Mainstream Communication проведе конкурс на кращу інформаційну кампанію з просування християнських цінностей в ЗМІ

8 листопада 2011, 19:44 | Анонси | 0 |   | Код для блогу |  | 

MM.JPGКомпанія Mainstream Communication & Consulting стала програмним партнером другої християнської конференції інтернет-євангелістів «Медіа Мобілізація». Маючи досвід роботи із великими корпораціями, державними структурами та організаціями ЄС, фахівці з Mainstream допоможуть провести перший в СНД конкурс на кращу інформаційну кампанію з просування християнських цінностей в медіа і залучать визнаних спікерів для виступу перед учасниками заходу.

«В умовах практично повного ігнорування українськими ЗМІ інформації про діяльність церкви, ми вважаємо, що проведення такого роду конференцій необхідно, тому що допоможе у вирішенні кількох завдань: по-перше, зрозуміти що, коли і як надавати ЗМІ, по-друге, допоможе усвідомити , як побудувати міст через прірву нерозуміння між церквою і ЗМІ», - прокоментувала причини участі директор з роботи із клієнтами компанії Mainstream Communication & Consulting Світлана Сверчкова.

На думку організаторів, залучення подібного авторитетного партнера суттєво підвищить рівень конференції до світських аналогів. Компанія входить в трійку найбільш професійних PR-агенцій країни (згідно з рейтингом «Золоте Зерно») і в п'ятірку кращих PR-агентств України (згідно з рейтингом Elvisti). «Зараз у країнах СНД проходить багато подібних християнських заходів. Наша мета - бути унікальним майданчиком для обговорення та впровадження передових інформаційних технологій», - розповів один з організаторів, керівник Асоціації інтернет-євангелістів Україні Микола Малуха.

Mainstream Communications & Consulting візьме на себе розробку методології та проведення першого в пострадянських країнах конкурсу «кращої інформаційної кампанії з просування християнських цінностей», проведеної церквами, місіями, благодійними і просвітницькими організаціями (про деталі конкурсу буде анонсовано пізніше).

Також, фахівці компанії виступлять перед учасниками «Медіа мобілізації» з двох профільних тем - антикризовий PR (протидія «чорним» інформаційним технологіям) і організація заходів для преси.

Слухачам буде корисно і цікаво дізнатися про досвід роботи Mainstream Communications & Consulting, яка займається інформаційним супроводом таких великих холдингів, як System Capital Management Рината Ахметова, Інтерпайп Віктора Пінчука, Ferrexpo Костянтина Жеваго та інші, відповідала за підготовку святкування 75-річного ювілею ФК «Шахтар» і реалізувало 350 великих PR і event-проектів.

Нагадаємо, 16 грудня в Києві з темою «Євангеліє в цифрову епоху» пройде чергова конференція інтернет-євангелістів «Медіа мобілізація», яка збере блогерів, журналістів, керівників медіа-служінь церков і християнських організацій та всіх, хто цікавиться проповіддю християнства через сучасні засоби комунікації. В рамках конференції також відбудеться круглий стіл журналістів-католиків, які працюють у світських та релігійних виданнях.

Деталі про конференцію та участь читайте за гіпер-посиланням

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • velovs@ukr.net | 21 вересня 2019, 09:20

   P. S. І до такого ґрунтовного обговорення обов'язково має долучитися не лише ВРЦіРО (як така), а й, власне, ВСЯ ВІТЧИЗНЯНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДСЬКІСТЬ загалом!

  • velovs@ukr.net | 21 вересня 2019, 08:09

   УВАГА! ---- Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ 20 вересня ц. р. підписав Указ № 713/2019 щодо заходів про забезпечення економічного зростання і запобіганню корупції, в якому - серед різного

  • Zenia | 20 вересня 2019, 16:43

   Правильно й мудро сказав владика Симеон.. як завжди!

  • Zenia | 20 вересня 2019, 16:41

   Бог у поміч! Саме на сході країни дуже не вистачає храмів ПЦУ, бо дуже багато людей там вже полишили храми російського загарбника й лишилися без храмової молитиви...

  • Zenia | 20 вересня 2019, 16:38

   пробачаюсь, для Александрії.))

  Популярні статті місяця