Главы Церквей и верующие разных конфессий пройдут шествием по Киеву в защиту прав детей и семьи

3 июня 2016, 13:14 | Анонсы | 2 |   | Код для блога |  | 

Впервые по инициативе Всеукраинского Совета Церквей и религиозных организаций 4 июня, в субботу, в Киеве состоится совместное межконфессиональное шествие в защиту прав детей и семьи.

Цель акции – привлечь внимание к проблемам защиты прав детей, утвердить в обществе принципы любви и уважения, выступить в защиту семьи как союза мужчины и женщины, что соответствует Божьему замыслу и природе человека.

Сбор участников начнется в 10:00 на Софиевской площади, откуда в 11:00 единая колонна семей с детьми во главе с главами Церквей и религиозных организаций отправится к Европейской площади – по улице Владимирской, проспекту Б.Хмельницкого, Крещатику. Прохожие смогут по собственному желанию присоединиться к акции и пообщаться с верующими семьями.

По завершению шествия, в 12:00 на Европейской площади члены Всеукраинского Совета Церквей и религиозных организаций произнесут торжественные обращения, совершат молитвы за детей и семьи. Также состоятся концертные выступления детских коллективов и семей, выставка детского творчества.

Акция будет носить мирный характер, без политической символики и лозунгов, без какой-либо агрессии и нетерпимости. Об этом сообщает официальный сайт ВСЦиРО.

Организаторы приглашают всех людей доброй воли, всей семьей и с детьми, приобщиться к организации и участию в этих мероприятиях по случаю Всеукраинского дня защиты прав детей и семьи.

Хода-w.jpg

 

 

Система Orphus
Рейтинг
0
0
2комментариев

Комментарии

добавить коментарий 
 • В. Ясеневий | 3 июня 2016, 21:38
  Комментировать комментарий

  Ходіть і день, і ніч, бо найважливіший час ви вже пропустили! Вже більше 20-ти років шаленим тиском через наші ЗМІ на наші мізки мусувалися ці всі сатанинські програми т.зв.ліберальної ідеології про вседозволеність, тобто, що кожна людина має право жити так, як хоче, не зважаючи на жодні моральні норми духовного життя Євангельської науки. Тобто, бути содомістом і т.д., і ніхто не має права це критикувати і заперечувати... А ми, особливо найбільші борці за Христову віру - єпископи, священики і всі вірні - не хотіли цього бачити, чути і розуміти. До речі, найбільшою мірою до цього спричинилися наші верховні єпископи, особливо УГКЦ, які всіма силами замовчували проблему, замилювали вірянам очі, і, до речі, успішно, бо на цю тему сьогодні ніхто не хоче говорити і слухати, і навіть - священики. Тому, дорогі наші духовні проводарі (і ви, о.Орест-Дмитро Вільчинський, який так про все духовне життя дуже гарно пишете), щиро визнайте правдиву провину ієрархії УГКЦ в цій проблемі, про яку вони не лише не хотіли, а й забороняли відкрито говорити. Ось звідки і походить причина сьогоднішнього воістино катастрофічного стану не лише духовно-морального життя в нашій країні, але й її незалежності.

  • Oleg Piorko | 3 июня 2016, 22:29
   Комментировать комментарий

   Це не лише проблема духовенства, а й простих людей. Десь читав, таке запитання: чому в підлітковому віці ми так часто ставим собі запитання, у чому ж сенс життя. А, що з нами трапляється далі, приходить момент коли нам багато, що починає подобатись і багато, що нас починає задовільняти. Ось наприклад, що нам говорять батьки: Вчись, щоб мати хорошу роботу, треба заробляти гроші, щоб був достаток, потрібно сімю створити, хто тебе догледить. А, що говорять дитині в єврейській сімї: Сину ти Боже дитя, ми обраний народ. Вже з малку його закладають як релігійну особу, а нам втюхують мамону. Ми своїх же дітей з собою на вічний вогонь тягнемо. Хто з батьків з малку старався виховати в дитині основу Божу? Одне лише потикання, а саме страшне: я хочу, щоб вона мала те, що не було в мене. Що мала? Духовне, демонське? Якось був свідком такої розмови. Молода мама вела мале дитя в садок: Тобі сподобалось як ти вчора бігала спайдерменом в лабірінті. На кого ображатись, коли в голові гроші, машини, блуд, заграніца. Я памятаю мені малому читали біблію, хто зараз з батьків це робить для своїх дітей? Тому і кажу, що це проблема наша, нас простих людей. Свого часу для мене і католики і протестанти, були Христові. Я лише вважав, що вони, ну по різному вірять. Який же був мій жах, коли я усвідомив, що це не так. Уявити весь світ і лише той малий острів істинного православя, яке ж те велике беззаконня. Скільки дітей не хрещено, скільки пар не вінчано, скільки гріхів не вимолено.

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные посетители Войти

Последние комментарии

 • velovs@ukr.net | 14 декабря 2019, 19:57

  А якщо комусь дійсно: щось не дуже подобається в деяких моїх коментах - наприклад, окремі вислови чи якісь оцінки та зауваги тощо - тобто вони, можливо, дещо занадто полемічно-емоційні або

 • velovs@ukr.net | 14 декабря 2019, 19:43

  А отут ціла - ВЕЛИЧЕЗНА серія (суперзбірка) цікавих і актуальних аналітичних роздумів, доказів і аргументів. Тобто щодо НАЙРІЗНОМАНІТНІШИХ, у т. ч. досить непростих і нелегких, проблем, питань і

 • velovs@ukr.net | 14 декабря 2019, 19:16

  А поки-що - як принципова АЛЬТЕРНАТИВА усій цій жахливій серії комент-"кримінальної хроніки", яку так старанно і люб'язно тут наваяв цей троль-лобіст і піарщик ЛГБТ, - зокрема, ось що:

 • Ігор Затятий | 14 декабря 2019, 13:12

  "Що з літ - то з з розуму"

 • velovs@ukr.net | 14 декабря 2019, 12:28

  Так що, вочевидь, на Господньому Страшному Суді "порядок денний" - все-таки - визначатиме Сам справедливий Господь Бог та Його святі праведники: і якраз згідно відомих законоположень та

Популярные статьи месяца