От нашей готовности дать решительный отпор России зависит наше будущее, - Патриарх Филарет об агрессии РФ в Керчи

26 ноября 2018, 11:34 | Религия и политика | 7 |   | Код для блога |  | 

Патриарх Филарет обнародовал Обращение по поводу нового акта открытой вооруженной агрессии Российской Федерации против Украины в Керченском проливе. Первоиерарх призвал всех верующих возносить молитвы за победу и мир для Украины. По его словам, это тот «посильный вклад в общее дело, который  может сделать каждый из вас».

Філарет-_Звернення.jpg

В Обращении сказано:

«25 ноября 2018 г. в море возле оккупированного Россией крымского г. Керчь произошел новый акт открытой вооруженной агрессии РФ против Украины - были атакованы и захвачены украинские военные корабли, ранены и взяты в плен наши моряки.

До сих пор Кремль пытался ложью скрывать свою агрессию против украинского государства, используя войска без опознавательных знаков, прикрываясь местными коллаборационистами, рассказывая о «гражданской войне на Донбассе» и о «самоопределение народа Крыма». 25 ноября 2018 г. Российская Федерация совершила открытый акт агрессии против Украины, которого  уже не скрывает.

Украинский народ может дать только один ответ на это нападение - мужественно противостоять врагу, встав на защиту родного края, на защиту своей государственности и свободы», - говорится в обращении первоиерарха.

Патриарх Филарет призывает политиков отложить споры и сплотиться. «Ведь если враг разрушит саму нашу государственность - о каких должностях заботиться, где будете управлять? Призываю к единению все украинское общество, ибо без победы не будет ни настоящего мира, ни благополучия, ни счастливого будущего для каждого из нас».

Предстоятель УПЦ КП обратился к России - агрессору: «Опомнитесь и прекратите зло! Спрячьте меч и вернитесь в свой дом!»

«Вы не боитесь ни закона человеческого, ни последствий собственных преступлений. Думаете, что ложью можно все скрыть, а правом сильного - оправдать. Поэтому знайте и помните: Бог все видит и каждому воздаст должное».

Патриарх Филарет призвал всех верующих возносить свои молитвы за победу и мир для Украины - это тот посильный вклад в общее дело, который может сделать каждый из вас.

«И пусть сердце ваше не сомневается, что правда и сила Божья победят нового Каина и нового фараона, из рабства котором выводит Господь Украину», - такими словами завершается обращение Патриарха Филарета.

Система Orphus
Рейтинг
0
1
7комментариев

Комментарии

добавить коментарий 
 • velovs@ukr.net | 28 ноября 2018, 08:52
  Комментировать комментарий

  Оголошення і Заклик Християнської служби порятунку (ХСП) до спільної міжконфесійної Молитви за Україну: https://crs-center.org/hristiyanska-sluzhba-poryatunku-ogoloshuye-spilnu-molitvu-za-ukrayinu/

  • velovs@ukr.net | 28 ноября 2018, 10:58
   Комментировать комментарий

   А отут - цікавий приклад ПРАКТИЧНОЇ і КОНКРЕТНОЇ допомоги українським воїнам-захисникам з боку усиновлених дітей-сиріт з Маріуполя ("республіка Пілігрим"), очолюваних своїм духовним наставником і прийомним батьком - військовим капеланом: https://www.5.ua/regiony/zi-shkoly-do-okopiv-iak-vykhovantsi-reabilitatsiinoho-tsentru-dopomohly-armiitsiam-zmitsnyty-fortyfikatsii-182006.html

 • velovs@ukr.net | 27 ноября 2018, 15:47
  Комментировать комментарий

  Події Другого Майдану, а надто зухвало-цинічна - збройно-"гібридна" агресія Кремля-ФСБ-МП проти незалежної України, - дуже НАОЧНО й ОПУКЛО та ПЕРЕКОНЛИВО - висвітили і засвідчили такий цікавий феномен, як щиросердний та глибокий - і саме УКРАЇНСЬКИЙ патріотизм дуже й дуже багатьох її РОСІЙСЬКОМОВНИХ громадян! І тут, мабуть, достатньо пригадати, що, зокрема, серед тих осіб й, передусім, ДОБРОВОЛЬЦІВ, що зі зброєю в руках пішли тоді захищати (й досі захищають) Українську державу в зоні бойових дій на Сході (а також волонтерів), мабуть, НЕ МЕНШЕ ПОЛОВИНИ (якщо не більше) складають люди, для яких РОСІЙСЬКА МОВА була і є РІДНОЮ! Причому, це - далеко не тільки російськомовні етнічні українці. А й багаточисельні етнічні РОСІЯНИ - громадяни України, а також вихідці з низки інших етноменшин, що замешкують терени нашої спільної Батьківщини. І, до того ж, всі вони - адепти і симпатики досить різних політичних та релігійних переконань і віровизнань, світоглядних систем і візій. В т. ч. агностики і навіть переконані атеїсти. ---------------- Здавалося б, тут варто і слід було би всім лише радіти й тішитися... ---------------- Одначе ДЕХТО й, зокрема, у середовищі праворадикальних "ультрапатріотів", а також в особі окремих діячів української культури тощо, почали тут... бити НА СПОЛОХ... (!!!) Бо угледіли в усьому цьому чималу "загрозу" й "небезпеку" своїй, мовляв, "монополії"... на український патріотизм... ---------------- А тому й нині всіляко роздмухують та все більше посилюють і активізують відповідну гучну - розгнуздано-наклепницьку й провокативно-ксенофобну піар-кампанію. І яку можна лаконічно сформулювати й окреслити отаким гаслом-слоганом: "ГЕТЬ РОСІЙСЬКУ МОВУ та ЇЇ НОСІЇВ з УКРАЇНИ!" ---------------- Ясно й зрозуміло: на чий саме млин, за суттю і змістом, ллється ця брудна й злостиво-підбурювальна агітпроп-водичка, чиї саме нагальні - ідеологічно-політичні інтереси й завдання в Україні вона наразі активно обслуговує і виконує!!!! І я ажніяк не буду здивований, якщо (колись - аж раптом) з'ясується, що на її організацію і ведення поступають відповідні щедрі спонсорсько-фінансові вливання й гонорари, скажімо, з таємних спецфондів московсько-кремлівських спецслужб...

 • В. Ясеневий | 27 ноября 2018, 08:07
  Комментировать комментарий

  МИХАИЛУ и прочим тролям рпц, кремля и фсб... Наверное после ночного дежурства Михаил от(из)дыхает...Но как только проснется, он всем так задаст, что вам мало не покажется...Видите ли,Патр.ФИЛАРЕТ, как никто другой из руководителей УКРАИНЫ и Глав церков (уапц, упц мп, ркц, угкц, а тем более протестантов) ВОЗЗВАЛ ко всему украинскому народу к единению в протистоянию с агресором, с наибольшем врагом Украины - с россией и (!!!) СМЕЛО И ОТКРЫТО назвал супостатов КАИНАМИ...Воистину, кто с БОГОМ, тот в ПРАВДЕ, тот - победит!!! ПОБОДА ЗА УКРАИНСКИМ НАРОДОМ!!! АМИНЬ!!!

 • velovs@ukr.net | 26 ноября 2018, 12:05
  Комментировать комментарий

  А отут пропозиція-заклик і приклад, як ми, християни в Україні, ІЩЕ маємо й мусимо ВОЮВАТИ й ПЕРЕМАГАТИ. Тобто, зокрема, у формі масово-масштабного - і саме - МОЛИТОВНОГО ПОВСТАННЯ: проти всіх сущих ворогів незалежної України та українського народу - ВНУТРІШНІХ і ЗОВНІШНІХ! ----- І якраз, передусім та особливо, проти наших підступних і запекло-агресивних ворогів у невидимому - ДУХОВНОМУ світі: себто сил сатанинсько-демонічної темряви, котрих очолює сам Люцифер. Той "великий дракон, древній змій" - "диявол", "що спокушає всю вселенну" і наразі неймовірно злобствує і шаленіє "у великій люті, знаючи, що [вже] небагато йому лишається часу" (Одкр.12:9,12): https://kyrios.org.ua/video/programs/41006-insayt-vypusk-59-pro-rozariieve-povstannia.html

  • velovs@ukr.net | 26 ноября 2018, 14:21
   Комментировать комментарий

   "...Мойсей сказав народу: не бійтеся, стійте – і побачите спасіння Господнє, яке Він сотворить вам нині, бо єгиптян, яких бачите ви нині, більше не побачите повік; Господь буде поборювати за вас, а ви будьте спокійні» (Книга Вихід 14:10-14). «Бо не відкине Господь народу Свого і не забуде насліддя Свого.» (Псалом 93)»." ------------------ Між іншим, досить схожі - агресивні дії Єгипту мали місце, скажімо, у травні 1967 р. Це - коли він своїми ВМС заблокував вихід з Акабської затоки в Червоне море, тобто паралізував судноплавне сполучення ізраїльського порту Ейлат із зовнішнім світом. І що невдовзі призвело до вибуху третьої - повномасштабної арабсько-ізраїльської війни, яка увійшла в історію Близького Сходу, як "Шестиденна" (з 5 по 10 червня 1967 р.). --------------- І, до речі, є свідчення ПРЯМОЇ і ясно ВИДИМОЇ участі Небесних ангельских сил у перебігу цієї військової кампанії на боці Армії оборони Ізраїля. І внаслідок чого вояки армій арабських держав - у великому забобонному страху і паніці - кидали танки та іншу військову техніку і своє озброєння та спорядження (значною мірою - радянського виробництва) і ганебно тікали геть... ------------- Коротше кажучи, в ході того військового конфлікту арабській стороні не лише ніяк не вдалося здійснити задумане й широко піар-розрекламоване по всьому світу - "скинути ізраїльтян у море" і таким чином взяти під свій повний контроль, захопивши ВСЮ територію Святої Землі... Тоді їм, а особливо ЗС Єгипту, спішно довелося значно відступити вглиб своєї власної території... Й таким чином, до речі, в тому часі була, зокрема, відновлена адмін-територіальна єдність і цілісність Єрусалима... :)

  • velovs@ukr.net | 26 ноября 2018, 14:28
   Комментировать комментарий

   Точно так: безперечно й неминуче станеться і в нинішнім часі: зовнішнім агресорам і ворогам суверенної України - землі й народу святого і славного Господнього ІІ Єрусалима (Києва) - НІЯК і НІКОЛИ не вдасться зреалізувати всі ці свої підступні й зухвалі - експансіоністсько-загарбницькі плани й задуми. Більше того: їм, урешті-решт, неодмінно доведеться повністю звільнити силою окуповані в 2014 р. всі українські терени! ------ Як, до речі, й іншим відомим структурам та чинникам "русского міра" (його "5-ї колони") на наших землях - забиратися геть з незалежної Української держави!!! :)

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные посетители Войти

Последние новости

Последние комментарии

 • Paraeklezyarh | 16 октября 2019, 10:57

  Ймовірніше оберуть п.п. 5-6. РПЦ зараз необхідно зберегти лице перед своїми прихильниками. Та й підготовка до такого реверансу йшла не одне десятиліття. В церковних лавках Московського патріархату

 • bopa | 15 октября 2019, 22:45

  Тим більше, що відновлено стан Православної церкви в Україні, який вона мала у ХУІІ ст. Митрополію з перспективою на патріархію, що дає можливість користати здобуткам, досвідом інших братніх

 • Paraeklezyarh | 15 октября 2019, 13:47

  Те що відбувається з ПЦУ після отримання Томосу про автокефалію назвати "розвитком" важко. Швидше то були намагання створити (а в кого протидіяти створенню) автокефального Київського

 • Ігор Затятий | 13 октября 2019, 17:47

  Розглядайте, розглядайте, до другого пришествія.

 • velovs@ukr.net | 13 октября 2019, 14:39

  Шановний lerer10225@com.ua! Я в Біблії НІДЕ і НІЯК не читав, що, мовляв, слід молитися за сатану та йому підлеглих злих, нечистих духів (демонів і бісів). Наша, християн, боротьба, як наголошує св.

Популярные статьи месяца