Список партнерів

Приватний сайт журналіста Вахтанга Кіпіані — "політичного українця грузинського походження"

CREDO

Загальноукраїнський щомісячний католицький суспільно-релігійний часопис, що висвітлює питання віри в сучасному світі, й розраховано на читачів, що хочуть жити свідомою вірою.
banerRR_w.jpg Радіо „Воскресіння” — українська християнська радіостанція, діє  з 1989 року
Патріархат Суспільно-релігійний часопис, який аналізує найважливіші події із життя Церков в Україні та діаспорі.
Сайт християнського журналу "Християнин і світ" - журнал для християн, фахівців своєї справи
vitagraf_88x31anim.gif VitaGraf – це незалежна група однодумців, які займаються медіа-проектами як авторськими, так і в тісній співпраці с різноманітними християнськими та світськими організаціями.
VitaGraf – це творчі особистості, які завжди шукають неординарні рішення. Люди, які дають глядачу можливість по-новому подивитися на звичайне і давно відоме. Люди, які примушують глядача думати і підштовхують його до дії.
МАРАНАФА — Біблія, біблійний словник, християнська література, каталог сайтів та багато чого іншого...

MCI

"Milites Christi Imperatoris" або українською - «Воїни Христа Царя» - сайт групи католиків, які хочуть поділитися з іншими своїм світоглядом і досвідом християнського життя.
www.catholic.uz AGNUZ - Католицька інформаційна служба
Кращий музейний журнал СНД "Музеї України" пропонує ексклюзивну інформацію з життя галузі. Міжнародні розслідування, шпигунські скандали, повернення і розшук культурних цінностей, боротьба з ворогами України - все на сторінках і на сайті!
Ангелятко та Ангеляткова наука  Сайт "Країна ангелят" — найкращі видання для дітей в Україні "Ангелятко" і "Ангеляткова наука"

HramLviv

Православний молодіжний веб-портал Hram.Lviv.UA

Відлуння віків  Інтернет-ресурс «Відлуння віків» — виник, як результат творчих зусиль групи розробників, небайдужих до долі української історико-культурної спадщини. Він відіграє роль віртуального представництва найбільших вітчизняних пам’яткоохоронних структур: Українського товариства охорони пам’яток історії та культури (УТОПІК) і Центру пам’яткознавства Національної академії наук України та УТОПІК. Водночас ми прагнемо вийти за межі звичайного «корпоративного сайту» і наповнюємо свої сторінки найрізноманітнішою культурологічною інформацією, що могла б зацікавити наших однодумців.
Релігія в Україні Релігія в Україні — незалежний інтернет-ресурс. Тематика публікацій: релігія в Україні та за її межами, віра як феномен, людина як об’єкт дослідження, соціокультурний і гуманістичний виміри релігії, віра та релігійність, Церква та суспільство
Монастыри и храмы Киева Сайт "Монастирі і храми Києва"
ewtn EWTN — Телебачення Віковічного Слова
Светлое Радио Еммануил "Світле радіо Емануїл"
www.risu.org.ua

Авторське право на матеріали Релігійно-інформаційної служби України захищається законом.
Вони можуть буть використані повністю чи частково лише за умови посилання на РІСУ.
У разі використання їх в Інтернеті — обов'язкове гіперпосилання на risu.org.ua