Под Станицей священники благословили боевиков "ЛНР" на войну с Украиной

20 января 2017, 10:31 | Религия и политика | 2 |   | Код для блога |  | 

Паломники из Санкт-Петербурга во главе со священниками храма преподобной Софии Суздальской, иереями Владимиром и Сергеем, посетили передовые блокпосты боевиков "ЛНР".

ЛНР.jpg

Как передает подконтрольный оккупантам сайт, в состав богомольческой делегации также вошли российские наемники, которые получили серьезные ранения во время войны против Украины в 2014 году, передает Depo.Донбасс.

Визит священнослужители приурочили к празднованию Крещения.

"Наша священная миссия заключается в том, чтобы пройти по территории "ДНР" и "ЛНР" с чудотворными иконами, которые освятят землю Донбасса и защитят ее от посягательств внешних врагов, желающих осквернить нашу святую землю и народ", - отметил иерей Владимир.

Он отметил, что освящает боевиков иконой Богородицы – "Воскрешая Русь".

"Икона благословляет на победу, благословляет на защиту, благословляет на большие дела этой молодой "республики", – добавил он.

Священники посетили позиции боевиков "ЛНР" под Станицей, откуда они обстреливают как украинских военных, так и мирное население.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
2комментариев

Комментарии

добавить коментарий 
 • Алек Червоний | 3 февраля 2017, 19:19
  Комментировать комментарий

  РОСІЙСЬКІ ВІЙСЬКА НА УКРАЇНІ Російські війська давно знаходяться на Україні і не тільки чекають, а вибирають слушні моменти для дестабілізації суспільної ситуації в нашій державі. Якщо хтось в цьому сумнівається, то нехай подивиться на енергійні спортивні морди молодих священників в церквах РПЦ МП на Україні. Ця спортивна православна молодь військового віку, не зовсім православно грамотна, але як використовувати зброю, вона точно знає і уміє. Хтось може дорікнути, звідкіля відомо, що ця молодь при храмах РПЦ православно неграмотна? А ви подивіться по блогах, як поздоровляють на Донбасі російські бойовики один одного з православними святами - обсмієтесь! На Різдво Христове вони писали "Христос воскрес", а дехто додумався навіть поздоровляти з Паскою! Та і навіщо їм знати той закон православний, коли треба всього лишень походити на молебнах з великою мискою і зібрати пожертви з мирян! Навіть з цього повідомлення видно, що священники РПЦ МП є шпигунами МП і ФСБ на території України і постійно посилають повідомлення в свій московський штаб. Навіщо нам на Україні ці шпигуни? Для активізації шпигунської і підривної діяльності Росія направляє в церкви на Україну військових кураторів і саме вони є фактичними керівниками над православними священниками РПЦ МП на Україні. Що ще точно відомо з повідомлень московської патріархії, ФСБ, Армія і Російський Патріархат постійно проводять спільні навчання і семінари, на яких узгоджують свої дії по Україні. У пресі неодноразово з'являлись повідомлення про участь в військових нарадах вищого сановника РПЦ МП - патріарха Кирила і його митрополитів. А хоч хто задумався - як вони могли потрапити на військову нараду, де розмова йшла про питання військової стратегії і тактики. Оскільки неодноразово повідомлялось, що патріарх Кирило Гундяєв - Михайлов був співробітником ФСБ, давйте подумаємо, яке у нього може бути військове звання? Оскільки він керує всим євроазійським православним світом, то у нього військове звання не менше генерала, а у його митрополитів звання не менше полковника. Ось тоді і стає зрозумілим, що вищі ієрархи РПЦ МП роблять на військових нарадах! Тому давайте спільними зусиллями витіснимо з України цю шпіонську військову гадину - РПЦ МП !!!

 • Леонтій | 23 января 2017, 09:00
  Комментировать комментарий

  Окрім цієї інфи, хочу також звернути увагу й, передусім, "канонічно"-кривославних тролів іще ось, зокрема, на цю публікацію, опубліковану тут же, на РІСУ: http://risu.org.ua/ua/index/monitoring/society_digest/65760/ Цікаво: що вони "співатимуть" з приводу і першої, і другої? Чи, може, просто проігнорують їх? Адже вони досить викривальні для розуміння правдивої сутності російського імперіалізму загалом та цієї його "духовно-скреповской" - ідеологічно-кривославної складової!

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные посетители Войти

Последние комментарии

 • velovs@ukr.net | 8 декабря 2019, 07:29

  І саме правдиві християни ніяк не бажають, аби ця - всуціль аморально-згубна пошесть вільно пропагувалася, культивувалася й геть поширювалася у суспільстві, вловлюючи у свої диявольські тенета все

 • velovs@ukr.net | 8 декабря 2019, 07:06

  І до числа цих "Божих дітей" - як чітко і ясно каже й наголошує Святе Письмо - адепти адепти огидно-гріховних сексзбочень ніяк не входять. І цим своїм - всуціль нечестивим і беззаконним

 • fedirtsiv | 8 декабря 2019, 00:53

  Усіх, хто зневажає інших, бажає людям зла, кривди, хай люблячий Бог врозумить і нейтралізує негатив отаких "християн"! Бо вони не є послідовниками Христа, але фарисеїв та інквізиторів.

 • velovs@ukr.net | 7 декабря 2019, 18:21

  Неодмінно має бути повернута в КК України стаття, яка передбачає відповідальність за сексзбочення: причому, не лише гей-стосунки, а також і за лесбійство. Крім того, пропаганда гомосексуалізму також

 • fedirtsiv | 7 декабря 2019, 14:51

  Якщо церковники так напоказ несамовито по-фарисейськи кричать, що дбають про сім"ю, то вони мають усі церковні повноваження та вплив на вірян, щоб з дитинства виховувати у вірян сімейні

Популярные статьи месяца