Председатель ВСЦиРО разъяснил, какую опасность несет Законопроект 0931

16 декабря 2019, 11:45 | Законодательство | 21 |   | Код для блога |  | 

Председатель Всеукраинского Совета Церквей и религиозных организаций Виталий Кривицкий комментирует ситуацию вокруг законодательной инициативы, возмутившей религиозное сообщество. Институт религиозной свободы обнародовал разъяснения епископа.

Справедливости ради, хочу внести некоторые разъяснения относительно пресловутого законопроекта № 0931

1. Законопроект на самом деле не угрожает всем без исключения верующим людям. Верующие, но не практикующие, – могут спать спокойно. Нас будут судить только тогда, когда мы не согласимся выполнить действия, несовместимые с нашим вероисповеданием, или публично назовем вещи своими именами – так, как называет их Бог.

2. По-настоящему верующие люди соглашаются с необходимостью закона против дискриминации. Однако следует смотреть на мир более широким взглядом и видеть другие риски, а не как те, кто на заказ, продвигают идеологию, в которую большей частью сами не верят.

3. Мы не выступаем против законопроекта № 0931 в целом. Мы выступаем против игнорирования и отклонения (опять же "заинтересованными" лоббистами) поправок, которые предложил Всеукраинский Совет Церквей и религиозных организаций.

4. Является ложью то, что этот законопроект в случае принятия поправок религиозного сообщества нивелирует борьбу с дискриминацией в украинском обществе. Скорее наоборот: без этих поправок он раскроет ящик Пандоры и обострит общественную ситуацию, что совсем не вовремя, когда государство находится в состоянии войны и имеет внутреннюю политическую напряженность. Действительно ли народные избранники не понимают, за что будут голосовать?

5. Законопроект № 0931 является частью "гендерного пакета", в котором (так же как в подобных) речь не идет об угнетенных. Такие законы, на самом деле (как и Стамбульская Конвенция) внедряют идеологические изменения в законодательство и яростно борются с противниками этого.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
21комментариев

Комментарии

добавить коментарий 
 • barni | 17 декабря 2019, 06:00
  Комментировать комментарий

  Може це і, не зовсім "здорова" цікавість, але я ніде не зустрів ЧЕСНОЇ СПОВІДІ жодного католицького попа:"Як же вони молоді, здорові мужики, витримують вимоги целібату ???"

  • velovs@ukr.net | 17 декабря 2019, 10:24
   Комментировать комментарий

   А Сам Христос? А св. апостол Павло та ін. свв. Христові апостоли? А свв. Отці Церкви? А численні святі та праведники та, загалом, богопосвячені особи: ченці та ін. герої віри - віддані служителі Христової Церкви? -------- Відчувається - який саме "дух" задавав це ("не зовсім здорове") питання... :)

 • fedirtsiv | 16 декабря 2019, 20:02
  Комментировать комментарий

  Сатаністе веловсе!!! Що ти знаєш про мене, що пишеш отут різну брехливу гидоту! Я проклинаю тебе іменем Ісуса Христа до кінця твоїх днів тяжко покутувати за свою блюзнірську писанину і сконати у невимовних муках. Амінь! Христос тобі скорий Суддя!

  • velovs@ukr.net | 16 декабря 2019, 20:32
   Комментировать комментарий

   Господь каже і твердо обіцяє вірянам (дітям) Свого Божого народу, зокрема, наступне: "Я благословлю тих, що благословляють тебе, і тих, хто ПРОКЛИНАЄ і лихословить тебе, - ПРОКЛЯНУ" (Бут.12:3). Власне, цими своїми - гидотними гріхами й беззаконнями содомити ВЖЕ - і без того - накликають на себе тяжке ПРОКЛЯТТЯ! А тут ще й оце... ----- Крім того, Боже Слово наголошує на тому, що "як горобець спурхне, як ластівка полетить, так незаслужене прокляття не збудеться" (Пр.26:2). ----- Ось так. :)

  • velovs@ukr.net | 16 декабря 2019, 20:45
   Комментировать комментарий

   А також. В Нагірній проповіді Христос - серед іншого - урочисто проголошує, зокрема, таке: "Блаженні гнані за ПРАВДУ, бо їхнє є Царство Небесне" (Мт.5:10). ---- І тут цією Божою ПРАВДОЮ і є відома позиція Святого Письма - як Старого, так і Нового Завітів, - щодо гріхів сексзбочень. Тобто якраз ТЕ, що я і пишу в своїх коментах! :)

 • velovs@ukr.net | 16 декабря 2019, 19:53
  Комментировать комментарий

  Хто з віруючих насправді з Христом і близький до Нього, а хто - ще не зовсім, то це вже точно знає і компетентно вирішує Сам і виключно Ісус - єдиний і супердосконалий Серцевидець і Серцезнавець. Але НІЯК і НІХТО зі смертних і грішних - за своєю "Адамовою природою" - людей. Навіть досвідчені і "вельми духовні" священнослужителі тут можуть геть помилитися... ------- Одначе коли ґендерно-содомський гей - з не надто (перепрошую) чистим фейсом - видає себе за "великого фахівця" в цій царині, то це вже просто, по суті, суцільна блазнева вистава... :) -------------- Крім того, Україна - принаймні, поки що - є (порівняно) ДЕМОКРАТИЧНОЮ державою, де всі і кожен громадянин (включаючи, безумовно, і християн) мають законне право вільно висловлювати свою думку і позицію з будь-яких питань і проблем. ---- Й тому, аби цей законопроєкт, будучи схваленим, - надалі - як вони вважають, не обмежив це їх право на свободу слова і свободу совісті, то вони і можуть - вповні ВІЛЬНО й ЗАКОННО - висловити і задекларувати свою відповідну поставу. Тобто незгоду-протест з цього приводу. В т. ч. і перед будівлею ВР. :)

 • fedirtsiv | 16 декабря 2019, 17:31
  Комментировать комментарий

  Те, що віряни не сприймають і навіть осуджують та зневажають представників ЛГБТ є неприпустимим з погляду самого християнства, яке проповідує любов до ближніх і викриває церковників-фарисеїв як лицемірів та нікчем й засуджує таку поведінку! А тут своїми егоцентричними протестами церковники виступають проти поваги і любові до ближніх - суперечать основоположним принципам християнства і таким чином підтверджують, що вони не з Христом! Звісно, що це саме так і є! Це свята правда та переконлива істина, бо в них нема Духа Христа - духа любові, поваги до людей! Церковники - це давно і виразно сформована фарисейська каста, секта та кліка, завдання якої притлумлювати та зневажати вірян, обмежувати їх у свободі вибору, що дана Богом! Вони ненаситно прагнуть керувати людьми, наживатися на їхніх доходах, спекулювати на вірі та довірі народу! Тому сьогодні завдання влади є зробити усе можливе, щоб церковники були посоромлені, щоб вони нарешті відкрито і щиро визнали свої численні помилки, провини, прогріхи та гріхи!!! Щоб духовенство нарешті сердечно покаялося і відступилися від злісних намірів переслідувати ЛГБТ та пояснили вірянам, що цього робити не можна! А доки церковники з піною в роті будуть проповідувати, що в старому заповіті євреї каменували геїв - доти вони вважатимуться вбивцями та садистами і співучасниками злочинів проти ближніх!!! Досить натравлювати на ЛГБТ вірян! Досить псевдохристиянам прикриватися християнством та Христом!!! Ви далекі від Христа!!! Ви раби і слуги темряви!!!

  • bopa | 16 декабря 2019, 21:14
   Комментировать комментарий

   Ви впевнені, що "церковники виступають проти поваги і любові до ближніх"? Чому такі висновки робите "Церковники - це давно і виразно сформована фарисейська каста,..." Не боїтеся хули на Духа Святого? Роздумуйте (якщо можете), fedirtsiv!

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные посетители Войти

Последние новости

Последние комментарии

 • velovs@ukr.net | 3 апреля 2020, 14:52

  Цією своєю постановою Кабмін України "відмінив" і "скасував" Великдень (Пасху) - що старозавітню, що Христову (західної і східної традицій)... ------ Дуже вірогідно, що у подібний

 • velovs@ukr.net | 3 апреля 2020, 14:08

  Віруси - зараза суто ФІЗИЧНА. А от, скажімо, злобно-параноїдна агресія і запекла ксенофобія, якими, судячи з усього, переповнено серце і розум enzian, - це зараза вже якраз ДУХОВНА! І ще як сказати:

 • enzian | 3 апреля 2020, 11:48

  А лицемірні поблажливі теревені таких як velovs@ukr.net тільки сприяють поширенню зарази.

 • velovs@ukr.net | 2 апреля 2020, 07:57

  А enzian та їй подібні - провокатори й розсадники запекло-параноїдної злоби та ворожнечі в Україні! :)

 • enzian | 2 апреля 2020, 07:15

  РПЦ в Україні - розсадник зарази.

Популярные статьи месяца