Смерть заради "безсмертя"

8 травня 2019, 17:05 | Блоги | Блог Віктора Котовського | 1 |   | Код для блогу |  | 

Найстрашніша битва, що розпочалася на нашій планеті відразу ж після появи на ній людей, – це битва добра і зла. Минають століття й тисячоліття, людство стає доросліше, мудріше, сильніше, але це аж ніяк не сприяє утвердженню миру на землі.  Дивовижна річ! Коли добро в цій боротьбі відступає, то війна не припиняється, зло якби роздвоюється, кожна половина оформлюється у самостійне потужне утворення, й починається новий етап протистояння ще більш жорстокого ніж раніше. Свіжий історичний приклад: коли християнство у Європі значною мірою втратило свої морально оздоровлюючі засади, сатана вивів на арену світової політики дві потужні сили – фашизм і комунізм. Двох близнюків, які відрізнялися лише ставленням до приватної власності. Саме в цих двох системах сатана зумів майже в ідеалі виявити свою сутність, що полягала в тому, аби вкрасти, вбити й погубити. Вкрасти у Христа якомога більше людських душ, знищити їх, убивши фізично, і загнати у пекло, надійно закривши дорогу до спасіння.

Мої батько та дід теж воювали, зазнали тяжких поранень. Я добре знаю мотиви їхніх героїчних вчинків, вони були далеко не тріумфально-фанфарні. Поважаю їх не як вимушених захисників «дєла Лєніна-Сталіна», а просто як людей мені близьких, які вистояли в тому страшному урагані й дали життя мені. Невимовно шкода не лише їх, а й цілий наш народ, що потрапив у жорна сатанинського млина, не маючи жодної можливості вільного вибору. І мені боляче, коли бачу, як сатана, ховаючись за портретами власних жертв, цих безневинних мучеників, нагнітає мілітарну істерію, вдосконалює підступну й брехливу пропаганду, аби виховати нове покоління тих, які, одурманені псевдопатріотизмом, облудними людожерськими гаслами  та ненавистю, кинуться у вогонь нової світової пожежі. 

dobrezerno@i.ua

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • velovs@ukr.net | 9 травня 2019, 20:20
    Коментувати коментар

    "Дивовижна річ! Коли добро в цій боротьбі відступає, то війна не припиняється, зло якби роздвоюється, кожна половина оформлюється у самостійне потужне утворення, й починається новий етап протистояння ще більш жорстокого ніж раніше. Свіжий історичний приклад: коли християнство у Європі значною мірою втратило свої морально оздоровлюючі засади, сатана вивів на арену світової політики дві потужні сили – фашизм і комунізм. Двох близнюків, які відрізнялися лише ставленням до приватної власності." --------------- І дійсно: колишній ультралівий соціаліст Беніто Муссоліні (і деякий час - навіть приятель Лєніна), як добре відомо, був засновником і вождем-диктатором італійського праворадикально-націоналістичного - фашистського руху. ----------- З іншого боку, в 20-х - першій половині 30-х рр. ХХ ст. в лавах німецького націонал-соціалізму існувало т. зв. "ліве" крило. Те, що - за своєю суттю і змістом - мало чим відрізнялося від тодішнього комунізму. Більше того. Його лідери та ідеологи навіть досить гостро критикували Гітлера. Й, зокрема, за, на їхню думку, відверто "правий" - "опортуністичний" крен фюрера в бік досягнення порозуміння і співпраці з великим капіталом, а також його, як вони вважали, "надмірне" захоплення расистськими та ультрареваншистськими ідеями. І які неминуче приведуть Німеччину та німецький народ до нової війни і національної катастрофи. ---- Й, відповідно, в цьому "опозиційному" середовищі нацистських штурмовиків упродовж 1933-1934 рр. визрівала й дискутувалася необхідність "другої революції"... ---- Одначе "ніч довгих ножів" 30 червня 1934 р. поклала край існуванню в ІІІ Райху цієї "ліво"-нацистської течії...

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти