Блоги

Блог Андрея Козлова

Родився-хрестився (Краматорськ), учився (католицький університет у Львові й Грегоріанський у Римі). Пишу і фільмую- Ось над чим тепер працюю: книга "Hic sunt Ukrainians: європейський схід в казках його африканіста" та документальний фільм про свободу слова у Зімбабве.
  • І ще кілька рядків про щастя на Сході України

    В попередній публікації та коментарях на неї ми говорили про духовність та автентичне релігійне життя як необхідні складові щастя на Донбасі. Тепер пропоную три моделі розвитку Східної України свого часу почуті від людей, що походять не з Донбасу. Запитайте себе до кого з трьох Ви ближчі у Ваших поглядах. Поділіться думками щодо інших моделей, не згаданих тут.

    11 декабря 2010, 11:58 | 

  • Lux ex Oriente. Про те як економимо світло на сході цієї країни

    За результатами нещодавно проведеного всеукраїнського опитування найменш щасливими назвали себе жителі сходу. В цій статті автор розмірковує про чинники соціальних перетворень найбільш урбанізованої частини України і називає брак духовних цінностей та автентичного релігійного життя як першочергові проблеми до вирішення через більше зосередження місійних практик Українських Церков на Донбасі.

    8 декабря 2010, 11:00 |