним з найдавніших міжнародних свят, його відзначають у всьому світі з 1950 року.

Організатори запрошують усіх людей доброї волі, всією родиною та з дітьми, долучитися до організації та участі в цих заходах.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
2коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • В. Ясеневий | 3 червня 2016, 21:38
  Коментувати коментар

  Ходіть і день, і ніч, бо найважливіший час ви вже пропустили! Вже більше 20-ти років шаленим тиском через наші ЗМІ на наші мізки мусувалися ці всі сатанинські програми т.зв.ліберальної ідеології про вседозволеність, тобто, що кожна людина має право жити так, як хоче, не зважаючи на жодні моральні норми духовного життя Євангельської науки. Тобто, бути содомістом і т.д., і ніхто не має права це критикувати і заперечувати... А ми, особливо найбільші борці за Христову віру - єпископи, священики і всі вірні - не хотіли цього бачити, чути і розуміти. До речі, найбільшою мірою до цього спричинилися наші верховні єпископи, особливо УГКЦ, які всіма силами замовчували проблему, замилювали вірянам очі, і, до речі, успішно, бо на цю тему сьогодні ніхто не хоче говорити і слухати, і навіть - священики. Тому, дорогі наші духовні проводарі (і ви, о.Орест-Дмитро Вільчинський, який так про все духовне життя дуже гарно пишете), щиро визнайте правдиву провину ієрархії УГКЦ в цій проблемі, про яку вони не лише не хотіли, а й забороняли відкрито говорити. Ось звідки і походить причина сьогоднішнього воістино катастрофічного стану не лише духовно-морального життя в нашій країні, але й її незалежності.

  • Oleg Piorko | 3 червня 2016, 22:29
   Коментувати коментар

   Це не лише проблема духовенства, а й простих людей. Десь читав, таке запитання: чому в підлітковому віці ми так часто ставим собі запитання, у чому ж сенс життя. А, що з нами трапляється далі, приходить момент коли нам багато, що починає подобатись і багато, що нас починає задовільняти. Ось наприклад, що нам говорять батьки: Вчись, щоб мати хорошу роботу, треба заробляти гроші, щоб був достаток, потрібно сімю створити, хто тебе догледить. А, що говорять дитині в єврейській сімї: Сину ти Боже дитя, ми обраний народ. Вже з малку його закладають як релігійну особу, а нам втюхують мамону. Ми своїх же дітей з собою на вічний вогонь тягнемо. Хто з батьків з малку старався виховати в дитині основу Божу? Одне лише потикання, а саме страшне: я хочу, щоб вона мала те, що не було в мене. Що мала? Духовне, демонське? Якось був свідком такої розмови. Молода мама вела мале дитя в садок: Тобі сподобалось як ти вчора бігала спайдерменом в лабірінті. На кого ображатись, коли в голові гроші, машини, блуд, заграніца. Я памятаю мені малому читали біблію, хто зараз з батьків це робить для своїх дітей? Тому і кажу, що це проблема наша, нас простих людей. Свого часу для мене і католики і протестанти, були Христові. Я лише вважав, що вони, ну по різному вірять. Який же був мій жах, коли я усвідомив, що це не так. Уявити весь світ і лише той малий острів істинного православя, яке ж те велике беззаконня. Скільки дітей не хрещено, скільки пар не вінчано, скільки гріхів не вимолено.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Slava43 | 4 червня 2020, 13:46

  Це жодна агітація. На Буковині казали :»Мойше герехт, Сури герехт».

 • Slava43 | 4 червня 2020, 13:39

  За часів союза, УПЦ підлягала моіковському патріярхату, примусово. Від незалежності УПЦ старалась отримати незалежність від Москви. Тепер, коли Україна має ТОМОС та незалежність то Лавру потрібно

 • Halo | 2 червня 2020, 16:46

  Табачник відпочиває...

 • Halo | 2 червня 2020, 16:45

  Нема харізми, поганенько вкид вийшов.

 • Стефан | 2 червня 2020, 15:54

  Последние события показали глубокий кризис РПЦ МП, где только отдельные редкие священнослужители твёрдо исповедуют Православную Веру, как схиигумен отец Сергий Романов, которого сейчас травят

Популярні статті місяця