Блоги

Посмертные записки Светлого Дома (блог иерм. Олеся Августа Чумакова, салезианина)

ієрей-салезіянин в УГКЦ, духовний отець Львівської духовної семінарії Святого Духа, засновник благодійного фонду соціальної підтримки знедолених дітей «Світлий дім» (притулок малих безхатченків)
  • Моё послание всем, кто идёт маршем солидарности Украины и России в Санкт-Петербурге. // Мій лист до всіх, хто крокує маршем солідарності Україна-Росія в Санкт-Петербурбузі.

    Прийшло в ночі від пані Н. Ц-й: "Отец Александр! доброй ночи Если вы это прочитаете до завтра, то прошу - пришлите нам для Антивоенного марша в Петербурге пару слов - обращение к участникам. Мы зачитаем со сцены! Спасибо. Я один из организаторов марша. Марш будет под лозунгом "За дружбу с Украиной!" Мы против политики Путина и всего творящегося сейчас безобразия..."

    1 мая 2014, 13:15 | 

  • На межі з цивілізацією любові

    Поза вікнами лікарні промайнули свята і святки, південна зимова слизькість змінилася кріпким морозом. Радіохвилі час від часу інформували про «понад дві тисячі померлих від епідемії» та «понад двіста загиблих від переохолодження». В останньому повідомленні не вистарчало слова «бездомних». Але без цього слова та й порівняно із «двома тисячами жертв епідемії» від повідомлення тхнуло деяким оптимізмом… І здавалося мені, що лікарні та двосторонні пневмонії спеціально створені для таких, як я, щоби зробити справедливий підсумок того, що промайнуло: "І тепер я маю позабути, все, чого у життю не було..."

    22 января 2010, 12:44 |