Про те, як Церква може допомогти сьогодні біженцям, говоритимуть на круглому столі

2 червня 2014, 15:44 | Анонси | 0 |   | Код для блогу |  | 

Ірпінь.jpg7 червня пройде круглий стіл «Біженці. Церква. Нужда. Можливості», повідомляє прес-служба Асоціації «Духовне відродження». Захід відбудеться в Київській області, м. Ірпінь, вул. Суворова, 1.

На зустріч запрошуються священнослужителі, пастори, місіонери, лідери соціальних та молодіжних служінь, представники церков, християнських та громадських організацій, а також студенти та викладачі навчальних закладів.

В результаті анексії Криму та нестабільності на південному сході України, в центральні та західні регіони України переселилося, за різними оцінками, від 15 до 23 тисяч чоловік. Втрата дому, роботи, друзів та стабільності, тягне за собою цілий набір очевидних і менш очевидних проблем, з якими стикаються біженці.

Найбільш очевидні потреби: житло, харчування, сезонний одяг, працевлаштування, здобуття і продовження освіти, зайнятість дітей, питання здоров'я. Поряд з цим є і проблеми психологічні: соціальна невлаштованість, дезорієнтація, невикористаний час, комплекси розгубленості і непотрібності, духовна порожнеча.

Ці та інші проблеми в поєднанні з гострим дефіцитом ресурсів, пасивністю державних органів, недосконалістю законодавства ставлять переселенців на грань виживання. Водночас помісні церкви центральних і західних регіонів володіють внутрішніми ресурсами і впливом в місцевих спільнотах, але часто не знають про потенціал цих ресурсів і про можливості їх мобілізації для місії доброго самарянина і розширення Царства через солідарність і співчуття.

В рамках круглого столу будуть також проведені тренінги:

- Психологічна допомога різним віковим групам біженців;

- Гуманітарна допомога силами церков і місцевих спільнот: організація, логістика, мотивація, вибудовування партнерських відносин з територіальними громадами та євангелізаційні можливості таких відносин;

- Досягнення Євангелієм дітей, молоді та підлітків з середовища біженців і локальних спільнот через організацію літнього дозвілля;

- Проведення семінару по створенню екстрім- зони в таборі або на денному проекті в парку.

У роботі круглого столу візьмуть участь спікери як національного, так і міжнародного рівня. За словами організаторів, захід розрахований на всіх, кому не байдужа доля людей, потерпілих від політичної нестабільності в Україні.

Розклад

09:00 - 09:15 – Відкриття. Михайло Черенков

09:15 - 10:15 - Презентація проблематики і можливостей. Сергій Л. Головін

10:15 - 11:30 - Психологічна допомога біженцям. Володимир Жерновий

11:30 - 11:45 - Перерва , чай і кава

11:45 - 12:30 - Гуманітарна допомога біженцям, методи та джерела. Борис Волков

12:35 - 13:45 - СЕКЦІЇ. Досягнення через -

I - "Табори з елементами екстриму. Техніка та досвід." Дмитро Міщук , Дмитро Калужин

II - "Денні ПРОЕКТИ і подальша робота." Роман Голованов

III - "Допомога біженцям у працевлаштуванні". (Пошуки, підготовка, інтерв'ю). Іван Семенов

13:45 - 14:30 - Обід

14:30 - 17:30 - Мотузкове містечко. Секційна робота. Практика створення екстрім-зони в таборі або на денному проекті в парку. Обладнання та безпека.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • Petro_R | 21 лютого 2020, 13:03

   Чомусь усі "забули", хто накрутив скандал і налякав людей. 17.02.2020 "...Дубинский обратился к жителям Обуховского района и заверил их, что размещения украинских граждан из Китая на

  • Михаил | 21 лютого 2020, 02:50

   Православие в Украине умерло в 1966 году, с приходом Денисенко.

  • velovs@ukr.net | 20 лютого 2020, 19:12

   Отут важка й щира розповідь-сповідь колишньої ЛЕСБІЙКИ, котрій вдалося успішно подолати це своє огидне збочення і яка наразі дуже прагне практично допомагати людям з подібними непростими проблемами.

  • velovs@ukr.net | 20 лютого 2020, 18:57

   Зі св. рівноапостольним Київським князем Володимиром Великим на Русь прийшло не "православ'я" (це - передусім, московсько-імперська легенда), а правдиве ХРИСТИЯНСТВО - в його східній

  • velovs@ukr.net | 20 лютого 2020, 18:47

   Разом з тим уся й повна ПРАВДА про Христа, Його життя і місію та віровчення міститься якраз в Святому Письмі - Старого, а особливо Нового Завітів, а також працях свв. Отців Церкви та відповідній ін.

  Популярні статті місяця