Просимо допомогти зібрати гроші на лікування нашого товариша

15 листопада 2016, 16:02 | Новини редакції | 1 |   | Код для блогу |  | 

Валентин ОпряВалентин Опря відомий читачам РІСУ. Рік тому ми писали про цього чоловіка — він сам як сирота виховувався в інтернаті, а тепер допомагає дітям-сиротам, працював у Міжнародній місії "Агапе". Валентин навчався у Львівській Богословській Семінарії ЦХВЄУ і тепер вивчає психологію, почав власну практику як коуч-консультант.

Також він хоче створити дитячий фонд, щоби допомагати дітям, які хворіють на рак або страждають від інших важких хворіб.

Але вже сьогодні сам Валя потребує допомоги. У нього є вроджені проблеми з ногою. Лікарі поставили діагноз "Диспластичний коксартроз"і зауважили, що потрібно робити операцію.

Сума, яка потрібна на операцію та післяопераційний період, становить 90 000 гривень. Валентин вже зібрав частину суми, з лікарнею де буду проходити операцію, також визначився.

Номер карти Валентина у «Приватбанк» 5168 7572 0948 8800.

Детальніша інформація на сторінці Валентина у мережі Facebook

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • Dantshik | 28 лютого 2017, 20:17
    Коментувати коментар

    Шалом! Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас! Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього! Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків! Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога, Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості! І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини! І закликаючи Ім'я Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоров'я і перемагати смерть! Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться чудо! Радість в Господі, сила наша! Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені. (Матф.5: 4) Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля! У Тебе всі часи і терміни! Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти