«В єдності сила народу, Боже, нам єдність подай», - Президент привітав українців з Новим Роком

1 січня 2019, 11:19 | Державно-конфесійні стосунки | 2 |   | Код для блогу |  | 

З Новим роком Петро Порошенко привітав українців біля стін Софії Київської. Президент говорив про довгоочікуваний  Томос, який «увінчав успіхом боротьбу за незалежність нашої Церкви, а це знак Божий, що у нас, українців, точно усе буде добре».

 Петро Порошенко ще раз підтвердив правильність шляху, який обрала Україна, і  акцентував, що лише у єдності сила народу:

«В єдності сила народу, Боже, нам єдність подай», - хотілося б, щоби саме ці слова стали гаслом для наступного року для влади, суспільства і  для кожного громадянина. Тим більше, що дві тисячі дев’ятнадцятий – це століття Акту злуки, століття нашої соборності», - сказав Глава держави.

Дорогі співвітчизники!


Ще мить – і літопис дві тисячі вісімнадцятого року ляже в архів української історії. А місце там для нього особливе. Воно – поруч із тисяча дев’ятсот дев’яносто першим, коли було проголошено нашу державну самостійність.
15 грудня тут, у Святій Софії відбувся Об’єднавчий собор. Тисячі людей, які зібралися на площі не соромилися сліз. І то були сльози радості. Народилася, нарешті, автокефальна Православна Церква України, визнана світовим православ’ям. 
Боротьба за незалежність нашої Церкви тривала сотні років і успіхом увінчалася лише тепер. 
Це – справжнє диво! 
Це – знак Божий, що у нас, українців точно усе буде добре. 
Днями разом із благою вістю про народження Спасителя Україна отримає довгоочікуваний Томос – грамоту від Вселенського Патріархату. Вона документально засвідчить нашу духовну незалежність.
Ми стали далі від Москви і ближче до Європи. Це – чітка стратегія, якої неухильно дотримуємося протягом останніх п’яти років. Ми йдемо своїм шляхом. Ані обіцянки манни небесної, ані зерна зневіри, ані зілля розбрату – ніщо не повинно розвернути нас назад. 
«В єдності сила народу, Боже, нам єдність подай», - хотілося б, щоби саме ці слова стали гаслом для наступного року для влади, суспільства і  для кожного громадянина. Тим більше, що дві тисячі дев’ятнадцятий – це століття Акту злуки, століття нашої соборності.
Ми нічого не прагнемо більше, ніж миру. І ніхто не прагне миру більше, ніж ми. Тож дозвольте від вашого імені, насамперед привітати українських воїнів. Це вони гарантують нам тишу і спокій в цю новорічну ніч. 
Хай вдячність нашу і тепло наших сердець відчують і моряки, які перебувають в російському полоні. І поранені серед них – Андрій Ейдер, Василь Сорока, Андрій Артеменко. І українські політв’язні в російських тюрмах. І наші громадяни, які стали заручниками на тимчасово окупованих територіях. 
Звертаюся до мільйонів співвітчизників в Криму та по той бік Донбасу. Ми обов’язково повернемося до вас з миром, якою б довгою не була дорога. Наша сім’я неодмінно возз’єднається за одним столом, за яким Новий рік зустрічають за київським часом.

Дорогі українці!

Найважче вже минуло, і найгірше – теж позаду. Попереду – поступове зростання економіки і відновлення рівня життя. Це результат нашої спільної кропіткої праці. 
Головне – у передвиборчій гонитві не затоптати паростки розвитку, пророщені ціною великих жертв і колосальних зусиль кожного з вас. І тоді ми точно переможемо.  
Бажаю усім щасливого Нового року! 
Щоб наша доля нас не цуралась!
Слава Україні!

Система Orphus
Рейтинг
0
0
2коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • Рокитне | 1 січня 2019, 20:15
  Коментувати коментар

  А, що як і партію в державі одну зробити. Або у Верховну Раду обирати не по партійних списках, а по мажоритарних списках. Всеодно, якщо проект закону добрий, то не потрібно ніяку партійну систему, щоб проголосувати за закон. І навпаки.

 • velovs@ukr.net | 1 січня 2019, 12:14
  Коментувати коментар

  "Ми стали далі від Москви і ближче до Європи. Це – чітка стратегія, якої неухильно дотримуємося протягом останніх п’яти років. Ми йдемо своїм шляхом." -------------- Насправді ж цей "свій шлях" України ніяк не пролягає "до Європи". Тобто Європи СУЧАСНОЇ - вже багато в чому, по суті, секулярно-АНТИХРИСТИЯНСЬКОЇ - СОДОМО-ЛІБЕРАСТНОЇ!!! ------ Іншими словами, Боже Провидіння визначило й надалі реалізуватиме для незалежної України Третій Шлях - побудови й утвердження її як правдиво Християнської Держави. Такої держави і народу, які, зруйнувавши й відкинувши геть усю цю огидну й усуціль прогнилу - корупційно-олігархічно-кланову систему, воістину прославляють Божественного Творця, а не самі себе! ------- Себто такого суспільства і спільноти громадян, духовні й морально-етичні цінності і стандарти якого мають стати своєрідним прикладом для наслідування й впровадження для всього навколишнього світу! Амінь. :)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • serge1717 | 8 грудня 2019, 20:48

  Господь направить! Якби не казилися москалі, а церква повернеться до своїх витоків!!!

 • velovs@ukr.net | 8 грудня 2019, 20:03

  Ну а, з іншого боку, це - (по-своєму) ДОБРЕ і ВАЖЛИВО, що така надзвичайно велика суспільно-критична увага в Україні зосередилася й прикута до цієї - дійсно суперважливої події. Тобто чинна влада та

 • bopa | 8 грудня 2019, 19:59

  Уже двоє нас!

 • velovs@ukr.net | 8 грудня 2019, 19:45

  Те, що "РЕЛІГІЙНІ ДІЯЧІ РАЗОМ БЛАГОСЛОВЛЯТЬ УКРАЇНУ ПЕРЕД САМІТОМ У НОРМАНДСЬКОМУ ФОРМАТІ" - це дуже добре і благословенно! ------- Разом з тим. Так видається, що - у зв'язку з проведенням

 • velovs@ukr.net | 8 грудня 2019, 18:11

  І справді: "Коли Господу вгодні путі людини [чи спільноти], Він і ворогів її примиряє з нею" (Пр.16:7). :)

Популярні статті місяця