РІСУ оголошує акцію «Відправ Догнала на батьківщину»

14 серпня 2012, 10:16 | Новини редакції | 16 |   | Код для блогу |  | 

Релігійно-інформаційна служба України запрошує своїх читачів взяти участь в акції під назвою «Відправ Догнала на батьківщину».

Для цього ми пропонуємо висилати свої поради, роздуми, ідеї на тему: що слід зробити, аби законним методом спровадити Антоніна Догнала до Чехії, звідки він приїхав. Ваші рекомендації ми спробуємо донести до тих, хто їх зможе реалізувати.

Колишній католицький священик Антонін Догнал, як відомо, в Україні перебуває нелегально, його релігійне угрупування не має державної реєстрації. Проте, незважаючи на такі «дрібниці», він безперешкодно баламутить людей, хуліганить, займається публічною діяльністю, пікетує органи влади, судиться з журналістами. Догнал і його адепти свої погляди поширюють чи не у всіх українських релігійних спільнотах. Вони діють серед греко-католиків, римо-католиків, православних, протестантів. Вони без запрошень вриваються у родини, сіючи там сльози і розпач. Будь-яка інша європейська держава вже давно депортувала б Догнала. Однак українська влада мовчить, не вживає щодо релігійних екстремістів жодних адекватних заходів і робить вигляд ніби нічого страшного не трапилося.

Релігійно-інформаційна служба України сподівається, що серед наших читачів є чимало людей креативних, які мають оригінальні думки і знають, як можна припинити деструктивну діяльність цього релігійного угрупування і депортувати їхнього керманича додому. Адже часто так буває, що вирішення, навіть найскладнішої проблеми, лежить на поверхні і ніхто його не помічає.

РІСУ обіцяє оприлюднити і відзначати найоригінальніші пропозиції акції «Відправ Догнала на батьківщину», які надійдуть на нашу адресу. Свої ідеї можна надсилати на електронну скриньку: info@risu.org.ua

Система Orphus
Рейтинг
1
0
16коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • Dexter | 4 вересня 2012, 17:50
  Коментувати коментар

  Я коли звернення Догнала слухав - думав ЯКОЮ САМЕ мовою він говорить. Жахлива суміш чеської з домішком старовинних моравських й богемських слів, словацької мови та словацьких місцевих диялектизмів (яких саме треба спитати у фахівців).

 • sheliazhenko | 4 вересня 2012, 14:09
  Коментувати коментар

  А по такій юридичній схемі пробували: заява в міліцію за місцем його проживання про його видворення на підставі загрози громадському порядку, отримання відписки, оскарження прокурору/в суді/тощо з масовими зверненнями віруючих, кампанією в пресі, депутатськими запитами і т.п.? Відповідно до Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" Стаття 32. Видворення за межі УкраїниІноземець та особа без громадянства має бути видворений замежі України у разі якщо: його перебування в Україні становить загрозу національнійбезпеці або громадському порядку; Рішення про видворення іноземця та особи без громадянства замежі України приймається органом внутрішніх справ за місцем йогоперебування з наступним повідомленням протягом 24 годин прокурорапро підстави прийняття такого рішення.

 • Dexter | 31 серпня 2012, 12:09
  Коментувати коментар

  Догнал відлучив від церкви й "патріарха" Кіріла Гундяєва. Так що трохи доброго він зробив. А ось ваші "товаріщі" сують віруси на сайт догналітів - в "кращих" традиціях ФСБ!

 • Theophylact | 20 серпня 2012, 23:51
  Коментувати коментар

  кто такой догнал знают в фсб -- туда (на Колыму)его и отправлять надо

 • gaudi | 20 серпня 2012, 17:42
  Коментувати коментар

  Догналіти існують за рахунок присутності в медіа. Перестануть заважати на їхні провокації, звертати на них увагу, "хлопці поїдуть додому". Необхідний медійний бойкот "догналітам". От якби медійники підписали спільну декларацію, що за жодних умов не висвітлюватимуть їхні провокації у своєму просторі, справа вирішилась би дуже швидко. Насправді "Експрес" зробив їм дуже велику послугу. Це саме те, що їм потрібно - скандал у ЗМІ! Перестануть про них писати ЗМІ, спонсори перестануть вкладати в "догналітів" гроші і "прект" закриють. "Це ж елементарно, Вотсоне!":)))

 • Віктор Заславський | 19 серпня 2012, 14:42
  Коментувати коментар

  Не беріть приклад з РПЦ. Догнал - наче моська що тявкає на слона. Великих проблем від них немає, а просити владу про допомогу - значить удавати з себе інквізицію. Ось якщо вони почнуть руки розпускати, тобто, порушувати закон, тоді вже звертатись до міліції. А поки - тримаймо себе в руках та не піддаємось на провокації. Гнів веде до темної сторони:)

 • Нестор | 15 серпня 2012, 10:47
  Коментувати коментар

  Можливо варто розпочати збір підписів під усіма церквами УГКЦ про його депортацію з України, і щоб чеська влада через звернення церкви оголосила його в розшук.... Загалом тут є вина нашого єпископату котрий вчасно не зорієнтувався і допустив тих пройдисвітів в монастир і в нашу церкву.... Далі якщо вони не мають реєстрації то все їхнє майно є незаконно захопленим отже треба брати за шкварку правоохоронні органи нехай їх висиляють, можна спробувати через суд тоді виконавча служба змушена буде провести виселення...

 • Dzhmil | 15 серпня 2012, 10:04
  Коментувати коментар

  Цілком слушно написав deserving. Додам від себе, що вже давно час якійсь ініціативній групі розпочати акції з відправлення до їхньої улюбленої батьківщини екстремистської секти "упц-мп". Адже моляться вони за Росію, хай і вимітаються до своєї Росії гуртом і наодинці.

 • deserving | 15 серпня 2012, 02:38
  Коментувати коментар

  На мою думку проблема групи Догнала є перебільшеною, хоча й дуже неприємним фактом. ЇЇ діяльність носить локальний характер, а тому не вартий такого гучного розголосу. Порушеннями чинного закондавства групою Догнала мають займатися відповідні державні установи, які де-факто самоусунулися і лише виконують функцію "кришування" мародерів з кримінально-фінансового клану правлячих партій на чолі з ПР. Наразі, маємо більш значиму і масштабну проблему на яку чомусь ніхто серйозно не звертає уваги - це московська схизматична секта, або офіційною мовою УПЦ-МП. Ця секта, що йменує себе "канонічною церквою" систематичними скандалами довкола своїх очільників та рядових "священослужителів" дескридетує не тільки себе, як структуру УПЦ-МП, а як церкву в глобальному розумінні, як тіло Христове. Ці обставини надзвичайно сильно шкодять всьому християнству. Мова не йде про мої особисті антипатії, а загальновідомі факти, коли у цій так званій "церкві" "святі таїнства" вже давно тарифіковані і вимірюються грошовими знаками, а багато не рядових "священослужителів" закохані у недешеві забавки, що підкреслюють їх особливий статус. На фоні усвідомлення справжнього покликання церкви їхні дії і спосіб життя виглядають надзвичайно огидно і цинічно. Чутки і поголоски про розпусний спосіб життя московських "церковників" не виглядають так вже й неправдоподібно про які мені неодноразово доводилось чути. Так, я особисто був свідком, коли заступник Києво-Печерської лаври т.зв. о. Варлаам під час посту лигав "вогняну водичку". Фактів можна наводити безліч, але факт залишається один і незаперечний: під вивіскою "церкви" деякі "діячі" вдаючись до ошуканства видурюють у довірливих громадян матеріяльні кошти, які використовують для особистого матеріяльного збагачення. Щодо політичної складової діяльности даної структури, то можна припустити, що її мотиви є стимульовані з-за кордону і не важко здогадатися якого. Ставлення даної структури до українських цінностей є прохолодним за яким ховається чорносотенний імперський шовінізм. Проукраїнська пасивна кількість деморалізована і виконує роль імпотентного статиста. Ігнорувння українських традицій, мови, ізводу - це чергове свідчення чужинського характеру цієї псевдоцеркви. Не хотів би образити тих віруючих і священослужителів, яких є чимало, що смиренно виконують свої обов"язки і заповіді і належать до цієї т. зв. УПЦ-МП. Але факт залишається незаперечним - проблема існує величезна, яку колись потрібно буде розв"язувати таким чином, щоб не порушити Христові заповіді і принципи. І найголовніший, на мою думку принцип: не вддаватися до зла, щоб здолати зло.

 • serhij777 | 14 серпня 2012, 19:57
  Коментувати коментар

  Не церква, а громадськість через своїх представників в місцевих органах влади повинна вимагати відвовідних до закону дій щодо нелегально перебуваючих. Зараз, в період виборів, політики особливо тісно пробують спілкуватись з виборцями, якраз добра нагода.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти