Блоги

Блог Виктора Котовского

Християнський журналіст, член Національної спілки журналістів, Християнської спілки письменників, автор 7-ми книжок, та багатьх статей на релігійну тематику,служитель євангельської церкви.
 • Самодержавство і воля Божа

  Не раз на різного роду релігійних заходах, коли хтось підіймав тему, який суспільний лад більше до вподоби Богу, республіка чи монархія, служителі УПЦ(МП) завжди дружно зі зверхньою посмішкою, – от, мовляв, який невіглас, не знає таких простих речей, відповідали: звичайно ж, монархія! Для подібного твердження у віруючих людей, очевидно, мали б бути вагомі підстави, і шукати їх напевно треба було б не в релігійних чи історичних традиціях людства, а в Слові Божому, що є незмінне й дано всім народам на віки вічні.

  13 декабря 2014, 18:57 | 

 • Не зрадити свого вибору

  Ми, віруючі, якось так історично звикли, нібито предметом найбільших Божих турбот є суспільство, а Церква, – вона собі десь там, куди у погану погоду й маршруткою не заїдеш. Та це не так. Саме Церква Христова стоїть величною спорудою посеред людського мурашника, і вся планетарна історія обертається навколо неї, хоч цього із зовні й не помітно. Саме через Церкву Господь здійснює всесвітній задум по спасінню Свого найкращого творіння. Все інше, яким би великим у наших людських очах воно не виглядало, – просто суєта. Інколи радісна, інколи дуже успішна, а найчастіше – болісна і навіть кривава.

  21 апреля 2014, 10:58 | 

 • Що буде з Україною?

  Людям завжди дуже хотілося заглянути у своє майбутнє, але коли настають важкі часи, увага до пророцтв значно посилюється.

  26 ноября 2013, 12:24 |