Patriarch Sviatoslav States in Vatican That Church Identity of Emigrants Should Be Preserved

25 January 2013, 13:22 | Ukrainians outside of Ukraine | 2 |   | Code for Blog |  | 

рада.jpgOn January 23-24, in the Vatican, a regular meeting of the XIII Ordinary General Assembly of the Synod of Bishops of the Catholic Church under the chairmanship of H.E. MSGR. Nikola Eterovic was held. The head of the Ukrainian Greek Catholic Church, Patriarch Sviatoslav (Shevchuk), represented the Eastern Catholic Churches as a member of the assembly.

The participants elaborated the text of a new address of the Pope on new evangelization. As a representative of the Eastern theology, Patriarch Sviatoslav made a contribution in a number of theological, pastoral and canonical themes reflecting the tradition, service experience and pastoral challenges of the Eastern Catholic Churches.

In particular, the patriarch stressed on the necessity to foster their own spiritual heritage and pastoral care for emigrants who belong to the Eastern Catholic Churches of their own rite. The head of UGCC said that the testimony of their living faith is an important component of the new evangelization in their new countries of residence.

At the same time, he drew the attention of the participants to the fact that the efforts of the local Catholic Churches to assist the emigrants to integrate into the life of the local Church should not imply their assimilation into the Latin environment by any means. Instead, the support of the emigrants representing the Eastern Catholic Churches should imply the preservation of their identity, pastoral care by priests of their mother church and fostering of connections with it, the Information Department of UGCC reported.

Система Orphus
Rating
0
0
2comments count

comments

add comments 
 • Вепр | 25 January 2013, 14:20
  comment comment

  Нащо? Люди переїзжають, відмовляються від своєї Батьківщини, їх життя вже ніколи не буде таким, як було на України. Друга мова, пісні, менталітет, їжа, все друге. Що дасть те що вони будуть штучно триматися за "церковну ідентичність"(до речі що це таке, про це щось чули святі отці древньої Церкви?). все їх діти вже не будуть українцями, тим більше враховуючи глобалізацію...

  • Partyzan | 25 January 2013, 19:50
   comment comment

   Вепр, Люди і в Україні часто тратять свою іднетичність. Це немає нічого спільного по великому рахунку де вони проживають. Шевченко в солдатах Московщини десятиліттями був а ідентичності своєї не втратив. А деякі все життя в Україні жили і живуть і не відають "чиї вони діти." А що до того що життя когось не бде таким як на Україні, то відподь порста - життя міняєтся для всіх, і тих що на Україні і тих що поза. Твоє життя завтра не буде вже таким як сьогодні чи вчора. Важливо в цих змінах зберегти свій стержень, а він у кожного повинен бути в різній мірі. Що до церковної ідентичності і чи отці древньої церкви щось про це чуло то відповідщ для тебе повинна бути ехизтенційного характеру. Сьогодні православний і католицький світ нараховує деколщка десятків церквов не різної юриздикції, різного права і з своєю культурою і способом існування. І цей феномен був від початків. Тілщки зверни увагу що у древній церкві було створено 5 оригінальних партріархатів: Римський, Константинопільський, Антіохійський, Коптський і Єрусалимський, і це не тому бо так захотілося ні з того ні з чого, а через те кожний з цих патріархатів творився у своїй власній традиції а тим самим церква ця творила свою ідентичність. мій приклад сягає 3-4 століття. Думаю це для тебе достатньо для окреслення древньої церкви і її представників у цей період. А щодо дітей українців, то хотів лиш сказати що тяжко всти дискусію про те чи хтось є українцем коли не окреслено критеріїв котрі могли б окреслити це поняття. Про українця як і про будь кого, можна говорити в дуже широкому спектрі розміння і в дуже вузякому, а такаж у спектрі всього що поміж тим. Отож не знаю що маєш на увазі коли твердиш що діти українських еміґрантів не будуть українцями.

Сan leave comments only to registered visitors Еnter

Last comments

 • Suzana Monika | 18 February 2020, 03:38

  Why not participating in swedish VASALOPPET this weekend but none real snow manufactured swedish snow fr snowmaschines ? Watch the cassocks-clad clergy in their quest for the John Paul II cup. Watch

 • Suzana Monika | 18 February 2020, 03:38

  Why not participating in swedish VASALOPPET this weekend but none real snow manufactured swedish snow fr snowmaschines ? Watch the cassocks-clad clergy in their quest for the John Paul II cup. Watch

 • fedirtsiv | 17 February 2020, 22:53

  Особливо "цікаво" читати пасажі, в яких єврейський "бог" залякує та винищує народи, вимагає жертвопринесень, говорить про свої ревнощі, впадає у гнів, заохочує рабство... Як

 • Ігор Затятий | 14 February 2020, 21:50

  Як вони посміли це зробити на канонній території РПЦ - українським греко-католикам ("хлопам", "бидлу") Ватикан дозволяє мати там лише екзархів.

 • Halo | 14 February 2020, 15:25

  Тобто ви наголошуєте на дієвості масонства та матеріалізму. Бо не маєте зауважень до тези,що Америка - успішна держава.

Most Popular Articles month