Через 40 лет мусульмане станут доминировать в Европе - исследование

9 октября 2017, 09:12 | Международные | 27 |   | Код для блога |  | 

Французский экономист Чарльз Гав обнародовал исследование, согласно которому через два поколения белое население Франции и остальной части старой Европы уступит место мусульманскому большинству, сообщает УНИАН-религии со ссылкой на The Washington Times.

мусульмани.jpg

При исследовании ученый опирался на демографические тенденции в Европе. Гав заявил об «исчезновении европейского населения», так как численность коренных народов сокращаются, в то время как мусульмане продолжают демонстрировать устойчивый коэффициент рождаемости.

Гав приводит в работе цифры, согласно которым во Франции на одну европейскую женщину приходится 1,4 ребенка, а на мусульманку — 3,4 — 4. На сегодняшний день в стране проживают 67 миллионов человек, из которых уже 10% составляют мусульмане.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
27комментариев

Комментарии

добавить коментарий 
 • В. Ясеневий | 8 ноября 2017, 21:09
  Комментировать комментарий

  о.Дмитрий Смирнов утверждает,что к 2050-году в России будет подавляющее число мусульман А у на в Украине?

  • velovs@ukr.net | 9 ноября 2017, 09:24
   Комментировать комментарий

   А це - поміж іншого - залежатиме, зокрема, і від того, наскільки ми, християни, будемо щиро і старанно, послідовно й успішно виконувати оце Велике Доручення Ісуса Христа: "дана Мені всяка влада на небі і на землі. Отже, йдіть, навчайте [тобто робіть Моїми учнями] ВСІ народи, хрестячи їх в ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все, що Я заповів вам; і ось Я з вами по всі дні, до кінця віку. Амінь" (Мт.28:18-20). У т. ч. це залежатиме й від того, наскільки ми, ознайомлені і навчені Христовому Євангелію та охрещені "в ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа", воістину живемо повсякденним ПРАВОСЛАВНИМ життям. Себто щиросердно прагнемо і стараємося щодень жити так, щоби воістину - ПРАВИЛЬНО й ПРАВДИВО прославляти й наслідувати нашого всемогутнього, милостивого й преблагого - Триєдиного Бога!

 • Fr. Valerii | 11 октября 2017, 13:21
  Комментировать комментарий

  Враховуючи масштаби матиматично-сексопаталогічних розрахунків дописувача "Василий Петров", які очевидно є за межами християнства, і не вписуються навіть в мусульманську доктрину, вони взагалі виходять за межі здорового глузду. Можливо це сфера компетенції відповідного медичного підрозділу, кіберполіції чи навіть кримінальної?

 • Fr. Valerii | 10 октября 2017, 19:06
  Комментировать комментарий

  Теорія про "легализацию полигамных браков" у притчі про десятьох дів може виникнути хіба від хибної уяви. Цілий 25 розділ Євангелії від Матея присвячений Другому Пришестю Христа і настанню Царства Небесного, і містить три притчі Господні: (1) Про десятьох дів 25:1-13, (2) Про таланти 25:14-30, (3) Про овець і козлів 25:31-46. У кожній цій притчі Ісус Христос каже про дві категорії людей: тих які увійдуть у Царство Небесне, і тих які підуть у тьму кромішню, у вогонь вічний і вічну кару. У ПРИТЧІ ПРО ДІВ - перша категорія, це люди, які мають віру (світильники) і добрі власні діла (олива) і вони увійшли у Царство Небесне, а друга категорія, це ті які маючи віру без добрих власних діл, хотіли увійти у Царство Небесне за рахунок чужих добрих діл, але залишились перед замкненими дверима (за чужий рахунок не вийшло). У ПРИТЧІ ПРО ТАЛАНТИ - перша категорія, люди які виконували заповіді Пана, примножуючи дані Ним таланти, увійшли у Царство Небесне (добрі і вірні слуги), а друга категорія, це ті, які закопали таланти Господні у землю, звинувативши Його у жорстокості, і через це не були допущені у Царство Небесне, але були викинуті Господом в темряву кромішню (лукаві, ліниві і нікчемні слуги). У ПРИТЧІ ПРО ОВЕЦЬ І КОЗЛІВ - перша категорія, це люди які через добрі милосердні діла для потребуючих, служили Господу і через це увійшли у Царство Небесне, а друга категорія, це ті які не чинили добрих діл милосердя для потребуючих, і таким чином не служили Господу і за це були Ним прокляті і пішли у вогонь вічний і вічну кару. В усіх образах, в яких Ісус Христос явив Себе у трьох притчах: Молодий, Пан, Цар, Він показав, що Він є Той, Хто має владу на цілим людством, ким би це людство не було представлене. - Що стосується права жінки народжувати дітей, то це право походить не від держави, а від Бога. - А щодо "великої переваги" жінок над чоловіками, то ця байка вигадана тими, хто виправдовує полігамію, при цьому відповідальність за наслідки власної розбещеності хоче перекласти на державу. Одним словом, полігамія, це поганська практика, яка немає нічого спільного з Християнством.

  • Василий Петров | 10 октября 2017, 20:03
   Комментировать комментарий

   Касательно притч Христа, здесь важно отметить два отнюдь не сюрреалестичных момента: во первых все они опираются в первую очередь на здравый смысл, во вторых никогда не оправдывают ничего превратного, наоборот обличают. Как видно из притчи о девах, Христос обличает глупых невест отнюдь не за то, что наряду с мудрыми решили выйти замуж за одного жениха на всех, наоборот за этот поступок Христос ставит глупых невест в один ряд с мудрыми!!!! Итак, если Христос оправдывает поступок невест, которые решили иметь одного мужа на всех, ставя при этом глупых в один ряд с мудрыми, как может человек осуждать этих невест за то, в чём Христос уже оправдал их????

  • Fr. Valerii | 11 октября 2017, 00:24
   Комментировать комментарий

   Дійсно, притчі Христа грунтуються на здоровому глузді, але щоб їх правильно розуміти, треба читати від початку до кінця ( в контексті), а не якусь окрему частину. І головне, треба зробити правильний висновок, який бачимо у вірші 13: "Чувайте, отже, не знаєте бо ні дня, ні години", з чого видно, що притча має переносне значення. Якщо б йшлось про звичайне весілля, то принаймні день весілля мав бути відомим. Христос каже про те, що людині, щоб увійти у Царство Небесне, треба завжди мати не чужі чесноти, а свої власні. Як невісті цнотливість потрібна на момент приходу жениха, коли треба надавати докази, а не просити їх в когось чи шукати деінде, так кожній людині на момент Пришестя Христа, треба мати свої власні добрі справи (оливу), які не продаються. У притчі сказано, що нерозумні "пішли купувати" і що вони нарешті прийшли і почали проситись: "Господи, Господи, відчини нам!". Судячі з цих слів вони звертались не до якогось полігамця, "одного жениха на всех", а до Господа. І також, з відповіді, яку вони почули від Господа: "Я вас не знаю", можна зрозуміти, що нічого вони не купили. Якщо б їх було з чим прймати, Господь би їх прийняв, як Він прийняв мудрих. Але чому ж тоді мудрі порадили нерозумним звернутись до продавців? На те вони й мудрі, бо в такий спосіб вони убезпечили себе від смертельної небезпеки, на яку їх наражали нерозумні. Рано чи пізно настає момент істини, коли кожен повинен відповідати за свої власні вчинки. І щоб переконатись, що у Притчі про десятьох дів йдеться про Друге Пришестя Христа і кінець світу, а не про "полігамний шлюб", треба також читати й 24 розділ, коли учні запитали Ісуса: "Скажи нам, коли це буде і який буде знак твого приходу й кінця світу?" (Матей 24:3), після чого Ісус починає їм пояснювати...

 • Василий Петров | 10 октября 2017, 09:27
  Комментировать комментарий

  Тогда подобно будет Царство Небесное десяти девам, которые, взяв светильники свои, вышли навстречу жениху, Матфея 25:1. Итак количество жен отнюдь не является камнем преткновения для верующих во Христа. Наоборот, Христос Сам обращается к нам, с единственно возможным способом отстоять нашу христианскую идентичность путём легализации полигамных браков. Т.к. рождаемость не может превышать количество женщин способных родить, обеспечить максимальную рождаемость можно только путём государственных гарантий, предоставив каждой женщине не только возможность, но в первую очередь ПРАВО быть матерью и родить ребёнка. Если учесть, что количество женщин способных рожать превышает количество мужчин, от которых даже теоретически возможен ребёнок, арифметика очень проста, один мужчина должен быть готов иметь общего ребёнка от нескольких женщин. И независимо от того хотят мужчины этого или нет, чтобы у них не было никакого выбора ограничивать в правах женщин быть матерью, а будущего ребёнка иметь полноценную семью, эту возможность защищая их права и должно им предоставлять государство, т.е. полигамные браки должны быть закреплены на законодательном уровне. Если этого не сделать уже сейчас, завтра нам придётся забыть о нашей христианской идентичности в пользу других верований, более лояльных к появлению на свет своих чад. В условиях, когда численность народа переходит в его качество, полигамные браки - это единственная возможность сохранить не только свою христианскую идентичность, но и право на землю, которые сначала принадлежат по праву первенства, но со временем как уже не раз показала история, неумолимо всегда уступают право на владение собой количеству!!!!

 • Fr. Valerii | 9 октября 2017, 11:29
  Комментировать комментарий

  І не дивно. (1) Європейці, які у більшості тяжіють або толерантно ставляться до гомосексуалізму, тобто до Содомського гріху, не хочуть народжувати, і тому вироджуються. (2) Мусульмани, які згідно з кораном можуть одночасно мати чотирьох жінок, і розлучатись безліч разів, замінюючи одних жінок на інших, тобто жити у неприхованій розпусті, народжують значно більше, тобто плодяться і розмножуються. (3) Обидва процеси очолює і фінансує уряд ЄС.

  • mufti Said | 9 октября 2017, 15:27
   Комментировать комментарий

   Вибачте, але мати законних дружин, а не коханок, це не розпуста, це є традиційним полігамним шлюбом, який багато разів згадується і в Біблії, і в Корані. Ба більше, багато високошанованих пророків згаданих у Біблії, були у полігамному шлюбі, та мали більше однієї дружини. То ж прошу не називати це "неприхованою розпустою".

  • Fr. Valerii | 9 октября 2017, 18:09
   Комментировать комментарий

   На прикладі першого чоловіка Адама, якому Господь Бог дав лише одну жінку, Єву, за дружину, бачимо, що Божий Закон щодо шлюбу є Моногамія. Авраам мав тільки одну законну дружину, Сарру, але Агарь була коханкою. Щодо полігамії, наприклад, Давида, чи гіперполігамії Соломона, то навіть у них було розділення на жінок і наложниць, які доречі ворогували між собою. У Новому Завіті Господь Ісус Христос проголосив незмінність Божого Закону Старого Завіту щодо одності і нерозривності шлюбу Одного чоловіка і Однієї жінки: І підійшли до Нього фарисеї і, спокушаючи Його, запитали: "Чи можна чоловікові відпустити свою жінку з якоїбудь причини?" Він відповів їм: "Хіба ви не читали, що Творець від початку створив їх чоловіком і жінкою, і мовив: Тому покине чоловік батька й матір і пристане до своєї жінки, і будуть вони двоє одним тілом, так що вони не будуть більше двоє, лиш одне тіло. Що, отже, Бог получив, людина хай не розлучає. Кажуть вони до Нього: "Чому ж тоді Мойсей звелів дати розвідний лист і відпустити її?" А Він сказав їм: "Задля жорстокости сердець ваших Мойсей дозволив вам відпускати жінок ваших; спочатку ж не було так. А Я кажу вам: Хто відпускає свою жінку - за винятком розпусти - і ожениться з іншою, той чинить перелюб; і хто ожениться з розвідкою, чинить перелюб". (Матей 19:3-9). - Якщо мусульмани вірять в те, що Ісус Христос прийде судити усвесь людський рід, то вищезгадане Слово, їх також стосується. - Щодо Мухаммада, то 25 років його першого законного шлюбу він прожив лише з однією законною дружиною, Хадіджею, після смерті якої три роки не міг одружитись з іншою жінкою, тому що дуже любив покійну Хадіджу. Потім, тільки за наполяганням родичів, які хотіли вивести його зі стану депресії, він з великим небажанням одружився. Те, що після цього законного шлюбу він робив своїми "дружинами" багатьох інших жінок (різні ісламські школи називають різне число жінок) з різних ворогуючих між собою язичницьких арабських племен, для яких полігамія була "нормою", було суто політичним розрахунком задля примирення цих племен і об'єднання в єдинє велике військо, яке мало вести війни з метою поневолення інших народів і розповсюдження віри Мухаммада. А те, що полігамія Мухаммада суперечила Божому Закону, свідчить той факт, що в нього не було жодної дитини від усіх його подальших жінок після Хадіджи, окрім сина від християнки, який невдовзі помер немовлям. Живими залишились тільки дочки, яких йому народила перша законна дружина, Хадіджа.

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные посетители Войти

Последние комментарии

 • Стефан | 17 октября 2019, 21:11

  Охотное впрягание называющих себя христианами в гнилую партийно-политическую повозку марксистско-ленинской идеологии оккупантов, диверсантов и сепаратистов, действующих против верующего украинского

 • Стефан | 17 октября 2019, 20:42

  Признать очевидное, самостоятельность Православной Церкви Украины (ПЦУ), это не доблесть, а честный, благородный поступок, но отрицать, противодействовать верным служителям Господа Бога Иисуса

 • EksTRIM | 17 октября 2019, 19:56

  Це колишній казначей Києво - печерської лаври, просто таких, як він прив'язати за шикарну бороду до поїзда і відправити до кирюші..

 • EksTRIM | 17 октября 2019, 19:51

  Та не деяким, тільки одному кирюші ПЦУ, як кістка посеред горла, кісточок стає все більше , може скоро подавиться....

 • Ігор Затятий | 17 октября 2019, 19:17

  Нєверния фамішки.

Популярные статьи месяца