Анонс: в УКУ відбудеться Школа громадської активності «MediaStream»

10 вересня 2014, 18:35 | Анонси | 0 |   | Код для блогу |  | 

Магістерська програма з медіакомунікацій Українського Католицького Університету спільно з Deutsche Welle Akademie започатковує Школу громадської активності «MediaStream», яка відбудеться у Львові 22–25 вересня 2014 року.

Якщо Ви активні та небайдужі, з чіткою громадянською позицією і бажанням професійно висловлювати її на власних медійних ресурсах, якщо не можете стояти осторонь суспільних проблем та схильні до рішучих дій, то запрошуємо Вас у Школу громадської активності «MediaStream».

Це унікальний проект, покликаний створити освітню платформу для молодих медійних активістів із різних регіонів України, які, використовуючи досвід найкращих українських та іноземних медіафахівців, зможуть реалізовувати свої ідеї за допомогою медіаінструментів. Відсутність професійної журналістської освіти – не перепона для участі у проекті. Спільний досвід викладачів Українського Католицького Університету та Deutsche Welle Akademie допоможе підвищити професійний рівень молодих медійно активних громадян, які прогресивно мислять та прагнуть бути частиною української медійної спільноти.

Мета школи – підвищити якість громадської журналістики.

Завдання:

· Об’єднати молодих українських активістів, студентів, блогерів, стрімерів, медіадіячів та тих, для кого журналістика не основна професія.

· Організувати тренінги та семінари за участю провідних експертів у сфері онлайн-журналістики та нових медій.

· Створити унікальну дискусійну платформу для обміну думками та досвідом поміж професійними журналістами, громадськими медійними активістами та представниками влади.

· Сприяти формуванню активної позиції громадських ініціатив та творенню спільної думки задля побудови нового образу нашої країни.

Ви здобудете необхідні навички для роботи з аудіо-, відео- та онлайн-ресурсами, зможете підвищити рівень знань з інтернет-журналістики.

Тренери:

БЕКТУР ІСКЕНДЕР медіатренер Deutsche Welle Akademie, відомий блогер, онлайн-журналіст Киргизстану, засновник одного з найбільших новинних сайтів у Киргизькій Республіці − Kloop.kg, президент та головний редактор Kloop Media Foundation. Засновник інноваційної школи журналістики Kloop, яка є центром виховання нового покоління журналістів у Киргизстані. Автор молодіжного телевізійного ток-шоу Neboskryob (Національне телебачення у Киргизькій Республіці).

ОТАР ДОВЖЕНКО – український журналіст, медіаексперт, відомий блогер, викладач Школи журналістики та медіакомунікацій гуманітарного факультету Українського Католицького Університету. У минулому – заступник шеф-редактора групи видань «Телекритика»; головний редактор сайту «Телекритика», керівник проекту «Медіаграмотність» (MediaSapiens).

РОМАН ЗАЯЦЬ – експерт із радіомовлення, медіатренер, журналіст. Засновник та керівник «MJoyRadio» (http://mjoy.ua/mjoy). Тренер та керівник «Ukrainian-Polish Radio School» (http://radioschool.com.ua). Гостьовий викладач-експерт програми з медіакомунікацій Школи журналістики УКУ. У минулому – засновник та генеральний директор радіостанції «РадіоМан» (Львів), програмний продюсер радіомережі «RMF Media Group» (Україна, Польща), директор «FM Галичина».

Формат

«MediaStream» триватиме упродовж чотирьох днів з 22 по 25 вересня. У перші три дні передбачено інтенсивну роботу з тренерами та ментором. Четвертий день заплановано у форматі дискусійного клубу. Також на Вас чекають екскурсії Львовом, запашна кава та цікаве спілкування.

Участь у школі «MediaStream» безкоштовна.

Проїзд, проживання і харчування учасників забезпечують організатори Школи.

У проекті зможуть взяти участь 15 молодих медіаактивістів (переважно студенти останніх курсів) з усіх областей України, які використовують медійні засоби для втілення власних ідей.

Для участі у школі потрібно:

 1. Завантажити та заповнити анкету учасника, де разом з основним блоком інформації ми чекаємо від Вас посилань на сайти, авторські блоги, YouTube. Лінки на акаунти в соціальних мережах теж розглянемо, але вони не є підставою для участі в проекті. Анкету необхідно зберегти та надіслати нам на адресу (вказати адресу та дати лінк на анкету). Файл потрібно заповнити в Adobe Reader http://get.adobe.com/ua/reader/
 2. Надіслати опис власного медіапроекту з лінком на нього.

Опис проекту має містити:

− назву;

− концепт-ідеї (мета, завдання, обґрунтування актуальності);

− опис змісту;

− аналіз аудиторії;

− очікування від результатів.

Обсяг опису – 2,5 сторінки

Медійні проекти всіх учасників автоматично долучатимемо до конкурсу. Автори трьох найкращих робіт отримають подарунки від організаторів.

Ваше навчання буде цікавішим, ефективнішим, якщо Ви матимете зі собою ноутбук, інтернет-планшет, фотоапарат, відеокамеру, а також пристрої для завантаження та зберігання аудіо- та відеоматеріалів.

Термін подання заявок на участь у Школі громадської активності «MediaStream» до 11 вересня 2014 року до 18.00.

Про результати добору повідомимо 15 вересня.

Керівник проекту Вікторія Романюк romanuk@ucu.edu.ua

Менеджер проекту – Вероніка Равська veronika@ucu.edu.ua

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • wari2011 | 2 липня 2020, 22:42

   Кредит справа делікатна, тому треба обережно з його оформленням. Можу порадити блог, де багато корисної інформації про кредитування

  • bopa | 8 червня 2020, 11:43

   То перераховані факти ви називаєте "фантазиями и ночными кошмарами"? Чому викладену інформацію ви "Очередная статья нижайшего интеллектуального уровня"? У вас

  • Slava43 | 4 червня 2020, 13:46

   Це жодна агітація. На Буковині казали :»Мойше герехт, Сури герехт».

  • Slava43 | 4 червня 2020, 13:39

   За часів союза, УПЦ підлягала моіковському патріярхату, примусово. Від незалежності УПЦ старалась отримати незалежність від Москви. Тепер, коли Україна має ТОМОС та незалежність то Лавру потрібно

  • Halo | 2 червня 2020, 16:46

   Табачник відпочиває...

  Популярні статті місяця