Сегодня христиане восточной традиции чтят память святой великомученицы Екатерины

7 декабря 2019, 08:47 | Религиозные праздники и традиции | 18 |   | Код для блога |  | 

Катерина.jpgСвятая великомученица Екатерина была дочерью правителя Александрии Египетской Конста. Девушка обладала редкой красотой и умом, в совершенстве знала творения всех языческих писателей и философов, сочинения мудрецов древности, знаменитых врачей, а также многие языки и наречия. Она объявила родителям, что согласится выйти замуж лишь за того, кто превзойдет ее в знатности, богатстве, красоте и мудрости.

Один святой старец сказал Екатерине, что знает Юношу, Который превосходит ее во всем, и вручил ей икону Божией Матери с Богомладенцем Иисусом на руках. Святая Екатерина молилась всю ночь и удостоилась видеть Матерь Божию, Которая просила Своего Сына посмотреть на коленопреклоненную перед Ними Екатерину, но Младенец отвратил Свой лик.

Когда старец научил святую тайнам христианской веры и совершил над ней таинство крещения, ей вновь было видение Пресвятой Богородицы с Младенцем. Теперь Господь ласково смотрел на нее и дал ей перстень, обручив ее Себе.

В то время в Александрии было пышное языческое празднество. Святая Екатерина безбоязненно пошла к главному жрецу – императору Максимиану, исповедала свою веру и мудро обличила заблуждения язычников. Красота девушки пленила правителя. Максимиан попытался соблазнить святую Екатерину богатством и славой. Получив гневный отказ, император подвергнул святую жестоким мучениям, а затем бросил в темницу. На следующий день мученицу вновь привели на судилище. Под угрозой колесования ей предложили принести жертву богам, но Ангел сокрушил орудия казни. Святая Екатерина твердо исповедала верность своему Небесному Жениху – Христу и с молитвой к Нему сама положила голову на плаху под меч палача.

Мощи святой Екатерины были перенесены Ангелами на Синайскую гору. В VI веке по откровению были обретены глава и левая рука святой мученицы и с почестями перенесены в новосозданный храм Синайского монастыря, построенного императором Иустинианом.

Святую Екатерину почитают и на Востоке, и на Западе. В западной традиции она считается покровительницей учения, в восточной же, православной, – защитницей во время беременности и родов. На Руси накануне праздника девушки постились и молились святой Екатерине об удачном замужестве.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
18комментариев

Комментарии

добавить коментарий 
 • fedirtsiv | 13 декабря 2019, 21:43
  Комментировать комментарий

  На цьому сайті офіційно виголошується дописувачу псевдохристиянинові веловсу довічну ганьбу за свідоме зухвале цинічне богопротивне антихристиянське поширення зневаги до ближніх. І як покута накладається на нього обов"язок щодня до кінця його земного життя зранку і ввечері ревно молитися за здоров"я, щастя, довголіття та усіляке благополуччя для усіх представників ЛГБТ у світі. Амінь.

 • velovs@ukr.net | 13 декабря 2019, 18:53
  Комментировать комментарий

  І саме ТАКА (й ПОДІБНА до неї) - ЗАТЯТО-РОЗТЛІННА, а особливо цілеспрямована саме на наших дітей, підлітків і молоді, ПРОПАГАНДА гомосексуалізму неодмінно має бути в Україні законодавчо ЗАБОРОНЕНА!!! ---- А її виконавці, відповідно, повинні нести за цей злочин КРИМІНАЛЬНУ відповідальність.

  • velovs@ukr.net | 13 декабря 2019, 19:22
   Комментировать комментарий

   Іншими словами, обов'язково і будь-що маємо поставити надійний - міцний і потужний ЗАСЛІН, в т. ч. юридично-карний, перетворенню нашої незалежної держави, нашого соціуму в новітні Содом і Гоморру! ---- Україна - для Христа! Українська юнь і молодь - Христові! Амінь. :)

  • fedirtsiv | 13 декабря 2019, 21:36
   Комментировать комментарий

   Саме тому, що деякі затяті півники-крикуни дозволяють собі ображати гідність представників ЛГБТ, особливо тут на цьому сайті різними образливими словами таврують та зневажають невинних людей - члени ЛГБТ нетерпляче очікують на прийняття Україною європейського законодавства щодо захисту прав і свобод членів ЛГБТ. І тоді такі самовпевнені балакуни як веловс, що роками поширює зневагу та ненависть до ЛГБТ буде вичислений і за свої нікчемні смердючі зневажливі коментарі отримає заслужене кримінальне покарання. Тож хай уже зараз задумається скільки років буде сидіти у в"язниці за свідому добровільну цинічну вульгарну кривду представників ЛГБТ!!!

 • fedirtsiv | 13 декабря 2019, 18:14
  Комментировать комментарий

  Веловсу невтямки, що молодь хоче кохання і кохатися. Ще в юнацькому віці хлопці та дівчата дружать-групуються окремо і добровільно при взаємній довірі та бажанні отримують перший одностатевий досвід. І він їм подобається та підходить, особливо коли хлопці не готові з дівчатами займатися любощами, бо ще у школі навчаються. А одностатеве кохання компенсує усі незручності. Тому й дівчата теж між собою користають перевагами статевого потягу і заглиблюються у романтику одностатевого кохання. І не вважають його огидним та гріховним, бо це взаємно і вони роблять одна одній приємно. Любощі солодкі і тремтливо-зворушливі, ніжні обійми та дотики заторкують найглибші струни душі та відчувається єднання не лише сердець, але й тіл! Тому ті, хто агресивно з піною в роті критикують перший сексуальний досвід молоді, прекрасну одностатеву любов, прирівнюють ЛГБТ до маньяків та убивць, роблять послугу темним силам, коли залякують, фізично карають, пригнічують, затуркають молоду людину і такими щоденними батьківськими псевдоблагими катуваннями душі та промиваннями мозку, релігійною стриманістю та показною фарисейською добропорядністю ведуть її у прірву відчаю та самогубства! Отакі жертви сімейно-релігійних догм стають у дорослому віці імпотентами та шизофреніками. І походу веловс уже таким і є. Прийміть мої найщиріші співчуття!

 • velovs@ukr.net | 13 декабря 2019, 17:44
  Комментировать комментарий

  6 міфів про ЛГБТ. ---- http://www.rodyna.org.ua/2018-3-29-2/

 • velovs@ukr.net | 13 декабря 2019, 17:34
  Комментировать комментарий

  Про небезпеку ґендеру для України та пасивність християн. Лист єпископа РКЦ в Україні: -------- http://www.rodyna.org.ua/2018-3-22-4/

 • velovs@ukr.net | 13 декабря 2019, 17:22
  Комментировать комментарий

  Глава ПЦУ про сутність абортів та ЛГБТ: ---------- https://tsn.ua/ukrayina/epifaniy-rozpoviv-chi-zminit-pcu-stavlennya-do-abortiv-ta-lgbt-1459545.html

 • velovs@ukr.net | 11 декабря 2019, 16:22
  Комментировать комментарий

  Геями не народжуються - ними стають: ---------- https://slovoproslovo.info/tse-vazhlyvo-heiamy-ne-narodzhuiutsia-nymy-staiut/

 • fedirtsiv | 11 декабря 2019, 08:40
  Комментировать комментарий

  "40-річний чоловік і батько трьох дочок заманив у будинок 12-річну дівчинку і зґвалтував. Після того, що сталося, дитина все розповів матері, а вона викликала поліцейських. Під час затримання чоловік все заперечував і навіть намагався погрожувати правоохоронцям. Докази були проти нього. На його ліжку були виявлені сліди крові. Дівчинку оглянули медики і підтвердили пошкодження статевих органів. За словами деяких сусідів, чоловік був хорошим сім’янином. Інші сусіди розповіли, що помічали, що він чіплявся до дітей. Одна жінка зверталася в поліцію, але слідчий нічого не зробив. Чоловік раніше працював у СІЗО, а потім його звільнили. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі." Якщо хтось і надалі після цієї жахливої правдивої інформації буде сліпо і самовпевнено продовжувати на всі лади безапеляційно розхвалювати переваги "сімейних цінностей" - той є заангажованою зомбованою затурканою непоінформованою зацикленою навіженою скаженою безсердечною людиноподібною істотою!!!

  • velovs@ukr.net | 11 декабря 2019, 09:41
   Комментировать комментарий

   Усілякі злочинні збочення і зловживання, що дійсно - деколи трапляються в окремих родинах, ще, по суті, НІЧОГО "такого" ніяк не "доводять". Більше того: це, радше, вельми сумні й прикрі винятки, які зайвий раз підтверджують загальне і вічне ПРАВИЛО! --------- Тобто ПРИРОДНА сім'я - як міцна основа, фундамент будь-якого суспільства, народу і держави та, загалом, усієї людської цивілізації - має має якраз такий вигляд, зміст і суть, як її створив і поблагословив Сам премудрий і милостивий Господь Бог! --------- А от різні перекоси, зловживання і збочення, а надто ті, що практикують адепти ЛГБТ, - вони лише геть руйнують, нищать цю природну основу, цей фундамент. І вони, за їх змістом, і є одним із знарядь в руках диявола-Люцифера та його спідручних (духовних і фізичних) задля досягнення їхніх певних - запекло-богоборчих і войовничо-людиноненависницьких задумів і прагнень. --------- А особливо нині, коли вже історія світової цивілізації, судячи з усього, майже впритул наближається до Другого пришестя Сина Божого. І за чим - неминуче й неодмінно - Його судний "настане день Господній, великий і страшний" (Іоїл 2:31). Ось так.

 • velovs@ukr.net | 11 декабря 2019, 06:37
  Комментировать комментарий

  Цікаве пророче видіння місіонера-католика з Британії - як Ісус збирає в Україні Свою Армію. І, зокрема, для походу на Захід, в Європу, для боротьби з вельми небезпечною ЛГБТ-пошестю, за збереження християнської цивілізації: ------------- https://crs-center.org/ya-stoyav-tut-v-ukrayini-tut-v-ukrayini-ya-zbirayu-armiyu-proroche-vidinnya-misionera-z-velikobritaniyi/

 • velovs@ukr.net | 11 декабря 2019, 06:23
  Комментировать комментарий

  "Всі разом - за сім'ю!" - національний рух в Україні: https://slovoproslovo.info/vsi-razom-za-simyu/

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные посетители Войти

Последние комментарии

 • velovs@ukr.net | 24 января 2020, 10:54

  Хочу нагадати (повідомити) цьому сердитому автору, що президент Зеленський - правда, по-своєму своєрідно (специфічно) - таки ВІДПОВІВ на присутність Путіна на цьому форумі... :)

 • velovs@ukr.net | 24 января 2020, 10:46

  Р. S. Відкрию один "секрет". Тут, на РІСУ, є один - досить активний блогер, що в своїх дописах нерідко пропагує запеклу РУСОФОБІЮ (нетерпимість до всіх росіян - як таких) та й, загалом,

 • velovs@ukr.net | 24 января 2020, 10:04

  Дуже перепрошую за надвелику надокучливість. Одначе це - досить типовий і поширений (та дуже відомий) ШУЛЕРСЬКИЙ (шахрайський) прийом. ---- Тобто всім тим, хто ніяк не сприймає та пробує викривати й

 • velovs@ukr.net | 24 января 2020, 08:56

  И именно в Киеве! Интересная и весьма актуальная мысль и предложение! :)

 • velovs@ukr.net | 24 января 2020, 07:15

  :)